hava durumu 13 oC
İlkha

Sitemizi ziyaret etmeden önce aşağıda yazılı kullanım ilkelerini mutlaka okumanızı öneririz. Bu şartları kabul etmeniz halinde sitemizden faydalanırken kurallarımıza uymanız yararınıza olacaktır.

İlke Haber Ajansı Basın Yayın A.Ş ait herkese açık bir web sitesidir.

İlke Haber Ajansı A.Ş. kullanıcılarının kimliklerine, adreslerine, hizmet sağlayıcılarına ve benzeri bilgilerine erişemez. Bu bilgileri kullanıcılar isterse formlar yoluyla siteye gönderebilirler. Ancak, İlke Haber Ajansı donanım ve yazılım bilgilerinizi toplayabilir. Bu bilgiler arasında şunlar yer alır:

- IP adresiniz, 

- Tarayıcı türü,

- İşletim sistemi, 

- Etki alan adı, 

- Erişim süreleri 

- İlgili web adresleri. 

İlke Haber Ajansı A.Ş. ; kullanıcılardan aldığı kişisel bilgileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, ev ve iş adresiniz, telefon numaranız, vb.) üçüncü bir kuruma satamaz, kamuoyuna yayınlayamaz, site içinde tutamaz. Alınan bilgiler sitenin ziyaretçi profili, raporlama ve hizmetlerin tanıtımına kaynak olması için yönlendirici özellik taşır.

İlke Haber Ajansı A.Ş. sizden aldığı bilgileri şu amaçlar için kullanır:

a.Web sitesini iyileştirmek, geliştirmek, kaliteyi korumak 

b.Ziyaretçi profili ve genel istatistik veriler oluşturmak 

c.Ziyaretçilerin sitemizi nasıl kullandığı ile ilgili eğilimlerini belirlemek 

d.Basılı yayınlar/yazışmalar göndermek 

e.Elektronik posta yoluyla basın bültenleri veya bildirimler göndermek 

f.Etkinlik ya da yarışma için liste oluşturmak

İlke Haber Ajansı A.Ş. 'yi  kullanmakla;

Herhangi bir kullanıcının yasal ve ahlaki olmayan davranışlarından İlke Haber Ajansı  Yayın Grubu'nun sorumlu tutulamayacağını,

Kullanım ilkelerinin zaman zaman değiştirebileceğini,

Diğer bağlantı sağladığı ama denetleyemediği sitelerin içeriklerinden veya bilgisayarınıza verecek zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmiş sayılırsınız.

Aşağıda belirtilen durumlarda İlke Haber Ajansı Yayın Grubu sitesini kullanıcılara kapatabilir:

a. Yanlış, eksik, yanıltıcı ve genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda.

b. İstenilen bilgilerin içine ilan, reklam, duyuru, özel veya tüzel kişiliklere hakaret içeren ifadeler kullanıldığında

c. Çeşitli yollarla siteye yapılan saldırılar sırasında

d. Virüs nedeniyle sitenin yapısının bozulmasıyla

Kod ve yazılım da dahil, sitede yer alan yazılı, görüntülü ve sesli fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca güvence altındadır. İlke Haber Ajansı Basın Yayın A.Ş.'nin yazılı izni olmadığı sürece sitede yer alan bilgiler; başka bir bilgisayara yüklenemez, değiştirilemez, çoğaltılamaz, kopyalanamaz, yeniden yayınlanamaz, postalanamaz, dağıtılamaz. Sitede bulunan yazılım ve tasarımların her hakkı İlke Haber Ajansı A.Ş'ya aittir.

İlke Haber Ajansı A.Ş kullanım ilkelerimizle ilgili yorumlarınızı almaktan memnuniyet duyacaktır. Sitemizi zenginleştirebileceğini düşündüğünüz konuları ya da sitemizle ilgili yaşadığınız bir problem olursa lütfen bizimle paylaşın.