A A A

Bitlis'te engelli öğrenciler bir araya geldi

Eklenme : 2017-05-16 20:46

BİTLİS - Bitlis İl Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği programda engelli öğrenciler bir araya geldiler.

Bitlis'te engelli öğrenciler bir araya geldi

10-16 Mayıs Engelliler Haftası münasebetiyle Bitlis İl Milli Eğitim Müdürü M. Emin Korkmaz, Öğretmen Evinde, Ahmet Eren Eğitim ve Uygulama Okulu öğrencileri ile bir araya geldi.

Engelli öğrencilerle bunda sonra daha sık bir araya geleceklerini ifade eden Korkmaz, “Bugüne kadar bu masada bizler birçok misafirimizle yemek yedik, ama sizin gibi hiç özel misafir ağırlamadık. Biz Milli Eğitim Bakanlığı olarak sizlere çok büyük değer veriyoruz. Neredeyse iki kişiye bir öğretmen veriyoruz. Onun için sizler bizim hem özellerimizsiniz, hem özel misafirlerimizsiniz hem de özel öğrencilerimizsiniz.” dedi.

Engelli öğrencilere eğitim veren öğretmenlere de teşekkür eden Korkmaz, “Sizinle ilgilenen öğretmenlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çünkü her bir öğretmen çok büyük fedakârlıklar yapıyor. Evde annelerinizden ve babalarınızdan daha fazla size zaman ayırıyorlar. Bundan sonra sizlerle daha fazla bir araya geleceğiz. Eğer şimdiye kadar size daha fazla zaman ayırmamışsak bu da benim bir eksikliğimdir.” diye konuştu. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Kur'an-ı Kerim öğrenen miniklere diploma verildi

Kur'an-ı Kerim öğrenen miniklere diploma verildi

2017-05-26 15:48:15

Mardin'de Kur'an kurslarında eğitim gören 4-6 yaş arasındaki çocuklara diploma verildi.

Batman'da 5 kişi PKK'den gözaltına alındı

Batman'da 5 kişi PKK'den gözaltına alındı

2017-05-26 15:41:13

Batman'da PKK adına çeşitli faaliyetlerde bulunan 5 kişinin yakalanarak gözaltına alındığı belirtildi.

"Genç Hatipler Minberde" yarışmasının finali yapıldı

2017-05-26 15:30:14

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından Türkiye geneli düzenlenen "Genç Hatipler Minberde" hutbe okuma yarışmasının finali Bingöl'de yapıldı.

TÜM HABERLER

Muş “Kardeşlik turnuvası” final maçı oynandı

HÜDA PAR Muş Gençlik Kolları tarafından gençler arasında düzenlenen “Kardeşlik turnuvası” sona erdi.

"Yapılmak istenen İslam ülkelerini birbiriyle savaştırmaktır"

ABD Başkanı Trump'ın Suudi Arabistan ziyaretini değerlendiren Saadet Partisi Diyarbakır İl Başkanı Fesih Bozan, ABD'nin 'Arap NATO'su oluşturmaya çalıştığı, bununla da İslam ülkelerinin birbirleriyle savaştırılmasının hedeflendiğini belirtti.

Mardin'de "Öğrenme Şenlikleri" başladı

Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Öğrenme Şenlikleri" etkinliği düzenlenen açılışın ardından başladı.

Mardin’de "El Hijyeni" eğitimi verildi

Mardin İl Sağlık Müdürlüğü tarafından sağlık çalışanlarına "El Hijyeni" eğitimi verildi.

Ramazan’da beslenme tavsiyeleri

Batman Halk Sağlığı Müdürlüğü Ramazan’da sağlıklı ve yeterli beslenmenin önemine dikkat çekerek önemli tavsiyelerde bulundu.
TÜM HABERLER
$('#large').click(function (event) { event.preventDefault(); $('h1').animate({ 'font-size': '36px', 'line-height': '50px' }); $('h2').animate({ 'font-size': '30px', 'line-height': '6s0px' }); $('p').animate({ 'font-size': '16px', 'line-height': '25px' }); }); $('a').click(function () { $('a').removeClass('selected'); $(this).addClass('selected'); }); });
Kod Center