A A A

Tokat'ta yapılacak olan 'Sahabe Gibi Yaşamak' konferansına davet

Eklenme : 2015-03-13 08:39

TOKAT - Tokat'ta 14 Mart Cumartesi günü düzenlenecek olan ve İlahiyatçı-Yazar Mehmed Göktaş'ın konuşmacı olarak katılacağı 'Sahabe Gibi Yaşamak' konferansa tüm Tokatlılar davet edildi.

 Tokat'ta yapılacak olan 'Sahabe Gibi Yaşamak' konferansına davet

14 Mart Cumartesi günü saat 19.30 da, Tokat 26 Haziran Kültür Sarayı konferans salonunda düzenlenecek olan "Sahabe Gibi Yaşamak" adlı programa, konuşmacı olarak davet edilen İlahiyatçı-Yazar Mehmed Göktaş, ve özlem Ajans sanatçılarından Selami Güneş Tokat'ta sevenleri ile buluşacak.

Düzenlenecek olan ‘Sahabe Gibi Yaşamak' adlı konferans; Sahabe-i kiram gibi olmaya çalışmak, Onların hayatlarını hayat edinmek, İmanın onlar da nasıl bir imkâna dönüştüğünü fark etmek ve Kur'an'ın onlarda nasıl bir değere sahip olduğunu bilmek ve anlamaya çalışmak konusu üzerinde durulacaktır.

Bu münasebetle yapılacak olan konferansa , toplumsal bilinç ve duyarlılık kazandırmak amacıyla tüm Tokatlılar davet edildi. (Emrullah Güneş / İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

"Gün Siyonist çeteye karşı birleşme günüdür"

2017-07-22 07:43:28

Üç Filistinliyi şehit ettikten sonra Mescid-i Aksa'yı işgal eden Siyonist çete İsrail, Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde düzenlenen basın açıklamasıyla tel'in edildi.

Kahta’da işgalciler telin edildi

Kahta’da işgalciler telin edildi

2017-07-22 00:00:54

Siyonist terör çetesinin Müslümanları şehit etmesi ve Mescid-i Aksa’yı işgal edip ibadete izin vermemesi Adıyaman’ın Kahta ilçesinde düzenlenen basın açıklamasıyla lanetlendi.

Bitlis’te ilk kez engelliler için piknik düzenlendi

Bitlis’te ilk kez engelliler için piknik düzenlendi

2017-07-21 23:54:39

​Bitlis Valiliği tarafından, sosyal projeler kapsamında kentte bulunan bazı engeli vatandaş ve aileleri için piknik düzenlendi.

TÜM HABERLER

Elazığ’da 4 kişi FETÖ üyeliğinden tutuklandı

Elazığ merkezli Bitlis ve İzmir'de gerçekleştirilen operasyonlarda gözaltına alınan 10 şüpheliden 4’ü tutuklandı.

Batman’da "inşaat ve tarım" fuarı düzenlenecek

​Batman’da "1. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı" ile "1. İnşaat, Mobilya ve Dekorasyon Fuarı" yapılacağı bildirildi.

Ege'de 5 büyüklüğünde bir deprem daha

Ege'de 5 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi.

Muş'ta bir PKK'li sahte kimlikle yakalandı

​Muş'ta bomba ve el yapımı patlayıcı düzeneği alan bir PKK'li sahte kimlikle yakalandı, PKK'liye yardım yataklık yapan 6 şüpheli gözaltına alındı.

"Ümmet birlik olmadığı sürece Müslüman kanı akmaya devam edecektir"

​Siyonist terör rejimi İsrail’in Mescid-i Aksa'yı ibadete kapatıp, Müslümanları katledilmesine tepki gösteren HÜDA PAR Derik İlçe Başkanı, İslam ümmetinin birlik olamadığı müddetçe Müslümanların kanının akmaya devam edeceğini söyledi.
TÜM HABERLER