A A A

Umut Kervanı Vakfı ile Avrupa Yetim Der'den muhtaçlara yardım

Eklenme : 2015-03-08 12:53

TOKAT - Merkezi İstanbul'da olan insani yardım kuruluşu, Umut Kervanı İnsani Yardım Vakfı (UKV) ile Merkezi Almanya'da bulunan Avrupa Yetim-Der’in birlikte organize ettiği gıda yardımı faaliyetleri Tokat’ta onlarca muhtaç ailenin yüzünü güldürdü.

Umut Kervanı Vakfı ile Avrupa Yetim Der'den muhtaçlara yardım

İstanbul'da kurulduğu günden beri yetim ve muhtaçların umudu olmaya devam eden Umut Kervanı Vakfı, muhtaç ve yetimlerin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Umut Kervanı İnsani Yardım Vakfı (UKV) ile Merkezi Almanya'da bulunan Avrupa Yetim-Der, birlikte organize ettiği gıda yardımı ile Tokat'ta onlarca muhtaç ailenin yüzünü güldürdü.

İnsani yardım faaliyetinde bulundukları için kendilerini bahtiyar gördüklerini belirten Umut Kervanı Vakfı (UKV) Tokat temsilcisi, yardımların ihtiyaç sahibi ailelere ulaşması konusunda bir köprü vazifesi gördüklerini ve buna vesile olan hayır sahiplerine teşekkür ederek yardımlarının devam edeceklerini söyledi. (Emrullah Güneş - İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Sülük Göletine 15 bin adet yavru sazan bırakıldı

Sülük Göletine 15 bin adet yavru sazan bırakıldı

2017-07-20 18:39:33

Hakkari Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ekipleri tarafından Sülük Göletine yaklaşık 15 bin adet yavru sazan bırakıldı.

Piknik yaparken kenelere dikkat!

Piknik yaparken kenelere dikkat!

2017-07-19 09:42:28

Türkiye’de son birkaç yılın sıcak yazı yaşanırken, uzmanlar mesire ve kırsal kesimlerde piknik yapan vatandaşları kene ısırmalarına karşı uyardı.

"Depresyon belirtisi yaşayan biri tedavi edilmeli"

2017-07-18 19:46:41

Uzmanlar, depresyon belirtisi yaşayan kişilerin mutlaka uzman bir psikolog tarafından tedavi edilmeleri gerektiğini belirtiyor.

TÜM HABERLER

Elazığ’da 4 kişi FETÖ üyeliğinden tutuklandı

Elazığ merkezli Bitlis ve İzmir'de gerçekleştirilen operasyonlarda gözaltına alınan 10 şüpheliden 4’ü tutuklandı.

Batman’da "inşaat ve tarım" fuarı düzenlenecek

​Batman’da "1. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı" ile "1. İnşaat, Mobilya ve Dekorasyon Fuarı" yapılacağı bildirildi.

Ege'de 5 büyüklüğünde bir deprem daha

Ege'de 5 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi.

Muş'ta bir PKK'li sahte kimlikle yakalandı

​Muş'ta bomba ve el yapımı patlayıcı düzeneği alan bir PKK'li sahte kimlikle yakalandı, PKK'liye yardım yataklık yapan 6 şüpheli gözaltına alındı.

"Ümmet birlik olmadığı sürece Müslüman kanı akmaya devam edecektir"

​Siyonist terör rejimi İsrail’in Mescid-i Aksa'yı ibadete kapatıp, Müslümanları katledilmesine tepki gösteren HÜDA PAR Derik İlçe Başkanı, İslam ümmetinin birlik olamadığı müddetçe Müslümanların kanının akmaya devam edeceğini söyledi.
TÜM HABERLER