A A A

Siyonist polisler Filistinli bir genci daha katletti

Eklenme : 2017-05-13 16:33

KUDÜS - Siyonist terör rejiminin polisi, Filistinli bir genci kurşun yağmuruna tutarak katletti.

Siyonist polisler Filistinli bir genci daha katletti

Terör rejiminin işgali altında bulunan Kudüs'te Siyonist polisler, bıçaklı saldırı girişimine bulunmak istediği gerekçesiyle Filistinli bir genci kurşun yağmuruna tuttu.

Edinilen bilgilere göre, İşgal altında bulunan Kudüs'ün Babu'l Esbat yakınlarında ismi henüz öğrenilemeyen Filistinli bir genç, işgal askerleri tarafından vücudunun her tarafına tutulan kurşun yağmuru sonucu katledildi.

İşgal güçleri Filistinli gencin bıçakla saldırı girişiminde bulunduğu ve bir askerin hafif bir şekilde yaralandığı açıkladı.

Amatör bir kamerayla çekilen görüntülerde siyonist bir polisin ağzından yaralandığı, Filistinli gencin ise yerde hareketsiz bir şekilde yattığı görülüyor.

İşgalci rejim güçleri geçtiğimiz günlerde de aynı iddia ve gerekçelerle Kudüs kentindeki Babu'l-Amud bölgesi yakınlarında Ramallah'ın Qarawat Beni Zeid köyünde yaşayan Fatima Afif Abd al-Rahman Hijeiji'yi kurşun yağmuruna tutarak katletmişti.

Filistinli gencin katledilişi, yılbaşından bu yana işgalci İsrail kuvvetleri tarafından vurularak öldürülen 21'nci kişi olurken bunlardan 7'si 18 yaşından küçük yaştakiler oluşturdu. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

NASA 140 bin veriyi kamuoyuyla paylaştı

NASA 140 bin veriyi kamuoyuyla paylaştı

2017-08-21 15:57:07

NASA, fotoğraf ve videolardan oluşan 140 bin veriyi dünya kamuoyuyla paylaştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ürdün El Hüseyniye Sarayı’nda

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ürdün El Hüseyniye Sarayı’nda

2017-08-21 15:44:20

​Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ürdün Kralı 2. Abdullah tarafından El Hüseyniye Sarayı’nda resmî törenle karşılandı.

İran Dışişleri Sözcüsü: Bakıri'nin Ankara ziyareti oldukça yapıcı bir ziyaretti

İran Dışişleri Sözcüsü: Bakıri'nin Ankara ziyareti oldukça yapıcı bir ziyaretti

2017-08-21 15:00:24

İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Behram Kasımi, İran Genelkurmay Başkanı Tümgeneral Muhammed Bakıri'nin Türkiye ziyaretini eşsiz, oldukça yapıcı bir ziyaret ve bir atılım olarak niteledi.

TÜM HABERLER

Viranşehir'de trafik kazası: Bir ölü 4 yaralı

​Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde meydana gelen trafik kazasında bir kişi hayatını kaybetti, 4 kişide yaralandı.

Kızılay 33 ülkede kurban kesimi yapacak

​Kızılay Genel Merkez Denetim Kurulu Üyesi ve Muş Şube Başkanı Cengiz Koç, bu yıl 33 farklı ülkede Kızılay olarak kurban kesimleri yapacaklarını ifade etti.

Yarın zilhicce ayının birinci günü

​Kameri ayların 12’ncisi olan Zilhicce ayı, İslam’ın beş esasından biri olan hac farizasının ifa edildiği umumi af ayıdır.

Türkiye’nin ilk uzay merkezinin temeli atıldı

​Avrupa’da en iyi, dünyada ise ilk 5 uzay ve havacılık merkezinden birisi olması planlanan Gökmen Uzay Havacılık ve Eğitim Merkezi’nin temeli Başbakan Yardımcısı Fikri Işık’ın katılımıyla Bursa’da atıldı.

Sosyal medyada PKK propagandasına 8 tutuklama

​Elazığ’da sosyal medyada PKK propagandası yaptığı gerekçesiyle gözaltına 12 kişiden 8’i tutuklandı.
TÜM HABERLER