A A A

Bitlis'te engelli öğrenciler bir araya geldi

Eklenme : 2017-05-16 20:46

BİTLİS - Bitlis İl Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği programda engelli öğrenciler bir araya geldiler.

Bitlis'te engelli öğrenciler bir araya geldi

10-16 Mayıs Engelliler Haftası münasebetiyle Bitlis İl Milli Eğitim Müdürü M. Emin Korkmaz, öğretmen Evinde, Ahmet Eren Eğitim ve Uygulama Okulu öğrencileri ile bir araya geldi.

Engelli öğrencilerle bunda sonra daha sık bir araya geleceklerini ifade eden Korkmaz, "Bugüne kadar bu masada bizler birçok misafirimizle yemek yedik, ama sizin gibi hiç özel misafir ağırlamadık. Biz Milli Eğitim Bakanlığı olarak sizlere çok büyük değer veriyoruz. Neredeyse iki kişiye bir öğretmen veriyoruz. Onun için sizler bizim hem özellerimizsiniz, hem özel misafirlerimizsiniz hem de özel öğrencilerimizsiniz." dedi.

Engelli öğrencilere eğitim veren öğretmenlere de teşekkür eden Korkmaz, "Sizinle ilgilenen öğretmenlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çünkü her bir öğretmen çok büyük fedakârlıklar yapıyor. Evde annelerinizden ve babalarınızdan daha fazla size zaman ayırıyorlar. Bundan sonra sizlerle daha fazla bir araya geleceğiz. Eğer şimdiye kadar size daha fazla zaman ayırmamışsak bu da benim bir eksikliğimdir." diye konuştu. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

"Kudüs davası bütün Müslümanların davasıdır"

2017-07-20 23:39:32

​Yedi Başak İnsani Yardım Derneği Gaziantep Şube Başkanı, Siyonist İsrail’in Mescidi Aksa’yı işgal denemelerini sert bir dille eleştirerek bütün Müslümanları yaşanılan olaylara karşı çıkmaya davet etti.

Dışişleri Bakanlığından Yunanistan'a

Dışişleri Bakanlığından Yunanistan'a "Kıbrıs Barış Harekatı" tepkisi

2017-07-20 22:50:05

​Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Büyükelçi Hüseyin Müftüoğlu, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Kocias'ın 20 Temmuz Kıbrıs Barış Harekatı ile ilgili mesajında geçen ifadelerin kabul edilemez olduğunu söyledi.

TÜM HABERLER

Bursa'daki dolu yağışından bin 350 çiftçi zarar gördü

Bursa Valisi İzzettin Küçük, kentte etkili olan dolu nedeniyle bin 350 çiftçinin 95 bin dönüm arazisinin zarar gördüğünü açıkladı.

HDP Milletvekili Irgat gözaltına alındı

Hakkında yakalama kararı çıkarılan HDP Bitlis Milletvekili Mizgin Irgat, gözaltına alındı.

"İsrail işlediği cinayetlerle kendi sonunu hızlandırmaktadır"

Mescid-i Aksa'nın ibadete kapatılıp, Müslümanların İsrail tarafından katledilmesine tepki gösteren Malatya Ortak Değerler Platformu, terör rejiminin, işlediği cinayetlerle kendi sonunu hızlandırdığını belirtti.

Elazığ’da zincirleme trafik kazası

Elazığ’da 5 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında maddi hasar oluştu.

"Ümmetin Mescid-i Aksa'ya sahip çıkma zamanı geldi ve geçiyor"

Siyonist terör rejiminin Mescid-i Aksa'da Müslümanları katledip Harem-i Şerif'i ibadete kapatmasını kınayan Mustazaflar Cemiyeti Gaziantep Şube Başkanı, Müslümanların Mescid-i Aksa'ya sahip çıkma zamanının gelip geçtiğini söyledi.
TÜM HABERLER