A A A

Bitlis’te tarım ve insan konulu fotoğraf sergisi açıldı

Eklenme : 2017-05-10 19:02

BİTLİS - Bitlis'te, bu yıl 8'incisi düzenlenen tarım ve insan konulu fotoğraf sergisi, sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

Bitlis’te tarım ve insan konulu fotoğraf sergisi açıldı

Bitlis İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından, "8'nci Tarım ve İnsan Konulu Fotoğraf Sergisi" açıldı.

Bitlis Eren Üniversitesi (BEÜ) Rahva yerleşkesinde açılan sergiye Vali Ahmet Çınar, BEÜ Rektörü Prof. Dr. Fazıl Necip Yardım ve kurum amirleri katıldı.

Fotoğraf sergisini gezen Vali Ahmet Çınar, sergilenen fotoğrafların birbirinden güzel olduğunu ve her birisine ayrı emekler verildiğini belirtti.

Amaçlarının, insanların ve tarımın birbiriyle olan uyumunu, insanları tarımla olan bağını güçlendirmek olduğunu belirten Bitlis İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Fatih Asak, "Amacımız özellikle üniversitemizdeki gençlerimizin resim ve tarım ile ilgili bilinçlerini artırmaktır. Bu manada böylesi bir resim sergisini düzenledik. Bakanlığımızın organizasyonunda bu 8'inci kezdir düzenleniyor. Güzel bir katılım sağlandı. Hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, katılım sağlayan herkese teşekkür ediyorum." dedi. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Diyarbakır'da

Diyarbakır'da "15 Temmuz Fotoğraf Sergisi" açıldı

2017-07-13 17:10:35

Diyarbakır'da, geçtiğimiz yıl 15 Temmuz darbe girişiminde yaşananların fotoğraflarının sergilendiği "15 Temmuz Fotoğraf Sergisi" açıldı.

"15 Temmuz'u hamasete dönüştürmeden hamdimizi artırmalıyız"

2017-07-12 16:50:22

Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, 15 Temmuz'un hamasete dönüştürülmeden Allah'a olan hamdin ve şükrün arttırılması gerektiğini belirtti.

İslam kültürünü camilerin duvarlarına nakşediyorlar

İslam kültürünü camilerin duvarlarına nakşediyorlar

2017-06-21 16:12:44

Nakkaşlık ve hattatlığı günümüzde sürdüren ustalar, çeşitli renklerde ayet, hadis ve motifleri sabır ve titizlikle camilerin duvarlarına nakşediyorlar.

TÜM HABERLER

DGS soru ve cevaplarının tamamı aday erişimine açıldı

​2017 Dikey Geçiş Sınavı soru ve cevaplarının tamamı adayların erişimine açıldı.

"Uyuşturucu bağımlılığı tamamen bir halk sağlığı sorunudur"

Diyarbakır ÇEMATEM'de görev yapan uzmanlar, uyuşturucu bağımlılığının tamamen bir halk sağlığı sorunu olduğunu belirterek, ailelerin çocuklara öğüt vermekten ziyade onları dinlemeleri tavsiyesinde bulunuyor.

Şanlıurfa’da tarihi evler restore ediliyor

Dünyanın en eski yerleşim merkezlerinden olan Şanlıurfa'da tarihi yapıların ortaya çıkması ve korunmasına yönelik çalışmalarını sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 'Urfa Evleri’nin restorasyonunu sürdürüyor.

Adana'da "ByLock" operasyonu: 45 gözaltı

Adana'da FETÖ/PDY soruşturması kapsamında 'ByLock' kullandıkları iddia edilen 45 kişi gözaltına alındı.

Tarihi Akdamar Adası ziyaretçilerin ilgi odağı oldu

Van Gölü'ndeki en büyük ada olan Akdamar Adası, doğal güzelliği yanı sıra, tarihiyle yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı haline geldi.
TÜM HABERLER