A A A

Batman'da 15 Temmuz şehitleri için mevlit okutuldu

Eklenme : 2017-07-17 16:02

BATMAN - 15 Temmuz darbe girişiminde katledilen şehitler için Batman'da mevlit okutuldu.

Batman'da 15 Temmuz şehitleri için mevlit okutuldu

FETÖ'nün ABD destekli 15 Temmuz darbe girişiminde katledilen şehitler için Batman'da mevlit okutuldu.

Darbe girişiminin birinci yıl dönümünde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezi, 15 Temmuz'a özel bir program düzenledi.

19 Mayıs Mahallesi'ndeki Has Oda'da sala okunarak başlayan program, Kur'an-ı Kerim tilaveti ve Cumhurbaşkanlığı tarafından hazırlanan 15 Temmuz konulu sinevizyon gösterimiyle devam etti.

Daha sonra katılımcılara hitap eden Gençlik Merkezi Müdürü Musab Baran, şehit ve gazileri hiçbir zaman unutmayacaklarını belirterek, "Şehitlerimiz ve gazilerimiz, 15 Temmuz gecesi cesaretleriyle, dirayetleriyle, kararlı ve dik duruşlarıyla canları pahasına tarih yazdılar. Hiç şüphesiz ki şehitlerimiz, kalplerimizdeki mümtaz yerlerini daima muhafaza edeceklerdir. Bu ülkenin tüm insanları 15 Temmuz hain darbe girişimini hiçbir zaman unutmayacak ve unutturmayacaktır." dedi.

Programa; Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Halil Eren, SGK İl Müdürü Alaattin Ökten, İl Milli Eğitim Şube Müdürü M. Şirin Temiz, Gençlik Merkezi müdürlerinden Veysel Özdaş, KADEM Batman Şube Başkanı Adile Gürbüz ve davetliler katıldı. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

PKK'ye yardım yataklık yaptığı iddia edilen 35 kişi gözaltına alındı

PKK'ye yardım yataklık yaptığı iddia edilen 35 kişi gözaltına alındı

2017-07-21 23:32:13

​Siirt'in Pervari ilçesinde PKK'ye yardım ve yataklık yaptığı iddia edilen 35 şüphelinin gözaltına alındığı bildirildi.

İstanbul’dan Siyonist işgalcilere büyük tepki

İstanbul’dan Siyonist işgalcilere büyük tepki

2017-07-21 23:15:36

​Siyonist işgalcilerin, Mescid-i Aksa içerisinde Müslümanları şehid etmesi ve Harem-i Şerife girişleri engellemesi tüm Türkiye'de olduğu gibi İstanbul’da lanetlenerek protesto edildi.

Midyat’ta Siyonist terör şebekesi telin edildi

Midyat’ta Siyonist terör şebekesi telin edildi

2017-07-21 23:03:59

Mardin’in Midyat İlçesinde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları tarafından işgalci Siyonistlerin Mescid-i Aksa’yı ibadete kapatması ve üç Filistinliyi şehit etmesi kitlesel basın açıklamasıyla telin edildi.

TÜM HABERLER

Muş'ta bir PKK'li sahte kimlikle yakalandı

​Muş'ta bomba ve el yapımı patlayıcı düzeneği alan bir PKK'li sahte kimlikle yakalandı, PKK'liye yardım yataklık yapan 6 şüpheli gözaltına alındı.

"Ümmet birlik olmadığı sürece Müslüman kanı akmaya devam edecektir"

​Siyonist terör rejimi İsrail’in Mescid-i Aksa'yı ibadete kapatıp, Müslümanları katledilmesine tepki gösteren HÜDA PAR Derik İlçe Başkanı, İslam ümmetinin birlik olamadığı müddetçe Müslümanların kanının akmaya devam edeceğini söyledi.

"Kudüs'ün özgürlüğüne giden yolda tüm imkânlarımızı seferber edelim"

HÜDA PAR GİK Üyesi Mahmut Kılınç, Kudüs'ün özgürlüğüne giden yolda bütün imkanların seferber edilmesi gerektiğini vurguladı.

Siyonist işgalciler Kıbrıs'ta telin edildi

Kıbrıs'taki İslami Sivil Toplum Kuruluşları, Lefkoşa Selimiye Camii'nde Cuma namazı sonrası yaptıkları basın açıklamasıyla Siyonist işgalcilerin Mescid-i Aksa'daki barbarlıklarını telin etti.

Gaziantep’te terör rejimi İsrail lanetlendi

Siyonist çete İsrail’in Mescid-i Aksa işgalini protesto tepki amacıyla düzenlenen basın açıklamasında Gaziantepliler, terör rejimi İsrail’i lanetledi.
TÜM HABERLER