A A A

Evlerini lağım suyu basan vatandaşlar belediyeye tepki gösterdi

Eklenme : 2017-07-12 12:02

MALATYA - ​Malatya'nın merkez Yeşilyurt ilçesinde evlerini lağım suyu basan vatandaşlar belediyeye tepki gösterdiler.

Evlerini lağım suyu basan vatandaşlar belediyeye tepki gösterdi

Merkez Yeşilyurt ilçesi Kaynarca Mahallesi'nde evlerini lağım suyu basan vatandaşlar belediyeyi aradıklarını, ekiplerin 3-4 saat sonra gelerek müdahale ettiklerini söyledi. Evlerini lağım suyu basan vatandaşlar, evlerinde maddi hasarın olduğunu ifade ettiler.

Kaynarca Mahallesi Hatunsuyu Caddesinde saat 15.50 sıralarında aniden tuvaletlerden akan lağım sularından 2 evi bastı. Ev sahiplerinden Maruf Süt, belediye ekiplerini aradıkları halde geç müdahale ettiklerini, bu nedenle evlerini lağım suyu bastığını söyledi. Süt, ayrıca eşyalarının zarar gördüğünü belirterek bunun karşılanmasını istedi.

Evlerine aniden basan suyu gördükleri gibi belediye ekiplerini aradıklarını söyleyen Süt, "Aniden evimizi su bastı, hemen belediye ekiplerini aradık, acil müdahale etmelerini istedik. Ancak şikâyetimiz dikkate alınmadı. Su bastıktan 3-4 saat sonra belediye ekipleri vidanjör gönderdi. Erken müdahale edilseydi bu kadar zararımız olmazdı. Mahalleyi de pis koku sardı. Ayriyeten zararımız çok oldu." dedi. 

Öte yandan HÜDA PAR Malatya İl Başkanı Orhan Dikgöz ve beraberindeki heyet, olay yerine gelerek mağdur olan ailelere geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Yetkilileri göreve çağıran Dikgöz, vatandaşların mağdur edilmemesi gerektiğini belirtti. (İLKHA) YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

PKK'ye yardım yataklık yaptığı iddia edilen 35 kişi gözaltına alındı

PKK'ye yardım yataklık yaptığı iddia edilen 35 kişi gözaltına alındı

2017-07-21 23:32:13

​Siirt'in Pervari ilçesinde PKK'ye yardım ve yataklık yaptığı iddia edilen 35 şüphelinin gözaltına alındığı bildirildi.

İstanbul’dan Siyonist işgalcilere büyük tepki

İstanbul’dan Siyonist işgalcilere büyük tepki

2017-07-21 23:15:36

​Siyonist işgalcilerin, Mescid-i Aksa içerisinde Müslümanları şehid etmesi ve Harem-i Şerife girişleri engellemesi tüm Türkiye'de olduğu gibi İstanbul’da lanetlenerek protesto edildi.

Midyat’ta Siyonist terör şebekesi telin edildi

Midyat’ta Siyonist terör şebekesi telin edildi

2017-07-21 23:03:59

Mardin’in Midyat İlçesinde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları tarafından işgalci Siyonistlerin Mescid-i Aksa’yı ibadete kapatması ve üç Filistinliyi şehit etmesi kitlesel basın açıklamasıyla telin edildi.

TÜM HABERLER

Muş'ta bir PKK'li sahte kimlikle yakalandı

​Muş'ta bomba ve el yapımı patlayıcı düzeneği alan bir PKK'li sahte kimlikle yakalandı, PKK'liye yardım yataklık yapan 6 şüpheli gözaltına alındı.

"Ümmet birlik olmadığı sürece Müslüman kanı akmaya devam edecektir"

​Siyonist terör rejimi İsrail’in Mescid-i Aksa'yı ibadete kapatıp, Müslümanları katledilmesine tepki gösteren HÜDA PAR Derik İlçe Başkanı, İslam ümmetinin birlik olamadığı müddetçe Müslümanların kanının akmaya devam edeceğini söyledi.

"Kudüs'ün özgürlüğüne giden yolda tüm imkânlarımızı seferber edelim"

HÜDA PAR GİK Üyesi Mahmut Kılınç, Kudüs'ün özgürlüğüne giden yolda bütün imkanların seferber edilmesi gerektiğini vurguladı.

Siyonist işgalciler Kıbrıs'ta telin edildi

Kıbrıs'taki İslami Sivil Toplum Kuruluşları, Lefkoşa Selimiye Camii'nde Cuma namazı sonrası yaptıkları basın açıklamasıyla Siyonist işgalcilerin Mescid-i Aksa'daki barbarlıklarını telin etti.

Gaziantep’te terör rejimi İsrail lanetlendi

Siyonist çete İsrail’in Mescid-i Aksa işgalini protesto tepki amacıyla düzenlenen basın açıklamasında Gaziantepliler, terör rejimi İsrail’i lanetledi.
TÜM HABERLER