A A A

Siyonist polisler Filistinli kızı katletti

Eklenme : 2017-05-08 09:26

KUDÜS - Terör rejimi İsrail'in polisleri, Kudüs kentindeki Babu'l-Amud bölgesinde Filistinli genç bir kıza ateş açarak katletti.

Siyonist polisler Filistinli kızı katletti

Terör rejimi İsrail'in polisleri, Kudüs kentindeki Babu'l-Amud bölgesi yakınlarında, Filistinli genç bir kıza ateş açarak katletti.

İşgalci rejimin polisleri, Kudüs kentindeki Babu'l-Amud bölgesi yakınlarında, Siyonist polisleri bıçaklama eylemi girişiminde bulunduğu iddiasıyla Filistinli genç bir kıza ateş açtı.

Kanlar içinde yere yığılan genç kıza herhangi bir sağlık müdahalesinde bulunmadığı ve genç kızın olay yerinde hayatını kaybettiği belirtildi.

Filistin Sağlık Bakanlığının verdiği bilgiye göre öldürülen kızın 16 yaşında, Ramallah'ın Qarawat Beni Zeid köyünde yaşayan Fatima Afif Abd al-Rahman Hijeiji olduğu öğrenildi.

Filistin haber ajansı Maan'a göre, Hijeiji, yılbaşından bu yana işgalci İsrail kuvvetleri tarafından vurularak öldürülen 20'nci kişi olurken bunlardan 7'si 18 yaşından küçük yaştakiler oluşturdu. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Siyonistler bir genci katletti, 67 kişiyi yaraladı

Siyonistler bir genci katletti, 67 kişiyi yaraladı

2017-07-23 11:21:17

Siyonist terör şebekesi, Kudüs'ün el-Ayzeriyye beldesinde bir genci daha katlederken, 67 kişiyi yaraladı.

"Kudüs tüm İslam ümmetini ilgilendiren bir davadır"

2017-07-23 09:11:56

Dünya Müslüman Alimler Birliği Başkanı Yusuf el-Karadavi, Kudüs'ün sadece Filistinlileri ve Arapları değil, bütün İslam ümmetini ilgilendiren ortak bir dava olduğunu söyledi.

Siyonist İsrail askerleri Mescid-i Aksa hatibi Şeyh Sabri'yi yaraladı

Siyonist İsrail askerleri Mescid-i Aksa hatibi Şeyh Sabri'yi yaraladı

2017-07-19 01:16:30

​İşgalci İsrail askerleri, Mescid-i Aksa'nın kapatılması ve kaplarına dedektör kurulmasını protesto eden Filistinlilere saldırdı. Saldırıda Mescid-i Aksa Hatibi Şeyh Sabri de yaralandı.

TÜM HABERLER

ŞÜ Rektörü Nas'ın cenazesi memleketi İdil'de defnedilecek

Hayatını kaybeden Şırnak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Nuri Nas, memleketi Şırnak'ın İdil ilçesinde defnedilecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suud Kralı Selman ile görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suud Kralı Selman Bin Abdülaziz ile bir araya geldi.

Siyonist işgalciden küstah açıklama: Detektörler kalacak!

Siyonist işgalcilerin sözde Bölgesel İşbirliği Bakanı Tzachi Hanegbi, Mescid-i Aksa'nın etrafına yerleştirilen metal detektörlerinin kaldırılmayacağını açıkladı.

Şırnak'ta bulunan cesedin kimliği belirlendi

Şırnak' bağlı İkizce köyü mevkiinde bulunan ve kime ait olduğu bilinmeyen erkek cesedinin kimliği Adli Tıptan gelen rapor doğrultusunda belirlendi.

Şifa kaynağı dut pekmezi

Anadolu’nun dört bir yanında farklı yöntemlerle yapılan ve içerdiği vitaminlerden dolayı birçok hastalığa şifa olan dut pekmezinin üretimine Bingöl'de başlandı.
TÜM HABERLER