A A A

Genel Sekreter Yalçın’dan VOTAŞ’a ziyaret

Eklenme : 2017-05-14 09:22

VAN - Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Yalçın, Van Organize Tarım İşletmeleri (VOTAŞ) ve asfalt şantiyesinde incelemelerde bulundu.

Genel Sekreter Yalçın’dan VOTAŞ’a ziyaret

Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Yalçın ve ekibi, Van-Erciş Karayolu'nun 10'uncu kilometresinde işletmesi büyükşehir belediyesine ait olan Van VOTAŞ'ı ve asfalt şantiyesinde incelemelerde bulundu.

Genel Sekreter Yardımcıları ve ilgili daire başkanlarının da katıldığı VOTAŞ ziyaretinde, İşletme Müdürü Münir Karam tarafından katılımcılara bir brifing verildi. Brifingin ardından yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirilerek işletmenin daha ileriye götürülmesi yönünde kararlar alındı.

Toplantı sonrası VOTAŞ'ın işletme sahasında ve kapalı alanlarında incelemelerde bulunan heyet buradan da asfalt şantiyesine geçti.

Günlük 200 ton sıcak asfalt üretimi yapılan tesislerde belediye çalışanlarıyla sohbet edip sıkıntılarını dinleyen Yalçın, Van halkına hep birlikte hizmet edeceklerini söyledi.

Yalçın, kentin birçok noktasında yol bakım, onarım ve yeni asfalt dökümü konusunda büyük bir özveri içinde çalıştıklarını belirterek katkısı olan herkese teşekkür etti. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

78 metrelik künefe ilgi gördü

78 metrelik künefe ilgi gördü

2017-07-23 23:17:08

Hatay'da gerçekleştirilen kutlama etkinlikleri için hazırlanan 78 metre uzunluğundaki künefe ilgi gördü.

Mardin'de içme suyu şebekesi patladı

Mardin'de içme suyu şebekesi patladı

2017-07-23 22:45:46

Mardin'in Nusaybin ilçesinden merkez Artuklu ve Kızıltepe ilçelerine verilen içme suyu şebekesi patladı.

Akdeniz'de 3,9 büyüklüğünde deprem

Akdeniz'de 3,9 büyüklüğünde deprem

2017-07-23 22:27:37

Akdeniz'e bağlı Gökova Körfezi'nde 3,9 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

TÜM HABERLER

Silopi'de 4 PKK'li teslim oldu

Genelkurmay Başkanlığı, Şırnak'ın Silopi ilçesinde 4 PKK'linin teslim olduğunu bildirdi.

YÖK Başkanı Saraç'tan taziye mesajı

YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden ŞÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Nuri Nas için taziye mesajı yayımladı.

Siirt'te 320 FETÖ şüphelisi hâkim karşısına çıkacak

15 Temmuz'da Siirt Valiliğini abluka altına almaya çalışan 320 eski askerin yargılanacağı davanın ilk duruşması yarın yapılacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suud Veliaht Prensi Muhammed'i kabul etti

Suudi Arabistan, Kuveyt ve Katar’ı kapsayan Körfez ziyaretinin ilk durağı olan Cidde’de temaslarını sürdüren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suud Veliaht Prensi Muhammed bin Selman'ı kabul etti.

İngiliz büyükelçi: Gülen darbenin arkasında ama terör örgütü değil

CNN Türk'ten Hakan Çelik'in sorularını yanıtlayan İngiltere'nin Türkiye Büyükelçisi Richard Moore, 15 Temmuz darbe girişimi ve FETÖ'ye ilişkin tutumları hakkında yeni açıklamalar yaptı.
TÜM HABERLER