A A A

Genel Sekreter Yalçın’dan VOTAŞ’a ziyaret

Eklenme : 2017-05-14 09:22

VAN - Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Yalçın, Van Organize Tarım İşletmeleri (VOTAŞ) ve asfalt şantiyesinde incelemelerde bulundu.

Genel Sekreter Yalçın’dan VOTAŞ’a ziyaret

Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Yalçın ve ekibi, Van-Erciş Karayolu'nun 10'uncu kilometresinde işletmesi büyükşehir belediyesine ait olan Van VOTAŞ’ı ve asfalt şantiyesinde incelemelerde bulundu.

Genel Sekreter Yardımcıları ve ilgili daire başkanlarının da katıldığı VOTAŞ ziyaretinde, İşletme Müdürü Münir Karam tarafından katılımcılara bir brifing verildi.  Brifingin ardından yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirilerek işletmenin daha ileriye götürülmesi yönünde kararlar alındı.

Toplantı sonrası VOTAŞ’ın işletme sahasında ve kapalı alanlarında incelemelerde bulunan heyet buradan da asfalt şantiyesine geçti.

Günlük 200 ton sıcak asfalt üretimi yapılan tesislerde belediye çalışanlarıyla sohbet edip sıkıntılarını dinleyen Yalçın, Van halkına hep birlikte hizmet edeceklerini söyledi.

Yalçın, kentin birçok noktasında yol bakım, onarım ve yeni asfalt dökümü konusunda büyük bir özveri içinde çalıştıklarını belirterek katkısı olan herkese teşekkür etti. (İLKHA) YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Diyarbakır'da 5 iftar çadırı kurulacak

Diyarbakır'da 5 iftar çadırı kurulacak

2017-05-26 16:00:39

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayından dolayı kentin 5 farklı noktasına iftar çadırı kurdu.

Yapıcıoğlu'ndan Ramazan mesajı

Yapıcıoğlu'ndan Ramazan mesajı

2017-05-26 15:59:13

HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, Ramazan ayının tüm İslam âlemi için vahdet ve kardeşliğe, insanlık için kurtuluşa vesile olması temennisinde bulundu.

Kur'an-ı Kerim öğrenen miniklere diploma verildi

Kur'an-ı Kerim öğrenen miniklere diploma verildi

2017-05-26 15:48:15

Mardin'de Kur'an kurslarında eğitim gören 4-6 yaş arasındaki çocuklara diploma verildi.

TÜM HABERLER

Kovalamaca sonrası durdurulan araçlardan 45 kilogram esrar çıktı

Batman'da, 2 aracın farklı noktalarda kovalama sonrası durdurularak yapılan aramasında 45 kilogram uyuşturucu esrar maddesi ele geçirildi.

Öğrenciler Ramazan'ın gelişini gül dağıtarak kutladı

Batman'da imam hatip öğrencileri Ramazan'ın gelişini vatandaşlara gül dağıtıp, gül suyu ikram ederek kutladılar.

Muş “Kardeşlik turnuvası” final maçı oynandı

HÜDA PAR Muş Gençlik Kolları tarafından gençler arasında düzenlenen “Kardeşlik turnuvası” sona erdi.

"Yapılmak istenen İslam ülkelerini birbiriyle savaştırmaktır"

ABD Başkanı Trump'ın Suudi Arabistan ziyaretini değerlendiren Saadet Partisi Diyarbakır İl Başkanı Fesih Bozan, ABD'nin 'Arap NATO'su oluşturmaya çalıştığı, bununla da İslam ülkelerinin birbirleriyle savaştırılmasının hedeflendiğini belirtti.

Mardin'de "Öğrenme Şenlikleri" başladı

Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Öğrenme Şenlikleri" etkinliği düzenlenen açılışın ardından başladı.
TÜM HABERLER
$('#large').click(function (event) { event.preventDefault(); $('h1').animate({ 'font-size': '36px', 'line-height': '50px' }); $('h2').animate({ 'font-size': '30px', 'line-height': '6s0px' }); $('p').animate({ 'font-size': '16px', 'line-height': '25px' }); }); $('a').click(function () { $('a').removeClass('selected'); $(this).addClass('selected'); }); });
Kod Center