A A A

Suriyeli genç baraj gölünde boğuldu

Eklenme : 2017-07-03 19:13

K.MARAŞ - Kahramanmaraş'ta arkadaşlarıyla baraj gölüne giren Suriyeli genç, boğularak hayatını kaybetti.

Suriyeli genç baraj gölünde boğuldu

Kahramanmaraş’ın Onikişubat İlçesi'nde arkadaşlarıyla baraj gölüne giren Suriyeli Amir Muhammed Ramazan (18), boğularak hayatını kaybetti.

Olay, dün merkez Onikişubat İlçesi'ndeki Menzelet Barajı'nda meydana geldi.

Edinilen bilgilere göre, arkadaşlarıyla baraj kıyısına gelen Amir Muhammed Ramazan (18), girdiği suda bir süre sonra gözden kayboldu. Menzelet Baraj gölünde suya giren bir kişinin çıkmadığı ihbarının gelmesi üzerine olay yerine gelen su altı arama kurtarma ekibi, baraj gölünde yaklaşık arama yaptı.

İhbar üzerine olay yerine gelen itfaiye su altı kurtarma ekipleri, yaptıkları aramada Suriyeli Ramazan'ın cesedine ulaştı.

15 dakika süren aramanın ardından kıyıdan 10 metre uzaklıkta ve 3 metre derinlikte bulunan Ramazan’ın cesedi sağlık ekiplerine teslim edildi.

Sudan çıkarılan Suriyeli gencin cenazesi otopsi işlemleri için morga götürüldü.

Kahramanmaraş’ta bu yıl 8 kişi boğuldu

Öte yandan, yetkililer, herhangi bir kurtarma tedbirinin olmadığı bu tür yerlerde suda yüzmek bir yana su kenarına yaklaşmanın dahi çok tehlikeli olduğunu belirterek, Kahramanmaraş’ta bu yıl şu ana kadar 8 kişinin boğulduğu, bu vakalardaki yaş aralığının ise 6-20 yaş olduğu bilgisini verdi. (İbrahim Koçyiğit - İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

PKK'ye yardım yataklık yaptığı iddia edilen 35 kişi gözaltına alındı

PKK'ye yardım yataklık yaptığı iddia edilen 35 kişi gözaltına alındı

2017-07-21 23:32:13

​Siirt'in Pervari ilçesinde PKK'ye yardım ve yataklık yaptığı iddia edilen 35 şüphelinin gözaltına alındığı bildirildi.

İstanbul’dan Siyonist işgalcilere büyük tepki

İstanbul’dan Siyonist işgalcilere büyük tepki

2017-07-21 23:15:36

​Siyonist işgalcilerin, Mescid-i Aksa içerisinde Müslümanları şehid etmesi ve Harem-i Şerife girişleri engellemesi tüm Türkiye'de olduğu gibi İstanbul’da lanetlenerek protesto edildi.

Midyat’ta Siyonist terör şebekesi telin edildi

Midyat’ta Siyonist terör şebekesi telin edildi

2017-07-21 23:03:59

Mardin’in Midyat İlçesinde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları tarafından işgalci Siyonistlerin Mescid-i Aksa’yı ibadete kapatması ve üç Filistinliyi şehit etmesi kitlesel basın açıklamasıyla telin edildi.

TÜM HABERLER

Muş'ta bir PKK'li sahte kimlikle yakalandı

​Muş'ta bomba ve el yapımı patlayıcı düzeneği alan bir PKK'li sahte kimlikle yakalandı, PKK'liye yardım yataklık yapan 6 şüpheli gözaltına alındı.

"Ümmet birlik olmadığı sürece Müslüman kanı akmaya devam edecektir"

​Siyonist terör rejimi İsrail’in Mescid-i Aksa'yı ibadete kapatıp, Müslümanları katledilmesine tepki gösteren HÜDA PAR Derik İlçe Başkanı, İslam ümmetinin birlik olamadığı müddetçe Müslümanların kanının akmaya devam edeceğini söyledi.

"Kudüs'ün özgürlüğüne giden yolda tüm imkânlarımızı seferber edelim"

HÜDA PAR GİK Üyesi Mahmut Kılınç, Kudüs'ün özgürlüğüne giden yolda bütün imkanların seferber edilmesi gerektiğini vurguladı.

Siyonist işgalciler Kıbrıs'ta telin edildi

Kıbrıs'taki İslami Sivil Toplum Kuruluşları, Lefkoşa Selimiye Camii'nde Cuma namazı sonrası yaptıkları basın açıklamasıyla Siyonist işgalcilerin Mescid-i Aksa'daki barbarlıklarını telin etti.

Gaziantep’te terör rejimi İsrail lanetlendi

Siyonist çete İsrail’in Mescid-i Aksa işgalini protesto tepki amacıyla düzenlenen basın açıklamasında Gaziantepliler, terör rejimi İsrail’i lanetledi.
TÜM HABERLER