A A A

Tokat'ta yapılacak olan 'Sahabe Gibi Yaşamak' konferansına davet

Eklenme : 2015-03-13 08:39

TOKAT - Tokat'ta 14 Mart Cumartesi günü düzenlenecek olan ve İlahiyatçı-Yazar Mehmed Göktaş'ın konuşmacı olarak katılacağı 'Sahabe Gibi Yaşamak' konferansa tüm Tokatlılar davet edildi.

 Tokat'ta yapılacak olan 'Sahabe Gibi Yaşamak' konferansına davet

14 Mart Cumartesi günü saat 19.30 da, Tokat 26 Haziran Kültür Sarayı konferans salonunda düzenlenecek olan "Sahabe Gibi Yaşamak" adlı programa, konuşmacı olarak davet edilen İlahiyatçı-Yazar Mehmed Göktaş, ve Özlem Ajans sanatçılarından Selami Güneş Tokat'ta sevenleri ile buluşacak.

Düzenlenecek olan ‘Sahabe Gibi Yaşamak’ adlı konferans;  Sahabe-i kiram gibi olmaya çalışmak, Onların hayatlarını hayat edinmek, İmanın onlar da nasıl bir imkâna dönüştüğünü fark etmek ve Kur’an’ın onlarda nasıl bir değere sahip olduğunu bilmek ve anlamaya çalışmak konusu üzerinde durulacaktır.

Bu münasebetle yapılacak olan konferansa , toplumsal bilinç ve duyarlılık kazandırmak amacıyla tüm Tokatlılar davet edildi. (Emrullah Güneş / İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

“Namazın en hayırlısı, kıyamı en çok olandır”

“Namazın en hayırlısı, kıyamı en çok olandır”

2017-05-30 10:15:51

Diyarbakır’ın Ergani ilçesi Hacı Reşit Camiinde hatimle teravih namazına iştirak eden İlçe Müftüsü Abdulrakip Arslan, kıyamda fazla kalındığından dolayı hatimle teravih kılmanın önemine değindi.

Diyarbakır'da 43 köyde sokağa çıkma yasağı

Diyarbakır'da 43 köyde sokağa çıkma yasağı

2017-05-30 10:14:12

Diyarbakır'ın 43 kırsal mahallesinde PKK'ye yönelik operasyonlar nedeniyle sokağa çıkma yasağı ilan edildi.

Mardin-Diyarbakır Karayolu'nda bomba şüphesi

Mardin-Diyarbakır Karayolu'nda bomba şüphesi

2017-05-30 09:39:16

Bomba şüphesiyle trafiğe kapatılan Mardin-Diyarbakır Karayolu, incelemelerin ardından tekrar açıldı.

TÜM HABERLER

HSK 7 yeni ihtisas mahkemesi belirledi

Hâkimler ve Savcılar Kurulu Birinci Dairesi, 7 yeni ihtisas mahkemesi belirledi.

"Bakanlarımızdan 180 günlük çalışma programı hazırlamalarını bekliyorum"

Bakanlar Kurulu üyeleri ve AK Parti yöneticileriyle iftar yemeğinde bir araya gelen Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, bakanlardan 180 günlük çalışma planı hazırlamalarını beklediğini söyledi.

"Eğer bir olmazsak kanımızı akıtarak para kazanmaya devam edecekler"

Batman’da basın mensuplarının sorularını yanıtlayan HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, ABD’nin silah satışlarıyla ilgili, "Eğer bir olmazsak kanımızı akıtarak para kazanmaya devam edecekler" dedi.

Balkondan düşen çocuk hayatını kaybetti

Elazığ’ın Kovancılar ilçesinde balkondan düşen bir yaşındaki çocuk hayatını kaybetti.

Gaziantep'te 8 kişi FETÖ’den tutuklandı

Gaziantep'te FETÖ’nün emniyet yapılanmasına yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 10 kişiden 8'i tutuklandı.
TÜM HABERLER
$('#large').click(function (event) { event.preventDefault(); $('h1').animate({ 'font-size': '36px', 'line-height': '50px' }); $('h2').animate({ 'font-size': '30px', 'line-height': '6s0px' }); $('p').animate({ 'font-size': '16px', 'line-height': '25px' }); }); $('a').click(function () { $('a').removeClass('selected'); $(this).addClass('selected'); }); });
Kod Center