A A A

Erzincan’da “Her Güne Binler Salavat” kampanyası başlatıldı

Eklenme : 2015-03-01 20:59

ERZİNCAN - Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından başlatılan “Her güne binler salâvat” kampanyasının afişleri, Erzincan’da esnafların iş yerlerine ve şehrin işlek noktalarına asıldı.

Erzincan’da “Her Güne Binler Salavat” kampanyası başlatıldı

Peygamber Sevdalıları Platformu Erzincan Koordinatörlüğü, yaklaşan Hz. Muhammed'in (sav) kutlu doğum yıldönümü nedeni ile, platformun genel merkezi tarafından başlatılan "Her güne binler salâvat" kampanyasının afişleri, platformun üye ve gönülleri tarafından şehir merkezinde esnafların iş yerlerine ve şehrin en işlek noktalarına asıldı.

Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından her yıl düzenlenen kutlu doğum etkinlikleri öncesi başlatılan"Her güne binler salavat" kampanyası afişlerinin, şehrin birçok noktasına asılması, Erzincanlıları Peygambere salavat çekmeye teşvik etti.

öte yandan Salavat Kampanyası kapsamında şehrin birçok yerine asılan afişlere Erzincan halkının ilgi göstermesi dikkatlerden kaçmadı.

Peygamber sevdalıları Erzincan il koordinatörlüğünden yapılan açıklamada, "Halkımızın bu kampanyamıza katılmasını bekliyor, şimdiden Allah hayırlarını kat lat kabul etsin diyoruz. Erzincan'da 03.04.2015 tarihinde yapacağımız kutlu doğum etkinliğinde çekilen salâvat sayılarını halkımıza duyuracağız." denildi. (M. Sıddık DİREKÇİ- İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Av tüfeğiyle intihar etti iddiası

Av tüfeğiyle intihar etti iddiası

2017-07-25 23:51:57

​Diyarbakır’ın Ergani ilçesinde bir gencin intihar ettiği iddia edildi.

Öğrencileri taşıyan minibüs kaza yaptı: 15 yaralı

Öğrencileri taşıyan minibüs kaza yaptı: 15 yaralı

2017-07-25 23:19:26

Kocaeli’nin Kartepe ilçesinde Kur’an kursunun öğrencilerini taşıyan minibüsün kaza yapması sonucu meydana gelen kazada 15 kişi yaralandı.

TÜM HABERLER

Nusaybin’den Suriye’ye uzanan tünel bulundu

​Mardin’in Nusaybin ilçesinden Suriye’ye uzanan bir tünel daha ortaya çıkarıldı.

Müftülerin nikâh kıyma yetkisi TBMM'ye sunuldu

​Nüfus Hizmetleri Kanunu ile Bazı Kanunlarda değişiklik yapılan tasarısı TBMM'ye sunuldu.

Diyanet "Kendi Dilinden FETÖ" çalışmasını yayımlayacak

FETÖ'nün 40 yıllık söylemini inceleyen Diyanet İşleri Başkanlığı, yarın "Kendi Dilinden FETÖ-Örgütlü Bir Din İstismarı" başlıklı çalışmasını yayımlayacak.

"Söz konusu Kudüs olunca Müslümanların tek ses olması gerekiyor"

Siyonist işgalcilerin Mescid-i Aksa'da Müslümanları katledip Harem-i Şerif'i ibadete kapatmasını değerlendiren Molla Bahri Kılıç, bütün Müslümanların, söz konusu Kudüs gibi mukaddes değerler olunca tek ses olması gerektiğini söyledi.

"Kur'an'ı bilen bir gençliğin yetişmesine ihtiyacımız var"

Kanaat önderleri ve müderrislerle bir araya gelen Bitlis Valisi İsmail Ustaoğlu, Kur'an-ı Kerim'i bilen ve Allah'ı dilinden düşürmeyen bir gençliğin yetişmesine ihtiyaçları olduğunu söyledi.
TÜM HABERLER