A A A

HÜDA PAR heyetinden İnşaat ve Mobilya Fuarı'na ziyaret

Eklenme : 2017-05-14 12:40

VAN - HÜDA PAR Van İl Başkanlığından bir heyet, İnşaat ve Mobilya Fuarı'nı ziyaret ederek firmaların açtığı stantları gezdi.

HÜDA PAR heyetinden İnşaat ve Mobilya Fuarı'na ziyaret

HÜDA PAR Van İl Başkan Yardımcısı Faruk Tasan ve beraberindeki heyet, 11-14 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen İnşaat ve Mobilya Fuarı'nı ziyaret etti.

Fuarda stant açan firma sahipleri ve ziyaretçiler tarafından yoğun ilgiyle karşılanan heyet, firmaları tek tek ziyaret ederek, yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan HÜDA PAR Van İl Başkan Yardımcısı Faruk Tasan, "Ortadoğu Fuar ve Kongre Merkezi'nde kapılarını açan İnşaat ve Mobilya Fuarı'na HÜDA PAR olarak, destek sunmak adına katıldık. Üretici ile müşterilerinin buluşması ve üreticinin ürünlerini tanıtması noktasında bu tür fuarları biz çok önemli görüyoruz. Tabi fuarlarda iyi bir verim almak için usulüne göre yapılmalıdır. Ancak aceleye getirilirse ne fuarı düzenleyen, ne de fuarda stant açan firmalar bundan memnun kalır. Ancak bu hususlara dikkat edilerek fuarlardan iyi bir verim alınabilir." dedi.

Ziyaretleri sırasında HÜDA PAR İl Başkanlığınca hazırlanan, "Van İli Ekonomi Sorunları ve Çözüm önerileri" kitapçığını da firma sahiplerine sunduklarını söyleyen Tasan, "Biz fuar ziyareti kapsamında HÜDA PAR'ın kentin sorunları ve çözüm önerileri ile ilgili hazırladığı kitapçıkları da stant açan esnafımıza sunduk. Sunmuş olduğumuz kitapçıkları inceleme fırsatı bulan esnaf, kitapçıkta yer alan çözüm önerilerinin kent için çok önemli olduğunu belirttiler. Bizler bu vesileyle fuarın şehrimize hayırlar getirmesini Allah'tan temenni ediyoruz." şeklinde konuştu. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

"Kürtlerin kendi gelecekleri hakkında karar verme hakkı vardır"

2017-07-24 18:46:03

Partiler ve STK temsilcilerinden oluşan bir heyet HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu'nu ziyaret etti.

"Kudüs özgürlüğüne kavuşuncaya kadar mücadeleye destek vermeliyiz"

2017-07-21 15:02:08

Siyonist İsrail'in Filistinlilere yönelik zulümlerine tepki gösteren HÜDA PAR Mazıdağı İlçe Başkanı, Kudüs özgürlüğüne kavuşuncaya kadar mücadeleye destek vermenin Müslümanların boynunun borcu olduğunu belirtti.

"Siyonistlerin saldırganlığı Müslümanların birbirleriyle uğraşmasındandır"

2017-07-21 13:36:05

Terör rejimi İsrail'in zulümlerine tepki gösteren HÜDA PAR Nusaybin İlçe Başkanı, Siyonistlerin bu saldırganlığının Müslümanların birbirleriyle uğraşmasından kaynaklandığını belirtti.

TÜM HABERLER

DGS soru ve cevaplarının tamamı aday erişimine açıldı

​2017 Dikey Geçiş Sınavı soru ve cevaplarının tamamı adayların erişimine açıldı.

"Uyuşturucu bağımlılığı tamamen bir halk sağlığı sorunudur"

Diyarbakır ÇEMATEM'de görev yapan uzmanlar, uyuşturucu bağımlılığının tamamen bir halk sağlığı sorunu olduğunu belirterek, ailelerin çocuklara öğüt vermekten ziyade onları dinlemeleri tavsiyesinde bulunuyor.

Şanlıurfa’da tarihi evler restore ediliyor

Dünyanın en eski yerleşim merkezlerinden olan Şanlıurfa'da tarihi yapıların ortaya çıkması ve korunmasına yönelik çalışmalarını sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 'Urfa Evleri’nin restorasyonunu sürdürüyor.

Adana'da "ByLock" operasyonu: 45 gözaltı

Adana'da FETÖ/PDY soruşturması kapsamında 'ByLock' kullandıkları iddia edilen 45 kişi gözaltına alındı.

Tarihi Akdamar Adası ziyaretçilerin ilgi odağı oldu

Van Gölü'ndeki en büyük ada olan Akdamar Adası, doğal güzelliği yanı sıra, tarihiyle yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı haline geldi.
TÜM HABERLER