A A A

Siyer Sınavı'na katkıda bulunanlara hediye verildi

Eklenme : 2017-05-13 14:15

GAZİANTEP - Gaziantep'te Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından düzenlenen Kutlu Doğum Siyer Sınavı'na katkıda bulunanlara ve yarışmada dereceye girenlere platform yetkilileri tarafından hediye ve ödül verildi.

Siyer Sınavı'na katkıda bulunanlara hediye verildi

Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından 29 Ocak'ta "Onu Oku Onu Yaşa" sloganıyla Türkiye genelinde düzenlenen Kutlu Doğum Siyer Sınavı'na Gaziantep'te katkıda bulunan kurum ve kuruluşlar ile yarışmada dereceye girenlere Kur'an-ı Kerim ve çeşitli hediyeler verildi.

Platform yetkilileri, Siyer Sınavı'na göstermiş oldukları ilgiden dolayı kurum yetkililerine ayrı ayrı teşekkür ve tebriklerini iletti.

Platformun il koordinatörlüğü tarafından İl Milli Eğitim Müdürlüğü, lise, ortaokul ve ilkokul müdürlerine yardım ve desteklerinden dolayı Kâbe motifli Kur'an-ı Kerim hediye edildi.

Koordinatörlük yetkililerinden oluşan heyet, sırasıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğünü, İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri ile okul müdürlerini ziyaret etti.

Düzenlenen yarışma ve verilen hediyelerle ilgili açıklamalarda bulunan Peygamber Sevdalıları Platformu Gaziantep İl Koordinatörü Mustafa Kaya, sınav için yer tahsisi sağlayan ve katkıda bulunanlara, okullarda kendilerine yardımcı olan idareci ve öğretmenlere teşekkür etti.

Kaya, "Peygamber Sevdalıları Platformu olarak her sene düzenlemiş olduğumuz Siyer Sınavı'nın bu yıl altıncısını düzenledik. 29 Ocak 2017'de 'Onu Oku Onu Yaşa' sloganıyla düzenlenen Kutlu Doğum Siyer Sınavı'nın kayıtları esnasında ve yer tahsisinde katkıda bulunarak bizlere yardımcı olan okul idareci ve öğretmenlerine teşekkür ederim." dedi.

Kendilerine hediye verilen okul idarecileri ise sınavın öğrenciler açısından oldukça faydalı olduğunu söyleyerek, platform yetkililerine teşekkür ettiler. (İbrahim Koçyiğit-İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

2017-05-21 15:52:04

Peygamber Sevdalıları Vakfı, 2017 Kutlu Doğum etkinliklerinin değerlendirme toplantısıyla ilgili basın açıklaması yaptı.

Şiir ve makale yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi

Şiir ve makale yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi

2017-05-19 20:21:42

Peygamber Sevdalıları Platformunun Türkiye genelinde düzenlediği “Kutlu Doğum Şiir ve Makale Yarışması” kapsamında Gaziantep’ten katılıp dereceye girenlere ödülleri verildi.

Ardahan’ da Kutlu Doğum programı düzenlendi

Ardahan’ da Kutlu Doğum programı düzenlendi

2017-05-18 22:57:20

Peygamber Sevdalıları Platformu, Ardahan’ da Kutlu Doğum etkinliği düzenledi.

TÜM HABERLER

Diyanet'in belirlediği fitre miktarı asgari ücretin azlığını ortaya koyuyor

Diyanet İşleri Başkanlığının bu yılki fitre miktarını 16 TL olarak belirlemesi açlık sınırının altındaki asgari ücretin azlığını bir kez daha gözler önüne serdi.

Kaçan araçta 96 kilo esrar ele geçirildi

Batman’da "dur" ihtarına uymayıp kaçan bir araç yakalanırken, araçta yapılan aramada 96 kilo 400 gram esrar ele geçirildi.

PKK'den yakalanan 8 şüpheli tutuklandı

Mardin'de düzenlenen PKK operasyonlarında gözaltına alınan 16 şüpheliden 8'i tutuklandı.

Bitlis'te bir PKK'li öldürüldü

Bitlis merkezindeki Ilıcak köyü sınırlarında gerçekleştirilen operasyonda bir PKK'li öldürüldü.

Ramazan'da dengeli beslenmeye dikkat

Ramazan ayının başlanmasıyla birlikte uyarı ve tavsiyelerde bulunan uzmanlar, Ramazan'da dengeli beslenmeye dikkat edilmesi gerektiğini belirttiler.
TÜM HABERLER
$('#large').click(function (event) { event.preventDefault(); $('h1').animate({ 'font-size': '36px', 'line-height': '50px' }); $('h2').animate({ 'font-size': '30px', 'line-height': '6s0px' }); $('p').animate({ 'font-size': '16px', 'line-height': '25px' }); }); $('a').click(function () { $('a').removeClass('selected'); $(this).addClass('selected'); }); });
Kod Center