A A A

IHO-Ebrar Belçika’da iş adamlarıyla iftarda bir araya geldi

Eklenme : 2017-06-19 14:44

BRÜKSEL - ​Uluslararası Yardım Kuruluşu IHO-Ebrar Belçika’nın Anvers kentinde işadamlarına iftar vererek Ramazan ayındaki çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgilendirdi.

IHO-Ebrar Belçika’da iş adamlarıyla iftarda bir araya geldi

Merkezi Hollanda’da bulunan Uluslararası Yardım Kuruluşu IHO-Ebrar, Belçika’nın Anvers kentinde bulunan El Gazali Eğitim Kültür Derneğinde verdiği iftar yemeğinde işadamları ile bir araya geldi.

İftar öncesinde Veysel Tartık’ın Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından konuşma yapan IHO-Ebrar Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Abdurrahman Alpsoy, dünyanın dört bir yanında bulunan yetim, fakir ve muhtaçlara ulaşmak için büyük gayretler içinde olduklarını belirterek IHO-Ebrar’ın yaptığı faaliyetleri ve projeleri hakkında işadamlarını bilgilendirdi. Muhtaçlara yapılan yardımın önemine değinen Dr. Alpsoy, bu güne kadar yapılan yardımlardan kendilerini yalnız bırakmayan maddi manevi desteklerini esirgemeyen işadamlarına teşekkür ederek konuşmasına son verdi.

Konuşmanın akabinde okunan Akşam ezanı ile davetliler iftarlarını açtı. İftar sonrası kılınan Akşam namazının akabinde ikram edilen çay ile beraber işadamları birbirileri ile sohbet ettiler. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Kontrolden çıkan otomobil takla attı: Bir yaralı

Kontrolden çıkan otomobil takla attı: Bir yaralı

2017-06-28 23:54:13

​Diyarbakır-Viranşehir Karayolu'nda kontrolden çıkan otomobil takla attı, kazada bir kişi yaralandı.

Vali Aksoy'dan veda yemeği

Vali Aksoy'dan veda yemeği

2017-06-28 23:43:20

​Kocaeli Valiliğine atanan Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy veda yemeği verdi.

Diyarbakır’da TOMA’ya bombalı saldırı

Diyarbakır’da TOMA’ya bombalı saldırı

2017-06-28 22:48:28

​Diyarbakır’da TOMA’ya yapılan ses bombalı saldırıda bir kişi yaralandı.

TÜM HABERLER

Meteorolojiden 7 il için sıcak hava uyarısı

​Meteoroloji 6. Bölge Müdürlüğünden, 7 il için kuvvetli sıcak hava uyarısı yapıldı.

Bayramda hayvanat bahçesini 38 bin 500 kişi ziyaret etti

Türkiye’de ilk, Avrupa’da ikinci ve dünyada ise dördüncü sırada yer alan Gaziantep Hayvanat Bahçesi’ni Ramazan Bayramı’nda çoğunluğu çevre illerden olmak üzere 38 bin 500 kişi ziyaret etti.

Sosyal yardım alanları istihdam edenlere sigorta prim desteği

Sosyal yardım alanların istihdam teşvikine yönelik yapılan bir düzenleme ile işverenlere sigorta prim desteği sağlanacak.

Dicle Elektrikten uyarı

Dicle Elektrik Mardin İl Müdürlüğü, dikkat edilmemesi durumunda Kızıltepe’de elektrik şebekesinin devre dışı kalabileceğini belirtti.

Anız yakanlara para cezası kesilecek

Anız yangınlarıyla ilgili uyarılarda bulunan Batman Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, anız yakanlar hakkında para cezasının kesileceğini bildirdi.
TÜM HABERLER