A A A

Cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen öğretmen tutuklandı

Eklenme : 2017-05-19 16:46

BİNGÖL - Bingöl'ün Genç ilçesinde bulunan yatılı bölge okulunda erkek öğrencilere cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen beden öğretmeni, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen öğretmen tutuklandı

Genç ilçesi Servi Yatılı Bölge Ortaokulu’nda görev yapan bir beden eğitimi öğretmeninin, okuldaki erkek öğrencilere cinsel taciz ve istismarda bulunduğu iddia edildi.

Edinilen bilgiye göre Servi Yatılı Bölge Ortaokulu’nda okuyan erkek bir öğrenci, beden öğretmeni O.Y tarafından cinsel istismara uğradığı iddiasıyla durumu ailesine bildirdi. Bunun üzerine aile, öğretmeni savcılığa şikayet etti.

Zanlı O.Y'nin Genç Cumhuriyet Savcılığı’nda yapılan sorgusunun ardından tutuklanarak Bingöl Kapalı Cezaevi’ne gönderildiği öğrenildi.

Yapılan araştırma ve incelemelerde cinsel istismara uğrayan 3 erkek öğrencinin daha olduğu ileri sürüldü.

Evli ve 3 yıldır aynı okulda

Servi Yatılı Ortaokulu’nda 3 yıldan beri görev yaptığı belirtilen zanlı O.Y’nin aynı okulda okuyan bir başka öğretmen ile evli olduğu belirtildi.

Aileler tedirgin

Okulda yaşanan olayın ardından telefon ile İLKHA'ya ulaşan kimi aileler yaşanan olaydan ötürü tedirgin olduklarını ve sorumluların en ağır şekilde cezalandırılmasını beklediklerini belirtti. (İLKHA)

 YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Kaçak sigara mazot ve oyuncak ele geçirildi

Kaçak sigara mazot ve oyuncak ele geçirildi

2017-05-26 21:39:49

Batman’da durdurulan araçlarda yapılan aramalarda çok sayıda kaçak sigara, oyuncak ve mazot ele geçirildi.

Gaziantep’te yeni yapılan cami dualarla açıldı

Gaziantep’te yeni yapılan cami dualarla açıldı

2017-05-26 21:27:30

Gaziantep’’in Şehitkamil ilçesine bir hayırsever tarafından yaptırılan Eydibaba Camisi dualarla ibadete açıldı.

Sivil aracın geçişi sırasında patlama: Bir ölü bir yaralı

Sivil aracın geçişi sırasında patlama: Bir ölü bir yaralı

2017-05-26 20:46:45

Batman’ın Kozluk ilçesinde bir sivil aracın geçişi sırasında yaşanan patlamada bir kişi hayatını kaybetti, bir kişi yaralandı.

TÜM HABERLER

Gaziantep’te güneş enerjili içmesuyu projesi

Gaziantep’te küçükbaş hayvanların verimlilik oranın arttırılması amacıyla "Merada Güneş Enerjili Hayvan İçmesuyu Tesisi" projesi başlatıldı.

Köy öğrencilerinden resim sergisi

Bingöl’ün Karlıova ilçesi Kargapazarı Köyü İlköğretim Okulu'nun öğrencileri tarafından resim sergisi açıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kızıltepe’deki kütüphaneyi telekonferansla açtı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mardin Kızıltepe Furkan Doğan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin Kütüphanesinin açılışını telekonferansla bağlanarak gerçekleştirdi.

Irak Kürdistan'ında mesaiye Ramazan düzenlemesi

Irak Kürdistanı'nda Ramazan ayı dolayısıyla resmi kurumlarda, mesai bir saat düşürüldü.

Yoğun bakımdaki liseli genç hayatını kaybetti

Mardin'in Kızıltepe ilçesinde serinlemek için girdiği sudan ağır yaralı olarak çıkarılan liseli genç, hayatını kaybetti.
TÜM HABERLER
$('#large').click(function (event) { event.preventDefault(); $('h1').animate({ 'font-size': '36px', 'line-height': '50px' }); $('h2').animate({ 'font-size': '30px', 'line-height': '6s0px' }); $('p').animate({ 'font-size': '16px', 'line-height': '25px' }); }); $('a').click(function () { $('a').removeClass('selected'); $(this).addClass('selected'); }); });
Kod Center