A A A

Avrupa Yetim Der Tokat'ta muhtaçları sevindirdi

Eklenme : 2015-03-12 08:38

TOKAT - Avrupa Yetim Der gönüllülerinin organize ettiği gıda yardımı, Tokat’ta yardıma muhtaç ve dar gelirli 30 ailenin yüzünü güldürdü.

Avrupa Yetim Der Tokat'ta muhtaçları sevindirdi

Merkezi Almanya’da bulunan Avrupa Yetim Der gönüllüleri Tokat’ta daha önce tespit ettikleri fakir ve muhtaç ailelere, Yardım Komisyonu aracılığı ile yardımda bulundu.

Avrupa Yetim Der gönüllüleri, ziyaret ettikleri ailelerin içinde bulundukları durumun kelimelerle ifade edilemeyeceğini, bu insanların yaşadıkları sıkıntıları anlayabilmek için ancak bunları yerinde görmek gerektiğini ifade ettiler. Bununla beraber yardımda bulundukları bu ailelerin yaşadıkları sıkıntıyı  yerinde gördükten sonra, bu faaliyetlerin hız kesmeden devam etmesi gerektiğini belirttiler.

Yapılan yardım muhtaç aileleri memnun ederken, katkısı olan hayırseverlere ve bu yardımda köprü görevi gören   Avrupa Yetim Der ve gönüllülerine teşekkür ettiler. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

HAMAS heyetinden HÜDA PAR'a ziyaret

HAMAS heyetinden HÜDA PAR'a ziyaret

2017-05-22 23:57:45

Filistin İslami Direniş Hareketi HAMAS'ın Dış İlişkiler Sorumlusu Usame Hamdan, HÜDA PAR Diyarbakır İl Başkanlığını ziyaret etti.

Batman’da ASTE eğitimi verildi

Batman’da ASTE eğitimi verildi

2017-05-22 23:11:58

Batman’da Ambulans Sürüş Teknikleri Eğitimi (ASTE) ilk kes verildi.

Şeyh Mahmut Ziyaret yolu çile yoluna dönüştü

Şeyh Mahmut Ziyaret yolu çile yoluna dönüştü

2017-05-22 22:57:44

Mardin'in Savur ilçesine bağlı Kırkdirek köyünde bulunan Şeyh Mahmut ziyaretine giden yolun bozuk olmasına vatandaşlar dert yanıyor.

TÜM HABERLER

Akçakale’de diyaliz ünitesi hizmete girdi

Yaklaşık iki yıldan bu yana Akçakale Devlet Hastanesinde açılması planlanan diyaliz ünitesi, uzun uğraşlar sonucu hizmete girdi.

Mardin'de tarihi mezarlık, su sarnıcı ve zindan turizme açıldı

Mardin'de düzenlenen tören ile Roma Dönemine ait mezarlık, su sarnıcı ve zindan turizme açıldı.

Şanlıurfa’da zehir tacirlerine operasyon: 3 gözaltı

Şanlıurfa zehir tacirlerine yapılan operasyonda 76 kilo uyuşturucu ele geçirildi.

Meteorolojiden Doğu bölgeleri için kuvvetli yağış uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, yarın Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu’nun ve Güneydoğu Anadolu’nun batısında görülecek sağanak yağışların ardından meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı uyarılarda bulundu.

Van’da yol genişletme ve kaldırım çalışması

Van Büyükşehir Belediyesi, kentin ulaşımını rahatlatmak amacıyla merkezde bulunan Şerefiye Caddesi'nde bölünmüş yol çalışmasına başladı.
TÜM HABERLER
Kod Center