A A A

Adana Kutlu Doğum etkinliğine hazır

Eklenme : 2017-04-29 17:31

ADANA - Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından Adana'da düzenlenecek Kutlu Doğum organizasyonu için hazırlıklar tamamlandı.

Adana Kutlu Doğum etkinliğine hazır

Peygamber Sevdalıları Platformu Adana Koordinatörlüğünce bu akşam 19.30'da Mimar Sinan Açık Hava Anfisi'nde gerçekleştirilecek Kutlu Doğum organizasyonu için hazırlıklar tamamlandı.

Etkinlik öncesi kısa bir açıklama yapan platformun Adana Sözcüsü İsa Emre, Kutlu Doğum haftası etkinliklerinin günlere, haftalara sığmayarak tüm nisan ayını kapsamasının, halkın Hz. Muhammed'e muhabbetini gösterdiğini ifade etti. Emre, platform olarak böyle bir hayra vesile olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Organizasyon için ellerinden gelen tüm gayreti sarf ettiklerini söyleyen Emre, "Adana'daki etkinliğimiz için şehrimizin her tarafına binlerce bez ve duvar afişi astık. Radyo ve sosyal medya aracılığıyla duyurularımızı yaptık. Ev ev, dükkân dükkân gezerek binlerce el ilanı dağıttık. Ayrıca 'Hiradan Yükselen Nur' isimli siyer kitabından 40 bin adet dağıtıp halkımızı etkinliğimize davet ettik." dedi.

Etkinliğe saatler kala programın gerçekleşeceği alandaki tüm hazırlıkları tamamladıklarını dile getiren Emre, "Kutlu Doğum programı için platform kuruldu, sandalyeler dizildi. Önümüzdeki saatlerde Adanalı peygamber sevdalısı halkımızın etkinliğimize yoğun bir şekilde katılacağını ümit ediyoruz. Geçtiğimiz yıllarda düzenlenen etkinliklere genç yaşlı, kadın erkek on binlerce Adanalı katıldı. İnşallah bu sene de Kutlu Doğum programımıza yoğun bir katılım bekliyoruz. Tüm Adanalıları 19.30'da Mimar Sinan Açık Hava Anfisi'ndeki etkinliğimize bekliyoruz." şeklinde konuştu. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

2017-05-21 15:52:04

Peygamber Sevdalıları Vakfı, 2017 Kutlu Doğum etkinliklerinin değerlendirme toplantısıyla ilgili basın açıklaması yaptı.

Şiir ve makale yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi

Şiir ve makale yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi

2017-05-19 20:21:42

Peygamber Sevdalıları Platformunun Türkiye genelinde düzenlediği “Kutlu Doğum Şiir ve Makale Yarışması” kapsamında Gaziantep’ten katılıp dereceye girenlere ödülleri verildi.

Ardahan’ da Kutlu Doğum programı düzenlendi

Ardahan’ da Kutlu Doğum programı düzenlendi

2017-05-18 22:57:20

Peygamber Sevdalıları Platformu, Ardahan’ da Kutlu Doğum etkinliği düzenledi.

TÜM HABERLER

Van’da yol genişletme ve kaldırım çalışması

Van Büyükşehir Belediyesi, kentin ulaşımını rahatlatmak amacıyla merkezde bulunan Şerefiye Caddesi'nde bölünmüş yol çalışmasına başladı.

Ebu Merzuk: Amerika İsrail'in işgaline ortaktır

Hamas Siyasi Birimi üyelerinden Musa Ebu Merzuk, ABD'nin İsrail'in işgaline ortak olduğunu, işgal rejimini Filistin halkına karşı para ve silahla desteklediğini söyledi.

"İslamofobik nefret suçlarının ilkokullara kadar inmiş olması endişe vericidir"

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından düzenlenen "Yurtdışı Din Hizmetleri" konferansında konuşan Mehmet Görmez, "İslamofobik nefret suçlarının ilkokullara kadar inmiş olması endişe vericidir"

Gaziantep’te gazetecilere eğitim

Gaziantep’te gazetecilere yönelik grafik tasarım ve sayfa düzeni, haber yazım tekniği ile kamera ve fotoğraf çekim teknikleri konularında eğitim verilecek.

"Hayırseverlerden uzanacak bir yardım eli bekliyoruz"

Diyarbakır’ın Çınar ilçesinde tek gözlü odada yaşayan 5 kişilik aile kendilerine uzanacak bir yardım eli bekliyor.
TÜM HABERLER
Kod Center