A A A

HÜDA PAR'dan Malatya esnafına ziyaret

Eklenme : 2017-07-11 17:26

MALATYA - HÜDA PAR Malatya İl Başkanlığından bir heyet, esnaf ziyaretinde bulunarak, esnafın sorun ve sıkıntılarını dinledi.

HÜDA PAR'dan Malatya esnafına ziyaret

HÜDA PAR Malatya İl Başkanı Orhan Dikgöz, il yönetiminden oluşan heyetle birlikte kent merkezinde bulunan Bakırcılar ve Demirciler Çarşısı esnafını ziyaret etti.

Sıcak ilgiyle karşılanan HÜDA PAR heyetine esnaf yaşadıkları sorun ve sıkıntıları anlattı.

Bakırcılar çarşısının yeni yapılmasına rağmen dar sokaklarının olduğunu belirten esnaf, sokaklarda araçların trafik sorunu oluşturduğunu ve buna paralel olarak yayaların sıkıntı yaşadıklarını belirtti.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Dikgöz, "Son zamanlarda Malatya'da esnafımızı ve halkımızı sık sık ziyaret ediyoruz. Malatya'da bulunan esnafın sıkıntılarının dinlenmediğini, esnafın yetkililerden destek almadığını görüyoruz. Özellikle kira fiyatlarının yüksek olması, SGK ve Bağkur'un iş verenden 600 lira gibi uçuk bir fiyat alması esnafı bir hayli zora sokmaktadır. Zaten esnaf iş yapmıyor. Bari sigorta ücretleri düşürülsün ki esnafın da biraz yüzü gülsün. Ayrıca Bakırcılar ve Demirciler Çarşısı'nda yaşanan sıkıntılara belediye zabıta ekiplerinin bir an önce el atmasını bekliyoruz." dedi. 

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren esnaf ise HÜDA PAR'ı takip ettiklerini ve  çalışmalarını takdir ettiklerini söylediler. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

"Kudüs özgürlüğüne kavuşuncaya kadar mücadeleye destek vermeliyiz"

2017-07-21 15:02:08

Siyonist İsrail'in Filistinlilere yönelik zulümlerine tepki gösteren HÜDA PAR Mazıdağı İlçe Başkanı, Kudüs özgürlüğüne kavuşuncaya kadar mücadeleye destek vermenin Müslümanların boynunun borcu olduğunu belirtti.

"Siyonistlerin saldırganlığı Müslümanların birbirleriyle uğraşmasındandır"

2017-07-21 13:36:05

Terör rejimi İsrail'in zulümlerine tepki gösteren HÜDA PAR Nusaybin İlçe Başkanı, Siyonistlerin bu saldırganlığının Müslümanların birbirleriyle uğraşmasından kaynaklandığını belirtti.

HÜDA PAR'dan İslam ümmetine birlik çağrısı

HÜDA PAR'dan İslam ümmetine birlik çağrısı

2017-07-20 11:43:47

Bitlis'e gelen HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı M. Bahattin Temel, İslam ümmetine; aralarında bulunan manasız, asılsız, temelsiz ihtilafları bırakarak, asıl hedeflerine kitlenmeleri çağrısında bulundu.

TÜM HABERLER

Muş'ta bir PKK'li sahte kimlikle yakalandı

​Muş'ta bomba ve el yapımı patlayıcı düzeneği alan bir PKK'li sahte kimlikle yakalandı, PKK'liye yardım yataklık yapan 6 şüpheli gözaltına alındı.

"Ümmet birlik olmadığı sürece Müslüman kanı akmaya devam edecektir"

​Siyonist terör rejimi İsrail’in Mescid-i Aksa'yı ibadete kapatıp, Müslümanları katledilmesine tepki gösteren HÜDA PAR Derik İlçe Başkanı, İslam ümmetinin birlik olamadığı müddetçe Müslümanların kanının akmaya devam edeceğini söyledi.

"Kudüs'ün özgürlüğüne giden yolda tüm imkânlarımızı seferber edelim"

HÜDA PAR GİK Üyesi Mahmut Kılınç, Kudüs'ün özgürlüğüne giden yolda bütün imkanların seferber edilmesi gerektiğini vurguladı.

Siyonist işgalciler Kıbrıs'ta telin edildi

Kıbrıs'taki İslami Sivil Toplum Kuruluşları, Lefkoşa Selimiye Camii'nde Cuma namazı sonrası yaptıkları basın açıklamasıyla Siyonist işgalcilerin Mescid-i Aksa'daki barbarlıklarını telin etti.

Gaziantep’te terör rejimi İsrail lanetlendi

Siyonist çete İsrail’in Mescid-i Aksa işgalini protesto tepki amacıyla düzenlenen basın açıklamasında Gaziantepliler, terör rejimi İsrail’i lanetledi.
TÜM HABERLER