A A A

Siyer Sınavı'na katkıda bulunanlara hediye verildi

Eklenme : 2017-05-13 14:15

GAZİANTEP - Gaziantep'te Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından düzenlenen Kutlu Doğum Siyer Sınavı'na katkıda bulunanlara ve yarışmada dereceye girenlere platform yetkilileri tarafından hediye ve ödül verildi.

Siyer Sınavı'na katkıda bulunanlara hediye verildi

Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından 29 Ocak'ta "Onu Oku Onu Yaşa" sloganıyla Türkiye genelinde düzenlenen Kutlu Doğum Siyer Sınavı'na Gaziantep'te katkıda bulunan kurum ve kuruluşlar ile yarışmada dereceye girenlere Kur'an-ı Kerim ve çeşitli hediyeler verildi.

Platform yetkilileri, Siyer Sınavı'na göstermiş oldukları ilgiden dolayı kurum yetkililerine ayrı ayrı teşekkür ve tebriklerini iletti.

Platformun il koordinatörlüğü tarafından İl Milli Eğitim Müdürlüğü, lise, ortaokul ve ilkokul müdürlerine yardım ve desteklerinden dolayı Kâbe motifli Kur'an-ı Kerim hediye edildi.

Koordinatörlük yetkililerinden oluşan heyet, sırasıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğünü, İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri ile okul müdürlerini ziyaret etti.

Düzenlenen yarışma ve verilen hediyelerle ilgili açıklamalarda bulunan Peygamber Sevdalıları Platformu Gaziantep İl Koordinatörü Mustafa Kaya, sınav için yer tahsisi sağlayan ve katkıda bulunanlara, okullarda kendilerine yardımcı olan idareci ve öğretmenlere teşekkür etti.

Kaya, "Peygamber Sevdalıları Platformu olarak her sene düzenlemiş olduğumuz Siyer Sınavı'nın bu yıl altıncısını düzenledik. 29 Ocak 2017'de 'Onu Oku Onu Yaşa' sloganıyla düzenlenen Kutlu Doğum Siyer Sınavı'nın kayıtları esnasında ve yer tahsisinde katkıda bulunarak bizlere yardımcı olan okul idareci ve öğretmenlerine teşekkür ederim." dedi.

Kendilerine hediye verilen okul idarecileri ise sınavın öğrenciler açısından oldukça faydalı olduğunu söyleyerek, platform yetkililerine teşekkür ettiler. (İbrahim Koçyiğit-İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İLKHA Kutlu Doğum etkinliklerinin tam videolarını paylaştı

İLKHA Kutlu Doğum etkinliklerinin tam videolarını paylaştı

2017-06-25 12:56:58

İLKHA, Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından bu yıl yüzlerce merkezde düzenlenen ve her biri büyük coşkuya sahne olan Kutlu Doğum etkinliklerinin video çekimlerinin tamamını paylaştı.

Peygamber Sevdalıları Platformundan İttihadul Ulema'ya plaket

Peygamber Sevdalıları Platformundan İttihadul Ulema'ya plaket

2017-06-02 17:09:30

Peygamber Sevdalıları Platformu Diyarbakır İl Koordinatörlüğü, düzenledikleri Kutlu Doğum etkinliğine yapmış olduğu desteklerinden ötürü İttihadul Ulema'ya teşekkür plaketi verdi.

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

2017-05-21 15:52:04

Peygamber Sevdalıları Vakfı, 2017 Kutlu Doğum etkinliklerinin değerlendirme toplantısıyla ilgili basın açıklaması yaptı.

TÜM HABERLER

Bursa'daki dolu yağışından bin 350 çiftçi zarar gördü

Bursa Valisi İzzettin Küçük, kentte etkili olan dolu nedeniyle bin 350 çiftçinin 95 bin dönüm arazisinin zarar gördüğünü açıkladı.

HDP Milletvekili Irgat gözaltına alındı

Hakkında yakalama kararı çıkarılan HDP Bitlis Milletvekili Mizgin Irgat, gözaltına alındı.

"İsrail işlediği cinayetlerle kendi sonunu hızlandırmaktadır"

Mescid-i Aksa'nın ibadete kapatılıp, Müslümanların İsrail tarafından katledilmesine tepki gösteren Malatya Ortak Değerler Platformu, terör rejiminin, işlediği cinayetlerle kendi sonunu hızlandırdığını belirtti.

Elazığ’da zincirleme trafik kazası

Elazığ’da 5 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında maddi hasar oluştu.

"Ümmetin Mescid-i Aksa'ya sahip çıkma zamanı geldi ve geçiyor"

Siyonist terör rejiminin Mescid-i Aksa'da Müslümanları katledip Harem-i Şerif'i ibadete kapatmasını kınayan Mustazaflar Cemiyeti Gaziantep Şube Başkanı, Müslümanların Mescid-i Aksa'ya sahip çıkma zamanının gelip geçtiğini söyledi.
TÜM HABERLER