A A A

Gül ve Arınç AK Parti'nin olağanüstü kongresine davet edilecek

Eklenme : 2017-05-05 11:46

ANKARA - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeniden genel başkan olacağı AK Parti'nin olağanüstü kongresine 11'inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç da davet edilecek.

Gül ve Arınç AK Parti'nin olağanüstü kongresine davet edilecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeniden genel başkan olacağı AK Parti'nin olağanüstü kongresi 21 Mayıs'ta gerçekleştirilecek.

Kongreye katılacaklar için bütün illerden bin 500 otobüsün kalkacağı öğrenilirken, delegeler dışında il teşkilatlarının organizasyonundaki partililerin de Ankara'ya taşınacağı belirtildi.

İhraç edilenler ve istifa edenler hariç AK Parti'yle ilişkisi devam eden bütün eski milletvekilleri, il başkanları, bakan ve belediye başkanları kongreye davet edilecek.

Bu kapsamda, 11'inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın da kongreye davet edileceği öğrenildi. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

"Ümmet coğrafyasında sınır diye bir şey yoktur"

2017-06-22 12:30:11

Diyarbakır'ın Çermik ilçesinde iftar programına katılan HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı M. Hüseyin Yılmaz, ümmet coğrafyasında sınır diye bir şeyin olmadığını belirtti.

"Suriyeli kardeşlerimiz dinlerini kaybetme ile karşı karşıya"

2017-06-22 12:02:18

​HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Sait Şahin, Suriye'deki savaş sonucunda Avrupa'ya göçen mültecilerin Hıristiyanlaştırıldığına dikkat çekerek, "Suriyeli kardeşlerimiz hem insanlık onurlarını hem de dinlerini kaybetme ile karşı karşıya kaldı." dedi.

Yapıcıoğlu'ndan Kadir Gecesi mesajı

Yapıcıoğlu'ndan Kadir Gecesi mesajı

2017-06-21 17:47:21

HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, Kadir Gecesi'nin, İslam ümmetinin Kur'an-ı Kerim'e sımsıkı sarılmasına vesile olmasını temenni etti.

TÜM HABERLER

HÜDA PAR Bitlis esnafının sorunlarını dinledi

​Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Bitlis’e gelen HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Doyar, esnafı ziyaret ederek sorun ve sıkıntılarını dinledi.

"Kudüs günü emperyalizmle mücadele günüdür"

​Dünya Kudüs Günü dolayısıyla mesaj yayınlayan Hak ve Özgürlükler Platformu, Kudüs Gününün emperyalizmle mücadele günü olduğunu belirtti.

Pazarcılar umudu köylülere bağladı

Ramazan Bayramı’na 2 gün kala Muş Belediye meydanında bayram pazarı kuruldu.

Nusaybin'de yeni konutlar inşa edilene kadar kira yardımı sürecek

​Mardin’in Nusaybin ilçesinde yaşanan yıkım dan sonra Nusaybin'e yapılacak olan konutların inşaatı bitene kadar kira yardımlarının devem edileceği bildirildi.

Kızıltepe'de saat kulesi yapıldı

Mardin'in Kızıltepe ilçesinde eski Hastane Caddesi kavşağına saat kulesi inşa ettirildi.
TÜM HABERLER