A A A

Erzincan’da “Her Güne Binler Salavat” kampanyası başlatıldı

Eklenme : 2015-03-01 20:59

ERZİNCAN - Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından başlatılan “Her güne binler salâvat” kampanyasının afişleri, Erzincan’da esnafların iş yerlerine ve şehrin işlek noktalarına asıldı.

Erzincan’da “Her Güne Binler Salavat” kampanyası başlatıldı

Peygamber Sevdalıları Platformu Erzincan Koordinatörlüğü, yaklaşan Hz. Muhammed’in (sav) kutlu doğum yıldönümü nedeni ile, platformun genel merkezi tarafından başlatılan “Her güne binler salâvat” kampanyasının afişleri, platformun üye ve gönülleri tarafından şehir merkezinde esnafların iş yerlerine ve şehrin en işlek noktalarına asıldı.

 

Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından her yıl düzenlenen  kutlu doğum etkinlikleri öncesi başlatılan“Her güne binler salavat” kampanyası afişlerinin, şehrin birçok noktasına asılması,  Erzincanlıları Peygambere salavat çekmeye teşvik etti.

 

Öte yandan Salavat Kampanyası kapsamında şehrin birçok yerine asılan afişlere Erzincan halkının ilgi göstermesi dikkatlerden kaçmadı.

 

Peygamber sevdalıları Erzincan il koordinatörlüğünden yapılan açıklamada, “Halkımızın bu kampanyamıza katılmasını bekliyor, şimdiden Allah hayırlarını kat lat kabul etsin diyoruz. Erzincan’da 03.04.2015 tarihinde yapacağımız kutlu doğum etkinliğinde çekilen salâvat sayılarını halkımıza duyuracağız.” denildi.  (M. Sıddık DİREKÇİ- İLKHA)

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Diyarbakır'da 59 köyde sokağa çıkma yasağı

Diyarbakır'da 59 köyde sokağa çıkma yasağı

2017-05-29 03:27:15

Diyarbakır'ın 4 ilçesine bağlı 59 köyde düzenlenecek operasyonlar nedeniyle 2'nci bir duyuruya kadar sokağa çıkma yasağı ilan edildi.

"Dünyanın en büyük 10 devletinden biri olacağız "

2017-05-28 21:57:40

Şırnak'ta bir dizi temaslarda bulunan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, dünyanın en büyük 10 devletinden biri olacaklarını söyledi.

Cinnet getiren kişi eşini ve iki kızını öldürdü

Cinnet getiren kişi eşini ve iki kızını öldürdü

2017-05-28 21:11:35

Gaziantep'te psikolojik sorunları olduğu iddia edilen bir kişi, evini ateşe vererek eşi ile 3 çocuğunu bıçaklayarak intihar etmek istedi. Olayda anne ile 2 çocuğu hayatını kaybederken, baba ve oğlu ise yaralandı.

TÜM HABERLER

20 yıldır muhtaçlara ekmek dağıtıyorlar

Batman'da bir fırın, hayırseverlerin de yardımıyla yaklaşık 20 senedir geleneksel hale getirdiği Ramazan'da fakir ve muhtaç ailelere bedava ekmek dağıtımına deva ediyor.

Diyarbakır’da trafik kazası: Bir yaralı

Diyarbakır-Mardin Karayolunda meydana gelen trafik kazasında bir kişi ağır yaralandı.

İçişleri Bakanı Kato Dağı'nda operasyon bölgesinde

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinin 2 bin 900 rakımlı Kato Dağı'nda, 40 gündür PKK'ye yönelik operasyon gerçekleştiren asker ve güvenlik korucularını ziyaret etti.

Manisa'da tedavi gören tüm askerler taburcu oldu

Kırkağaç Jandarma Komando Eğitim Alayında rahatsızlanan askerlerin tamamı taburcu oldu.

Kasapların yaptığı zamma müdahale

Bingöl’ün Karlıova ilçesinde Ramazan ayını fırsat bilen kimi kasapların yaptığı zamma belediye müdahale etti.
TÜM HABERLER
$('#large').click(function (event) { event.preventDefault(); $('h1').animate({ 'font-size': '36px', 'line-height': '50px' }); $('h2').animate({ 'font-size': '30px', 'line-height': '6s0px' }); $('p').animate({ 'font-size': '16px', 'line-height': '25px' }); }); $('a').click(function () { $('a').removeClass('selected'); $(this).addClass('selected'); }); });
Kod Center