A A A

Araç soygunu girişimi kameraya yansıdı

Eklenme : 2017-06-19 14:38

DİYARBAKIR - Diyarbakır’da 3 kişilik bir hırsız ekibi tarafından bir araca soygun girişiminde bulunuldu.

Araç soygunu girişimi kameraya yansıdı

Diyarbakır’da bir siteye girerek keşif yaptıkları gözlenen 3 kişilik hırsız ekibi, gözüne kestirdikleri bir aracın camını kırarak soygun girişiminde bulundu.

Diyarbakır’ın Kayapınar ilçesinde bulunan Öncü oğulları sitesinde gerçekleşen hırsızlık girişimi bir işyerinin güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde ilk başta 3 kişilik ekip sitenin tamamını gezip keşfettikten sonra dışarı çıkıp aralarında anlaşıp gözüne kestirdikleri bir aracı soymak için bir arkadaşını gönderdikleri görülüyor. Siteye tekrar giren hırsız eline uzunca bir eldiven geçirdikten sonra profesyonel bir şekilde aracın camını kırdıktan sonra içerisine girip her yeri didik didik arıyor. O esnada arkadaşlarından bir tanesi tekrar içeri girip etraflıca keşif yapıyor. Keşif yapan arkadaşları çıkınca iş başındaki hırsızda işini bitirip araçtan atlıyor.

İçerde çalınacak bir şey bulamadığı görülen hırsız, olay yerinden uzaklaşıyor. (Abdurrahman Tetik-İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Kontrolden çıkan otomobil takla attı: Bir yaralı

Kontrolden çıkan otomobil takla attı: Bir yaralı

2017-06-28 23:54:13

​Diyarbakır-Viranşehir Karayolu'nda kontrolden çıkan otomobil takla attı, kazada bir kişi yaralandı.

Vali Aksoy'dan veda yemeği

Vali Aksoy'dan veda yemeği

2017-06-28 23:43:20

​Kocaeli Valiliğine atanan Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy veda yemeği verdi.

Diyarbakır’da TOMA’ya bombalı saldırı

Diyarbakır’da TOMA’ya bombalı saldırı

2017-06-28 22:48:28

​Diyarbakır’da TOMA’ya yapılan ses bombalı saldırıda bir kişi yaralandı.

TÜM HABERLER

Meteorolojiden 7 il için sıcak hava uyarısı

​Meteoroloji 6. Bölge Müdürlüğünden, 7 il için kuvvetli sıcak hava uyarısı yapıldı.

Bayramda hayvanat bahçesini 38 bin 500 kişi ziyaret etti

Türkiye’de ilk, Avrupa’da ikinci ve dünyada ise dördüncü sırada yer alan Gaziantep Hayvanat Bahçesi’ni Ramazan Bayramı’nda çoğunluğu çevre illerden olmak üzere 38 bin 500 kişi ziyaret etti.

Sosyal yardım alanları istihdam edenlere sigorta prim desteği

Sosyal yardım alanların istihdam teşvikine yönelik yapılan bir düzenleme ile işverenlere sigorta prim desteği sağlanacak.

Dicle Elektrikten uyarı

Dicle Elektrik Mardin İl Müdürlüğü, dikkat edilmemesi durumunda Kızıltepe’de elektrik şebekesinin devre dışı kalabileceğini belirtti.

Anız yakanlara para cezası kesilecek

Anız yangınlarıyla ilgili uyarılarda bulunan Batman Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, anız yakanlar hakkında para cezasının kesileceğini bildirdi.
TÜM HABERLER