A A A

Avrupa Yetim Der Tokat'ta muhtaçları sevindirdi

Eklenme : 2015-03-12 08:38

TOKAT - Avrupa Yetim Der gönüllülerinin organize ettiği gıda yardımı, Tokat’ta yardıma muhtaç ve dar gelirli 30 ailenin yüzünü güldürdü.

Avrupa Yetim Der Tokat'ta muhtaçları sevindirdi

Merkezi Almanya'da bulunan Avrupa Yetim Der gönüllüleri Tokat'ta daha önce tespit ettikleri fakir ve muhtaç ailelere, Yardım Komisyonu aracılığı ile yardımda bulundu.

Avrupa Yetim Der gönüllüleri, ziyaret ettikleri ailelerin içinde bulundukları durumun kelimelerle ifade edilemeyeceğini, bu insanların yaşadıkları sıkıntıları anlayabilmek için ancak bunları yerinde görmek gerektiğini ifade ettiler. Bununla beraber yardımda bulundukları bu ailelerin yaşadıkları sıkıntıyı yerinde gördükten sonra, bu faaliyetlerin hız kesmeden devam etmesi gerektiğini belirttiler.

Yapılan yardım muhtaç aileleri memnun ederken, katkısı olan hayırseverlere ve bu yardımda köprü görevi gören Avrupa Yetim Der ve gönüllülerine teşekkür ettiler. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Dicle Nehri’ne düşüp kaybolan çocuk hâlâ bulunamadı

Dicle Nehri’ne düşüp kaybolan çocuk hâlâ bulunamadı

2017-08-23 10:40:54

Batman’ın Hasankeyf ilçesinde dengesini kaybederek Dicle Nehri’ne düşüp kaybolan çocuk hâlâ bulunamadı.

80 askeri hakimin 4'ü görevlerine iade edildi

80 askeri hakimin 4'ü görevlerine iade edildi

2017-08-23 09:34:47

OHAL kapsamında görevinden çıkarıldıkları gerekçesiyle komisyona başvuran 80 askeri hakimin 4'ünün görevlerine iade edilmesi kararlaştırıldı.

Silvan'da namaz eğitimini tamamlayan çocuklar etkinlikte buluştu

Silvan'da namaz eğitimini tamamlayan çocuklar etkinlikte buluştu

2017-08-23 07:48:56

​Diyarbakır’ın Silvan ilçesinde, Kur’an Nesli Platformu tarafından çocuklara yönelik 15 gün süren namaz eğitimi programının ardından etkinlik düzenlendi.

TÜM HABERLER

Viranşehir'de trafik kazası: Bir ölü 4 yaralı

​Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde meydana gelen trafik kazasında bir kişi hayatını kaybetti, 4 kişide yaralandı.

Kızılay 33 ülkede kurban kesimi yapacak

​Kızılay Genel Merkez Denetim Kurulu Üyesi ve Muş Şube Başkanı Cengiz Koç, bu yıl 33 farklı ülkede Kızılay olarak kurban kesimleri yapacaklarını ifade etti.

Yarın zilhicce ayının birinci günü

​Kameri ayların 12’ncisi olan Zilhicce ayı, İslam’ın beş esasından biri olan hac farizasının ifa edildiği umumi af ayıdır.

Türkiye’nin ilk uzay merkezinin temeli atıldı

​Avrupa’da en iyi, dünyada ise ilk 5 uzay ve havacılık merkezinden birisi olması planlanan Gökmen Uzay Havacılık ve Eğitim Merkezi’nin temeli Başbakan Yardımcısı Fikri Işık’ın katılımıyla Bursa’da atıldı.

Sosyal medyada PKK propagandasına 8 tutuklama

​Elazığ’da sosyal medyada PKK propagandası yaptığı gerekçesiyle gözaltına 12 kişiden 8’i tutuklandı.
TÜM HABERLER