A A A

Köy Okulunda okuyan öğrenciler sinema ile buluşturuldu

Eklenme : 2017-05-15 18:25

BİNGÖL - Bingöl’de “Hiç Sinemaya Gitmemiş Köy Çocuklarını Sinemaya Götürüyoruz” projesi kapsamında köy okullarında okuyan öğrenciler sinema ile buluşturuldu.

Köy Okulunda okuyan öğrenciler sinema ile buluşturuldu

Bingöl’de “Hiç Sinemaya Gitmemiş Köy Çocuklarını Sinemaya Götürüyoruz” projesi kapsamında köy okullarında okuyan öğrenciler ilk kez sinema izleme sevinci yaşadı.

Bingöl Üniversitesi Sağlık hizmetleri MYO Okulu Çocuk Gelişimi programında okuyan öğrenciler tarafından, proje kapsamında Bingöl merkeze bağlı Dik köyü İlköğretim Okulunda projektörle İbn-i Tufeyl tarafından yazılan ve çizgi filme uyarlanan Allah'ı Arayan Çocuk: Hay Bin Yakzan izlettirildi.

Bingöl Üniversitesi Sağlık hizmetleri MYO Okulu Çocuk Gelişimi programında okuyan öğrencilerden,  Gülsüm Hansu, Semra Tasselen Kabayel, Derya Açan ve proje danışmanları öğretim görevlisi Hasan Selimoğlu, projenin çocuk gelişimi öğrencileri için gerçekleşmesi esnasında yardımcı olan Gençlik Merkezi Kurumu ve çalışanlarına, Bingöl merkez Dik köyü halkına ve Bingöl esnafına katkılarından dolayı teşekkür ederek bu tür projelerin devam etmesi temennisinde bulundular. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Artuklu Üniversitesinde mezuniyet töreni

Artuklu Üniversitesinde mezuniyet töreni

2017-05-27 13:50:49

Mardin Artuklu Üniversitesinde yıl sonu mezuniyet töreni düzenlendi.

Okullarda

Okullarda "w-x-q" harfleri öğretilecek

2017-05-26 10:55:03

Türkçe dersi kapsamında 4'üncü sınıf öğrencilerine "w-x-q" harflerinin öğretileceği belirtildi.

"Kim Korkar Matematikten" olimpiyatı ödülleri verildi

2017-05-25 18:41:46

Batman Anadolu Lisesinin düzenlediği geleneksel, ‘Kim Korkar Matematikten’ olimpiyatında dereceye giren okullara düzenlenen törenle ödülleri verdi.

TÜM HABERLER

Diyanet'in belirlediği fitre miktarı asgari ücretin azlığını ortaya koyuyor

Diyanet İşleri Başkanlığının bu yılki fitre miktarını 16 TL olarak belirlemesi açlık sınırının altındaki asgari ücretin azlığını bir kez daha gözler önüne serdi.

Kaçan araçta 96 kilo esrar ele geçirildi

Batman’da "dur" ihtarına uymayıp kaçan bir araç yakalanırken, araçta yapılan aramada 96 kilo 400 gram esrar ele geçirildi.

PKK'den yakalanan 8 şüpheli tutuklandı

Mardin'de düzenlenen PKK operasyonlarında gözaltına alınan 16 şüpheliden 8'i tutuklandı.

Bitlis'te bir PKK'li öldürüldü

Bitlis merkezindeki Ilıcak köyü sınırlarında gerçekleştirilen operasyonda bir PKK'li öldürüldü.

Ramazan'da dengeli beslenmeye dikkat

Ramazan ayının başlanmasıyla birlikte uyarı ve tavsiyelerde bulunan uzmanlar, Ramazan'da dengeli beslenmeye dikkat edilmesi gerektiğini belirttiler.
TÜM HABERLER
$('#large').click(function (event) { event.preventDefault(); $('h1').animate({ 'font-size': '36px', 'line-height': '50px' }); $('h2').animate({ 'font-size': '30px', 'line-height': '6s0px' }); $('p').animate({ 'font-size': '16px', 'line-height': '25px' }); }); $('a').click(function () { $('a').removeClass('selected'); $(this).addClass('selected'); }); });
Kod Center