A A A

Gül ve Arınç AK Parti'nin olağanüstü kongresine davet edilecek

Eklenme : 2017-05-05 11:46

ANKARA - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeniden genel başkan olacağı AK Parti'nin olağanüstü kongresine 11'inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç da davet edilecek.

Gül ve Arınç AK Parti'nin olağanüstü kongresine davet edilecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeniden genel başkan olacağı AK Parti'nin olağanüstü kongresi 21 Mayıs'ta gerçekleştirilecek.

Kongreye katılacaklar için bütün illerden bin 500 otobüsün kalkacağı öğrenilirken, delegeler dışında il teşkilatlarının organizasyonundaki partililerin de Ankara'ya taşınacağı belirtildi.

İhraç edilenler ve istifa edenler hariç AK Parti'yle ilişkisi devam eden bütün eski milletvekilleri, il başkanları, bakan ve belediye başkanları kongreye davet edilecek.

Bu kapsamda, 11'inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın da kongreye davet edileceği öğrenildi. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

"Kudüs özgürlüğüne kavuşuncaya kadar mücadeleye destek vermeliyiz"

2017-07-21 15:02:08

Siyonist İsrail'in Filistinlilere yönelik zulümlerine tepki gösteren HÜDA PAR Mazıdağı İlçe Başkanı, Kudüs özgürlüğüne kavuşuncaya kadar mücadeleye destek vermenin Müslümanların boynunun borcu olduğunu belirtti.

"Siyonistlerin saldırganlığı Müslümanların birbirleriyle uğraşmasındandır"

2017-07-21 13:36:05

Terör rejimi İsrail'in zulümlerine tepki gösteren HÜDA PAR Nusaybin İlçe Başkanı, Siyonistlerin bu saldırganlığının Müslümanların birbirleriyle uğraşmasından kaynaklandığını belirtti.

HÜDA PAR'dan İslam ümmetine birlik çağrısı

HÜDA PAR'dan İslam ümmetine birlik çağrısı

2017-07-20 11:43:47

Bitlis'e gelen HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı M. Bahattin Temel, İslam ümmetine; aralarında bulunan manasız, asılsız, temelsiz ihtilafları bırakarak, asıl hedeflerine kitlenmeleri çağrısında bulundu.

TÜM HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suud Kralı Selman ile görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suud Kralı Selman Bin Abdülaziz ile bir araya geldi.

Siyonist işgalciden küstah açıklama: Detektörler kalacak!

Siyonist işgalcilerin sözde Bölgesel İşbirliği Bakanı Tzachi Hanegbi, Mescid-i Aksa'nın etrafına yerleştirilen metal detektörlerinin kaldırılmayacağını açıkladı.

Şırnak'ta bulunan cesedin kimliği belirlendi

Şırnak' bağlı İkizce köyü mevkiinde bulunan ve kime ait olduğu bilinmeyen erkek cesedinin kimliği Adli Tıptan gelen rapor doğrultusunda belirlendi.

Şifa kaynağı dut pekmezi

Anadolu’nun dört bir yanında farklı yöntemlerle yapılan ve içerdiği vitaminlerden dolayı birçok hastalığa şifa olan dut pekmezinin üretimine Bingöl'de başlandı.

Kalp krizi geçiren ŞÜ Rektörü Nas hayatını kaybetti

Şırnak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Nuri Nas, geçirdiği kalp krizi sonrası kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
TÜM HABERLER