A A A

Muş’ta FETÖ'den 11 kişi tutuklandı

Eklenme : 2017-05-06 10:11

MUŞ - Muş'ta FETÖ/PDY’ye yönelik yapılan operasyonlarda 11 kişinin çıkarıldığı mahkemece tutuklandığı bildirildi.

Muş’ta FETÖ'den 11 kişi tutuklandı

Muş'ta şüpheli 19 kişinin yakalanmasına yönelik yapılan eş zamanlı operasyonlarda 15 kişinin gözaltına alındığı bunlardan 11'inin çıkarıldığı mahkemece tutuklandığı belirtildi.

Konuyla ilgili Muş Valiliğinden yapılan açıklamada, "FETö/PDY Silahlı Terör örgütünün Emniyet Mahrem İmamlarına yönelik olarak 26 Nisan 2017 tarihinde Türkiye genelinde yapılan eş zamanlı operasyonda, ilimizde ikamet ettiği tespit edilen 19 şüpheli şahıstan 11'i çıkarıldıkları Adli mercilerce tutuklanmış, 2 şahıs adli kontrol şartı ile 2 şahıs ise savcılık tarafından serbest bırakılmıştır. Firari olan 4 şahsın ise aranmasına devam edilmektedir." denildi. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Av tüfeğiyle intihar etti iddiası

Av tüfeğiyle intihar etti iddiası

2017-07-25 23:51:57

​Diyarbakır’ın Ergani ilçesinde bir gencin intihar ettiği iddia edildi.

Öğrencileri taşıyan minibüs kaza yaptı: 15 yaralı

Öğrencileri taşıyan minibüs kaza yaptı: 15 yaralı

2017-07-25 23:19:26

Kocaeli’nin Kartepe ilçesinde Kur’an kursunun öğrencilerini taşıyan minibüsün kaza yapması sonucu meydana gelen kazada 15 kişi yaralandı.

TÜM HABERLER

Nusaybin’den Suriye’ye uzanan tünel bulundu

​Mardin’in Nusaybin ilçesinden Suriye’ye uzanan bir tünel daha ortaya çıkarıldı.

Müftülerin nikâh kıyma yetkisi TBMM'ye sunuldu

​Nüfus Hizmetleri Kanunu ile Bazı Kanunlarda değişiklik yapılan tasarısı TBMM'ye sunuldu.

Diyanet "Kendi Dilinden FETÖ" çalışmasını yayımlayacak

FETÖ'nün 40 yıllık söylemini inceleyen Diyanet İşleri Başkanlığı, yarın "Kendi Dilinden FETÖ-Örgütlü Bir Din İstismarı" başlıklı çalışmasını yayımlayacak.

"Söz konusu Kudüs olunca Müslümanların tek ses olması gerekiyor"

Siyonist işgalcilerin Mescid-i Aksa'da Müslümanları katledip Harem-i Şerif'i ibadete kapatmasını değerlendiren Molla Bahri Kılıç, bütün Müslümanların, söz konusu Kudüs gibi mukaddes değerler olunca tek ses olması gerektiğini söyledi.

"Kur'an'ı bilen bir gençliğin yetişmesine ihtiyacımız var"

Kanaat önderleri ve müderrislerle bir araya gelen Bitlis Valisi İsmail Ustaoğlu, Kur'an-ı Kerim'i bilen ve Allah'ı dilinden düşürmeyen bir gençliğin yetişmesine ihtiyaçları olduğunu söyledi.
TÜM HABERLER