A A A

Erzurum’da hırsızlık operasyonu

Eklenme : 2017-06-21 12:29

ERZURUM - Erzurum’un Aziziye ilçesinde 2 ayrı marketten 20 bin TL değerinde sigara çalan hırsızlar yakalandı.

Erzurum’da hırsızlık operasyonu

Erzurum’un Aziziye ilçesi Yoncalık Mahallesinde 2 ayrı marketten 20 bin TL değerinde sigara çalan 3 hırsız yakalandı.

Erzurum Valiliğinden yapılan açıklamada, “13-14 Mayıs 2017 tarihlerinde Erzurum ili Aziziye İlçesi Yoncalık Mahallesinde bulunan iki ayrı marketten gece geç saatlerde kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce piyasa değeri yaklaşık 20 bin TL olduğu değerlendirilen tütün ve tütün mamulü malzemeler çalınmıştır, ayrıca suçtan elde ettikleri malzemeleri Erzurum il merkezi Sanayi mahallesinde sakladıkları ve satmak için müşteri aradıkları yönünde bilgilere ulaşılmıştır." denildi.

Hırsızların çaldıkları malzemeleri Erzurum Sanayi mahallesinde bulunan bir demir atölyesinin bulunan kuş kümesinde sakladıkları tespit edildiği belirtilen açıklamada, "Yapılan tespitler neticesinde 19 Haziran 2017 tarihinde söz konusu adreste icra edilen operasyon neticesinde özel yapılmış demir bir kümes içerisinde saklanan tütün ve tütün mamulleri ele geçirilmiş ve olay ile ilgili toplamda 3 şahıs gözaltına alınarak adli makamlara sevk edilmiştir.” denildi.  

Yakalanan 3 şüphelinin “Nitelikli Hırsızlık” suçundan adli makamlara sevk edildiği, çalınan malzemelerin sahiplerine teslim edildiği belirtildi. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

PKK'ye yardım yataklık yaptığı iddia edilen 35 kişi gözaltına alındı

PKK'ye yardım yataklık yaptığı iddia edilen 35 kişi gözaltına alındı

2017-07-21 23:32:13

​Siirt'in Pervari ilçesinde PKK'ye yardım ve yataklık yaptığı iddia edilen 35 şüphelinin gözaltına alındığı bildirildi.

İstanbul’dan Siyonist işgalcilere büyük tepki

İstanbul’dan Siyonist işgalcilere büyük tepki

2017-07-21 23:15:36

​Siyonist işgalcilerin, Mescid-i Aksa içerisinde Müslümanları şehid etmesi ve Harem-i Şerife girişleri engellemesi tüm Türkiye'de olduğu gibi İstanbul’da lanetlenerek protesto edildi.

Midyat’ta Siyonist terör şebekesi telin edildi

Midyat’ta Siyonist terör şebekesi telin edildi

2017-07-21 23:03:59

Mardin’in Midyat İlçesinde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları tarafından işgalci Siyonistlerin Mescid-i Aksa’yı ibadete kapatması ve üç Filistinliyi şehit etmesi kitlesel basın açıklamasıyla telin edildi.

TÜM HABERLER

Muş'ta bir PKK'li sahte kimlikle yakalandı

​Muş'ta bomba ve el yapımı patlayıcı düzeneği alan bir PKK'li sahte kimlikle yakalandı, PKK'liye yardım yataklık yapan 6 şüpheli gözaltına alındı.

"Ümmet birlik olmadığı sürece Müslüman kanı akmaya devam edecektir"

​Siyonist terör rejimi İsrail’in Mescid-i Aksa'yı ibadete kapatıp, Müslümanları katledilmesine tepki gösteren HÜDA PAR Derik İlçe Başkanı, İslam ümmetinin birlik olamadığı müddetçe Müslümanların kanının akmaya devam edeceğini söyledi.

"Kudüs'ün özgürlüğüne giden yolda tüm imkânlarımızı seferber edelim"

HÜDA PAR GİK Üyesi Mahmut Kılınç, Kudüs'ün özgürlüğüne giden yolda bütün imkanların seferber edilmesi gerektiğini vurguladı.

Siyonist işgalciler Kıbrıs'ta telin edildi

Kıbrıs'taki İslami Sivil Toplum Kuruluşları, Lefkoşa Selimiye Camii'nde Cuma namazı sonrası yaptıkları basın açıklamasıyla Siyonist işgalcilerin Mescid-i Aksa'daki barbarlıklarını telin etti.

Gaziantep’te terör rejimi İsrail lanetlendi

Siyonist çete İsrail’in Mescid-i Aksa işgalini protesto tepki amacıyla düzenlenen basın açıklamasında Gaziantepliler, terör rejimi İsrail’i lanetledi.
TÜM HABERLER