A A A

Umut Kervanı Vakfı ile Avrupa Yetim Der'den muhtaçlara yardım

Eklenme : 2015-03-08 12:53

TOKAT - Merkezi İstanbul'da olan insani yardım kuruluşu, Umut Kervanı İnsani Yardım Vakfı (UKV) ile Merkezi Almanya'da bulunan Avrupa Yetim-Der’in birlikte organize ettiği gıda yardımı faaliyetleri Tokat’ta onlarca muhtaç ailenin yüzünü güldürdü.

Umut Kervanı Vakfı ile Avrupa Yetim Der'den muhtaçlara yardım

İstanbul'da kurulduğu günden beri yetim ve muhtaçların umudu olmaya devam eden Umut Kervanı Vakfı, muhtaç ve yetimlerin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Umut Kervanı İnsani Yardım Vakfı (UKV) ile Merkezi Almanya'da bulunan Avrupa Yetim-Der, birlikte organize ettiği gıda yardımı ile Tokat’ta onlarca  muhtaç ailenin yüzünü güldürdü.

İnsani yardım faaliyetinde bulundukları için kendilerini bahtiyar gördüklerini belirten Umut Kervanı Vakfı (UKV) Tokat temsilcisi, yardımların ihtiyaç sahibi ailelere ulaşması konusunda bir köprü vazifesi gördüklerini ve buna vesile olan hayır sahiplerine teşekkür ederek yardımlarının devam edeceklerini söyledi.   (Emrullah Güneş - İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İş adamlarından ihtiyaç sahibi ailelere yardım

İş adamlarından ihtiyaç sahibi ailelere yardım

2017-05-29 21:59:25

Şanlıurfa'da doğup büyüdüğü mahalleye yardımdan bulunan İş adamları mağdur ve muhtaç durumda olan vatandaşlara yardım etti.

"21 bin 664 kişi böbrek nakli bekliyor"

2017-05-28 12:24:26

Mayıs ayı itibariyle 21 bin 664 kişinin böbrek nakli beklediğini belirten uzmanlar, genel olarak yaklaşık 25 bin insanın organ nakli beklediğini, bu konuda toplumun bilinçlenmesi adına daha çok çaba gösterilmesi gerektiğine vurgu yapıyorlar.

Çatal yutan genç kız ameliyata alındı

Çatal yutan genç kız ameliyata alındı

2017-05-27 23:39:51

Bursa'nın Orhangazi ilçesinde ikamet eden bir genç kız çatal yuttu.

TÜM HABERLER

HSK 7 yeni ihtisas mahkemesi belirledi

Hâkimler ve Savcılar Kurulu Birinci Dairesi, 7 yeni ihtisas mahkemesi belirledi.

"Bakanlarımızdan 180 günlük çalışma programı hazırlamalarını bekliyorum"

Bakanlar Kurulu üyeleri ve AK Parti yöneticileriyle iftar yemeğinde bir araya gelen Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, bakanlardan 180 günlük çalışma planı hazırlamalarını beklediğini söyledi.

"Eğer bir olmazsak kanımızı akıtarak para kazanmaya devam edecekler"

Batman’da basın mensuplarının sorularını yanıtlayan HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, ABD’nin silah satışlarıyla ilgili, "Eğer bir olmazsak kanımızı akıtarak para kazanmaya devam edecekler" dedi.

Balkondan düşen çocuk hayatını kaybetti

Elazığ’ın Kovancılar ilçesinde balkondan düşen bir yaşındaki çocuk hayatını kaybetti.

Gaziantep'te 8 kişi FETÖ’den tutuklandı

Gaziantep'te FETÖ’nün emniyet yapılanmasına yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 10 kişiden 8'i tutuklandı.
TÜM HABERLER
$('#large').click(function (event) { event.preventDefault(); $('h1').animate({ 'font-size': '36px', 'line-height': '50px' }); $('h2').animate({ 'font-size': '30px', 'line-height': '6s0px' }); $('p').animate({ 'font-size': '16px', 'line-height': '25px' }); }); $('a').click(function () { $('a').removeClass('selected'); $(this).addClass('selected'); }); });
Kod Center