A A A

4 ayaklı ördek ilgi odağı oldu

Eklenme : 2017-05-19 09:40

BATMAN - Batman'da evcil hayvan satışının yapıldığı bir iş yerinde bulunan 4 ayaklı ördek, müşterilerin ilgi odağı oldu.

4 ayaklı ördek ilgi odağı oldu

Batman'ın merkezde bulunan Alo Tevşo Pazarı'nda evcil hayvan satışı yapılan bir iş yerindeki 4 ayaklı ördek yavrusu görenleri şaşırtıyor.

İş yeri sahibi Musa Solmaz, birkaç hafta önce doğan bu ördeğin, herkes gibi kendilerini de şaşkına çevirdiğini söyledi.

İlk defa 4 ayaklı bir ördeğin dünyaya geldiğini gördüklerini belirten Solmaz, yavru ördeğin vatandaşlar tarafından ilgi gördüğünü dile getirdi.

Yavru ördeği büyüyene kadar satmayacaklarını ifade eden Solmaz, "Pazarda civciv satıyorum. Genelde civcivler 2 ayaklı oluyorlar ama bu sefer ördeğimiz 4 ayaklı çıktı, şaşkınız. Vatandaşlar da merak edip ördeğin fotoğrafını çekmeye geliyor. Şaşkınlık içindeyiz. Büyüyene kadar ördeği satmayacağız. Milyonda bir çıkan bir şey, her zaman bulunmaz." dedi.

İlk defa böyle bir durumla karşılaşmalarından dolayı şaşkınlıklarını gizleyemediklerini bildiren vatandaşlar ise bunun Allah'ın bir hikmeti olduğunu ifade ettiler. (M. Fatih Akgül-İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Kaçak sigara mazot ve oyuncak ele geçirildi

Kaçak sigara mazot ve oyuncak ele geçirildi

2017-05-26 21:39:49

Batman’da durdurulan araçlarda yapılan aramalarda çok sayıda kaçak sigara, oyuncak ve mazot ele geçirildi.

Gaziantep’te yeni yapılan cami dualarla açıldı

Gaziantep’te yeni yapılan cami dualarla açıldı

2017-05-26 21:27:30

Gaziantep’’in Şehitkamil ilçesine bir hayırsever tarafından yaptırılan Eydibaba Camisi dualarla ibadete açıldı.

Sivil aracın geçişi sırasında patlama: Bir ölü bir yaralı

Sivil aracın geçişi sırasında patlama: Bir ölü bir yaralı

2017-05-26 20:46:45

Batman’ın Kozluk ilçesinde bir sivil aracın geçişi sırasında yaşanan patlamada bir kişi hayatını kaybetti, bir kişi yaralandı.

TÜM HABERLER

Gaziantep’te güneş enerjili içmesuyu projesi

Gaziantep’te küçükbaş hayvanların verimlilik oranın arttırılması amacıyla "Merada Güneş Enerjili Hayvan İçmesuyu Tesisi" projesi başlatıldı.

Köy öğrencilerinden resim sergisi

Bingöl’ün Karlıova ilçesi Kargapazarı Köyü İlköğretim Okulu'nun öğrencileri tarafından resim sergisi açıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kızıltepe’deki kütüphaneyi telekonferansla açtı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mardin Kızıltepe Furkan Doğan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin Kütüphanesinin açılışını telekonferansla bağlanarak gerçekleştirdi.

Irak Kürdistan'ında mesaiye Ramazan düzenlemesi

Irak Kürdistanı'nda Ramazan ayı dolayısıyla resmi kurumlarda, mesai bir saat düşürüldü.

Yoğun bakımdaki liseli genç hayatını kaybetti

Mardin'in Kızıltepe ilçesinde serinlemek için girdiği sudan ağır yaralı olarak çıkarılan liseli genç, hayatını kaybetti.
TÜM HABERLER
$('#large').click(function (event) { event.preventDefault(); $('h1').animate({ 'font-size': '36px', 'line-height': '50px' }); $('h2').animate({ 'font-size': '30px', 'line-height': '6s0px' }); $('p').animate({ 'font-size': '16px', 'line-height': '25px' }); }); $('a').click(function () { $('a').removeClass('selected'); $(this).addClass('selected'); }); });
Kod Center