A A A

Araç soygunu girişimi kameraya yansıdı

Eklenme : 2017-06-19 14:38

DİYARBAKIR - Diyarbakır’da 3 kişilik bir hırsız ekibi tarafından bir araca soygun girişiminde bulunuldu.

Araç soygunu girişimi kameraya yansıdı

Diyarbakır’da bir siteye girerek keşif yaptıkları gözlenen 3 kişilik hırsız ekibi, gözüne kestirdikleri bir aracın camını kırarak soygun girişiminde bulundu.

Diyarbakır’ın Kayapınar ilçesinde bulunan Öncü oğulları sitesinde gerçekleşen hırsızlık girişimi bir işyerinin güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde ilk başta 3 kişilik ekip sitenin tamamını gezip keşfettikten sonra dışarı çıkıp aralarında anlaşıp gözüne kestirdikleri bir aracı soymak için bir arkadaşını gönderdikleri görülüyor. Siteye tekrar giren hırsız eline uzunca bir eldiven geçirdikten sonra profesyonel bir şekilde aracın camını kırdıktan sonra içerisine girip her yeri didik didik arıyor. O esnada arkadaşlarından bir tanesi tekrar içeri girip etraflıca keşif yapıyor. Keşif yapan arkadaşları çıkınca iş başındaki hırsızda işini bitirip araçtan atlıyor.

İçerde çalınacak bir şey bulamadığı görülen hırsız, olay yerinden uzaklaşıyor. (Abdurrahman Tetik-İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

"Ekmek nimettir ve yeri çöplük değildir"

2017-08-17 20:27:16

​Türkiye'de günde 6 milyon ekmeğin israf edildiğini belirten Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, bu israfın büyük maddi kayba neden olduğunu söyledi.

2'si kardeş 3 çocuk tahliye kanalında boğuldu

2'si kardeş 3 çocuk tahliye kanalında boğuldu

2017-08-17 20:12:13

​Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde tahliye kanalına giren 2'si kardeş 3 çocuk boğularak hayatını kaybetti.

İspanya'da minibüs kalabalığın arasına daldı: 13 ölü

İspanya'da minibüs kalabalığın arasına daldı: 13 ölü

2017-08-17 20:05:13

İspanya'nın Barcelona kentinde bir minibüsün kalabalığın arasına dalması sonucu en az 13 kişinin öldüğü, çok sayıda yaralının olduğu bildirildi.

TÜM HABERLER

İşitme engellilere yönelik umre ödüllü sınav yapıldı

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Türkiye geneli işitme engellilere yönelik umre ödüllü sınav Diyarbakır’da da gerçekleştirildi.

Trafoya giren genç elektrik akımına kapılarak hayatını kaybetti

Diyarbakır’da trafoya giren genç elektrik akımına kapılarak hayatını kaybetti.

Saatlerce bekledikleri halde faturalarını ödeyemediler

Bingöl'ün Karlıova ilçesinde elektrik faturalarını ödemek isteyenler, elektrik şirketine bağlı kurumda kimsenin olmaması nedeniyle saatlerce bekledikleri halde faturalarını ödeyemediler.

Diyarbakır’da yıkım tehlikesi olan 3 apartman yıkılacak

​Diyarbakır’ın merkez Yenişehir ilçesinde yıkım tehlikesi olan 3 apartman yıkılacak.

'Sason İsyanı'nın 122 yaşındaki tanığı o günleri anlattı

Batman'ın Kozluk ilçesine bağlı Geçitaltı köyünde yaşayan 122 yaşındaki Hacı Mehmet Reşit Ak, 1925'ten 1937'ye kadar devam eden 'Sason İsyanı'nı ve o günkü zulüm dolu süreci İLKHA'ya anlattı.
TÜM HABERLER