A A A

Elazığ’da muhtaç öğrenciler ve aileler yararına kermes

Eklenme : 2017-05-10 17:28

ELAZIĞ - Elazığ Bilge- Der, muhtaç öğrenciler ve aileler yararına kermes düzenledi.

Elazığ’da muhtaç öğrenciler ve aileler yararına kermes

Elazığ'da faaliyet yürüten Bilge, Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği (Bilge-Der), muhtaç öğrenciler ve aileler yararına kermes düzenledi.

Çarşı Mahallesi Hürriyet Caddesi üzerinde boş bir iş yerinde düzenlenen kermes, 10.00 ile 20.00 saatleri aralığında açık olacak, 14 Mayıs Pazar günü de sona erecek.

Tüm hayırsever Elazığ halkını kermese destek vermeye davet eden Bilge-Der Başkanı Emrullah Şahin, "Bilge, Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği olarak fakir aileler ve öğrenciler yararına bir kermes tertip ettik. Kermesimiz inşallah 7 gün sürecek. Kermesimizde yöresel yemekler, hamur işi tatlılar ve el işi ürünleri satılıyor. Bütün Elazığ halkını buraya bekliyoruz.” dedi. (Ebubekir Yavuz- İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Mardin'de yetim ailelere yardım

Mardin'de yetim ailelere yardım

2017-06-24 10:04:36

Mardin'in Midyat ilçesinde 30 yetim aileye Avrupa Yetim-Der tarafından nakit ve gıda yardımında bulunuldu.

Umut Kervanı Batman'da 600 aileye yardımda bulundu

Umut Kervanı Batman'da 600 aileye yardımda bulundu

2017-06-23 14:14:57

Umut Kervanı tarafından Batman'da ihtiyaç sahibi 600 aileye giyim ve gıda yardımında bulunuldu.

"Alın teriyle 6 çocuğumu okutmanın gururunu yaşıyorum"

2017-06-23 11:05:48

​Mardin’de 38 yıldır değirmen işleterek helal rızık ve alın teriyle 6 çocuğuna üniversite okuttuğunu söyleyen 63 yaşındaki Mehmet Tekin, bunun gururunu yaşadığını belirtti.

TÜM HABERLER

Umut Kervanı Vakfı Bursa'da ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürdü

Umut Kervanı Vakfı tarafından Bursa’da ihtiyaç sahibi ailelere 10 bin lira nakdi yardımda bulunulurken, 55 yetim de giydirildi.

Peygamber Sevdalıları bayramlaşma programı

​Peygamber Sevdalıları Platformunun, farklı illerde düzenleyeceği bazı bayramlaşma programlarının yer ve zamanı belirlendi.

Hizbullah Rehberi Gümüş’ten Ramazan Bayramı mesajı

​Hizbullah Cemaati Rehberi Edip Gümüş, Ramazan Bayramı vesilesiyle yayımladığı mesajda Müslümanlar arasında kardeşlik bağlarının güçlendirilmesine, ittihad ve vahdetin Müslümanlar için tek çare olduğuna vurgu yaptı.

Gaziantepli ihracatçılar rotayı Katar'a çevirdi

GAİB Başkanı Abdülkadir Çıkmaz, bazı Arap ülkelerinin ticari ve diplomatik ilişkilerini sonlandırdığı Katar’a ihracatı artırmak için çalıştıklarını söyledi.

Umut Kervanı Vakfından muhtaçlara yardım

Umut Kervanı Vakfının Türkiye genelinde Ramazan'da muhtaçlara yardımları devam ediyor.
TÜM HABERLER