A A A

Doğu kesimlerde sağanak yağış uyarısı

Eklenme : 2017-05-19 15:01

HABER MRK - Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'nun kuzeyinde beklenen yerel kuvvetli gök gürültülü sağanak yağışlara karşı dikkatli olunmasını istedi.

Doğu kesimlerde sağanak yağış uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'nun kuzeyinde yerel kuvvetli gök gürültülü sağanak yağışlara karşı uyarılarda bulundu.

Meteorolojiden yapılan uyarıda, bugün öğleden sonra ve akşam saatlerinde Gümüşhane, Bayburt, Artvin ile Giresun, Trabzon ve Rize'nin iç kesimleri ve Erzincan, Tunceli, Erzurum, Kars, Ardahan'da yerel olmak üzere kuvvetli gök gürültülü sağanak yağış beklendiği ifade edildi.

Açıklamada, yıldırım, su baskını, yağış anında ani kuvvetli rüzgâr, ulaşımda aksamalar, yerel dolu yağışı gibi yaşanabilecek olumsuz şartlara karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Kaçak sigara mazot ve oyuncak ele geçirildi

Kaçak sigara mazot ve oyuncak ele geçirildi

2017-05-26 21:39:49

Batman’da durdurulan araçlarda yapılan aramalarda çok sayıda kaçak sigara, oyuncak ve mazot ele geçirildi.

Gaziantep’te yeni yapılan cami dualarla açıldı

Gaziantep’te yeni yapılan cami dualarla açıldı

2017-05-26 21:27:30

Gaziantep’’in Şehitkamil ilçesine bir hayırsever tarafından yaptırılan Eydibaba Camisi dualarla ibadete açıldı.

Sivil aracın geçişi sırasında patlama: Bir ölü bir yaralı

Sivil aracın geçişi sırasında patlama: Bir ölü bir yaralı

2017-05-26 20:46:45

Batman’ın Kozluk ilçesinde bir sivil aracın geçişi sırasında yaşanan patlamada bir kişi hayatını kaybetti, bir kişi yaralandı.

TÜM HABERLER

Gaziantep’te güneş enerjili içmesuyu projesi

Gaziantep’te küçükbaş hayvanların verimlilik oranın arttırılması amacıyla "Merada Güneş Enerjili Hayvan İçmesuyu Tesisi" projesi başlatıldı.

Köy öğrencilerinden resim sergisi

Bingöl’ün Karlıova ilçesi Kargapazarı Köyü İlköğretim Okulu'nun öğrencileri tarafından resim sergisi açıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kızıltepe’deki kütüphaneyi telekonferansla açtı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mardin Kızıltepe Furkan Doğan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin Kütüphanesinin açılışını telekonferansla bağlanarak gerçekleştirdi.

Irak Kürdistan'ında mesaiye Ramazan düzenlemesi

Irak Kürdistanı'nda Ramazan ayı dolayısıyla resmi kurumlarda, mesai bir saat düşürüldü.

Yoğun bakımdaki liseli genç hayatını kaybetti

Mardin'in Kızıltepe ilçesinde serinlemek için girdiği sudan ağır yaralı olarak çıkarılan liseli genç, hayatını kaybetti.
TÜM HABERLER
$('#large').click(function (event) { event.preventDefault(); $('h1').animate({ 'font-size': '36px', 'line-height': '50px' }); $('h2').animate({ 'font-size': '30px', 'line-height': '6s0px' }); $('p').animate({ 'font-size': '16px', 'line-height': '25px' }); }); $('a').click(function () { $('a').removeClass('selected'); $(this).addClass('selected'); }); });
Kod Center