A A A

HÜDA PAR Van İl Teşkilatından Büyükşehir Belediyesine ziyaret

Eklenme : 2017-05-16 13:28

VAN - HÜDA PAR Van İl Başkanı ve beraberindeki heyet, Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Yalçın'ı makamında ziyaret etti.

HÜDA PAR Van İl Teşkilatından Büyükşehir Belediyesine ziyaret

HÜDA PAR Van İl Başkanı Av. Rasim Sayğın ve beraberindeki heyet, Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Yalçın'ı ziyaret etti.

HÜDA PAR İl Teşkilatı olarak yaptıkları çalışmalar, tespit edilen sorunlar ve çözüm önerileri hakkında değerlendirmelerde bulunduklarını belirten Sayğın, geçen ay Van’ın sorunları ve çözüm önerilerine yönelik kapsamlı bir rapor hazırladıklarını ve bu raporu kamuoyu ile paylaştıklarını hatırlattı.

Sayğın, “Söz konusu raporda tespit ettiğimiz sorunların bir kısmı Belediyeleri ilgilendiriyor. Bu sorunların çözümü için ilgili kurumları ziyaret ederek bu eksikliklerin takipçisi olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu sorunlar ve çözüm önerilerimizi kapsamlı bir şekilde raporda sunduk. Bunların çözülmesini talep ediyoruz. Amacımız, sadece kurumları eleştirmek veya sorunu gösterip çözüm beklemek değildir. Biz bu raporumuzda hem sorunu ortaya koyduk ve hem de çözüm yolunu gösterdik. Van’ımız için bir şeyler yapmak istiyoruz. Bu konuda yol gösterici, yapıcı ve olumlu tavrımızı sürdüreceğiz." dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yalçın, yapılan çalışmanın çok değerli bir çalışma olduğunu belirterek, “Şüphesiz ki bu sorunların çözümü noktasında elimizden geleni yapacağımız gibi söz konusu rapordan da istifade edeceğiz. Yapmış olduğunuz bu çalışma ve ziyaretinizden dolayı için çok teşekkür ederim." dedi.

Van’ın sorunları ve hazırlanan rapor üzerine yapılan değerlendirmeler sonrası heyet belediyeden ayrıldı. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

AK Parti Grup Başkanlığına Başbakan Yıldırım seçildi

AK Parti Grup Başkanlığına Başbakan Yıldırım seçildi

2017-05-24 15:09:09

TBMM'de gerçekleştirilen kapalı grup toplantısının ardından Başbakan Yıldırım, AK Parti TBMM Grup Başkanı seçildi.

HÜDA PAR'dan Silopili acılı aileye ziyaret

HÜDA PAR'dan Silopili acılı aileye ziyaret

2017-05-23 14:46:15

HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yavuz, Şırnak'ın Silopi ilçesinde zırhlı polis aracının ölümüne neden olduğu 2 çocuğun ailesini ziyaret etti.

AK Parti yeni MKYK'sı belli oldu

AK Parti yeni MKYK'sı belli oldu

2017-05-21 19:09:03

AK Parti 3. Olağanüstü Büyük Kongresinde yeni MKYK üyeleri de belli oldu.

TÜM HABERLER

Diyanet'in belirlediği fitre miktarı asgari ücretin azlığını ortaya koyuyor

Diyanet İşleri Başkanlığının bu yılki fitre miktarını 16 TL olarak belirlemesi açlık sınırının altındaki asgari ücretin azlığını bir kez daha gözler önüne serdi.

Kaçan araçta 96 kilo esrar ele geçirildi

Batman’da "dur" ihtarına uymayıp kaçan bir araç yakalanırken, araçta yapılan aramada 96 kilo 400 gram esrar ele geçirildi.

PKK'den yakalanan 8 şüpheli tutuklandı

Mardin'de düzenlenen PKK operasyonlarında gözaltına alınan 16 şüpheliden 8'i tutuklandı.

Bitlis'te bir PKK'li öldürüldü

Bitlis merkezindeki Ilıcak köyü sınırlarında gerçekleştirilen operasyonda bir PKK'li öldürüldü.

Ramazan'da dengeli beslenmeye dikkat

Ramazan ayının başlanmasıyla birlikte uyarı ve tavsiyelerde bulunan uzmanlar, Ramazan'da dengeli beslenmeye dikkat edilmesi gerektiğini belirttiler.
TÜM HABERLER
$('#large').click(function (event) { event.preventDefault(); $('h1').animate({ 'font-size': '36px', 'line-height': '50px' }); $('h2').animate({ 'font-size': '30px', 'line-height': '6s0px' }); $('p').animate({ 'font-size': '16px', 'line-height': '25px' }); }); $('a').click(function () { $('a').removeClass('selected'); $(this).addClass('selected'); }); });
Kod Center