A A A

Trafik ışıkları olmayan kavşak kazalara davetiye çıkarıyor

Eklenme : 2017-07-17 14:51

VAN - Van’ın İpekyolu ilçesine bağlı Sıhke Caddesi’nde bulunan Yeniyol Kavşağında trafik ışıklarının olmaması kazalara davetiye çıkarıyor.

Trafik ışıkları olmayan kavşak kazalara davetiye çıkarıyor

Van’da trafiğin yoğun olduğu caddelerden biri olan Sıhke Caddesi’nde bulunan Yeniyol Kavşağında, trafik ışıkların olmaması kazalara davetiye çıkarıyor. Kavşakta trafik ışıklarının olmaması nedeniyle küçük çaplı kazalar ve sözlü tartışmalar meydana geliyor.

Halk, yoğun trafiğin olduğu bu kavşakta ölümlü kaza ve tartışmaların gerçekleşmemesi için yetkililere çağrıda bulunarak kavşağa trafik ışıkları yapılmasını istiyor.

Yeniyol Kavşağında yoğun trafik olması nedeniyle yayaların o bölgede çok dikkatli olması gerektiğine değinen bir vatandaş, “Bazen işimiz bu bölgede oluyor buradan geçiyoruz. Otobüse bindiğimiz zaman Yeniyol Kavşağını ineceğimiz durak olarak kullanıyoruz. Otobüsten indiğimiz zaman karşıdan karşıya geçme durumumuz oluyor ve biz akan trafikte arabaların arasında kalıyoruz. Her taraftan araç çıktığı için hangi taraftan gelecek olan araca dikkat edeceğimizi şaşırıyoruz. Toplamda 3 ara yol çift şeritli olmak üzere ana caddeyle bağlantılı ve bu kavşakta çok yönlü gidiş gelişler mevcut. Bu yolda çok dikkatli olmamız gerekiyor küçük bir dikkatsizlik farklı sonuçlara neden olabilir. Ölümlü kazalara sebebiyet verilmemesi açısından yetkililerin bir an önce bu kavşağa trafik ışıklandırmaları yapmasını rica ediyoruz.” dedi. (Erkan Karadağ - İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Gaziantep Hayvanat Bahçesi’nde hafta sonu yoğunluğu

Gaziantep Hayvanat Bahçesi’nde hafta sonu yoğunluğu

2017-07-24 17:31:40

Büyüklüğü ve barındırdığı türler bakımından Dünyanın ve Türkiye’nin en önde gelen hayvanat bahçelerinden biri olan Gaziantep Hayvanat Bahçesi’nde hafta sonu yoğunluk yaşanıyor.

Saman yüklü kamyon devrildi

Saman yüklü kamyon devrildi

2017-07-24 16:48:48

Bingöl'ün Genç ilçesinde seyir halindeki bir kamyon, sürücüsünün virajı alamaması nedeniyle devrildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Katar Emiri Şeyh Temim ile görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan Katar Emiri Şeyh Temim ile görüştü

2017-07-24 16:24:03

Körfez ülkeleri turunun son durağı olan Katar’ın başkenti Doha’da temaslarını sürdüren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamad Al Sani ile bir araya geldi.

TÜM HABERLER

Suriyeli inşaat işçisi 3’üncü kattan düştü

Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde dengesini kaybeden inşaat işçisi 3’üncü kattan düştü.

Çiftçiler: Emeğimizin karşılığını başkaları alıyor

Gün boyu kavurucu sıcakların altında çalışmalarına rağmen emeklerinin karşılığını alamadıklarını belirten Batmanlı çiftçiler, yetkililerden yaşadıkları soruna çözüm bulmalarını istediler.

Bingöl’de 5 odalı sığınak bulundu

Bingöl’ün Kıği ilçesinde PKK’ye yönelik yürütülen operasyonda 5 odalı bir sığınak bulundu. Sığınakta çok sayıda yaşam malzemesi ele geçirildi.

Şanlıurfa'da Suriyelilere sağlık eğitimi verilecek

Şanlıurfa Valiliği ve Harran Üniversitesi ortaklığında Suriyeli göçmenlere sağlık alanında eğitim verilecek.

Samsun'da el konulan yılanlar Gaziantep'e getirildi

Samsun'da yasa dışı yollarla Türkiye'ye getirildiğinin belirlenmesi üzerine el konulan piton ve boa yılanı, Gaziantep Hayvanat Bahçesi'ne yerleştirildi.
TÜM HABERLER