A A A

Adana Kutlu Doğum etkinliğine hazır

Eklenme : 2017-04-29 17:31

ADANA - Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından Adana'da düzenlenecek Kutlu Doğum organizasyonu için hazırlıklar tamamlandı.

Adana Kutlu Doğum etkinliğine hazır

Peygamber Sevdalıları Platformu Adana Koordinatörlüğünce bu akşam 19.30'da Mimar Sinan Açık Hava Anfisi'nde gerçekleştirilecek Kutlu Doğum organizasyonu için hazırlıklar tamamlandı.

Etkinlik öncesi kısa bir açıklama yapan platformun Adana Sözcüsü İsa Emre, Kutlu Doğum haftası etkinliklerinin günlere, haftalara sığmayarak tüm nisan ayını kapsamasının, halkın Hz. Muhammed'e muhabbetini gösterdiğini ifade etti. Emre, platform olarak böyle bir hayra vesile olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Organizasyon için ellerinden gelen tüm gayreti sarf ettiklerini söyleyen Emre, "Adana'daki etkinliğimiz için şehrimizin her tarafına binlerce bez ve duvar afişi astık. Radyo ve sosyal medya aracılığıyla duyurularımızı yaptık. Ev ev, dükkân dükkân gezerek binlerce el ilanı dağıttık. Ayrıca 'Hiradan Yükselen Nur' isimli siyer kitabından 40 bin adet dağıtıp halkımızı etkinliğimize davet ettik." dedi.

Etkinliğe saatler kala programın gerçekleşeceği alandaki tüm hazırlıkları tamamladıklarını dile getiren Emre, "Kutlu Doğum programı için platform kuruldu, sandalyeler dizildi. önümüzdeki saatlerde Adanalı peygamber sevdalısı halkımızın etkinliğimize yoğun bir şekilde katılacağını ümit ediyoruz. Geçtiğimiz yıllarda düzenlenen etkinliklere genç yaşlı, kadın erkek on binlerce Adanalı katıldı. İnşallah bu sene de Kutlu Doğum programımıza yoğun bir katılım bekliyoruz. Tüm Adanalıları 19.30'da Mimar Sinan Açık Hava Anfisi'ndeki etkinliğimize bekliyoruz." şeklinde konuştu. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İLKHA Kutlu Doğum etkinliklerinin tam videolarını paylaştı

İLKHA Kutlu Doğum etkinliklerinin tam videolarını paylaştı

2017-06-25 12:56:58

İLKHA, Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından bu yıl yüzlerce merkezde düzenlenen ve her biri büyük coşkuya sahne olan Kutlu Doğum etkinliklerinin video çekimlerinin tamamını paylaştı.

Peygamber Sevdalıları Platformundan İttihadul Ulema'ya plaket

Peygamber Sevdalıları Platformundan İttihadul Ulema'ya plaket

2017-06-02 17:09:30

Peygamber Sevdalıları Platformu Diyarbakır İl Koordinatörlüğü, düzenledikleri Kutlu Doğum etkinliğine yapmış olduğu desteklerinden ötürü İttihadul Ulema'ya teşekkür plaketi verdi.

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

2017-05-21 15:52:04

Peygamber Sevdalıları Vakfı, 2017 Kutlu Doğum etkinliklerinin değerlendirme toplantısıyla ilgili basın açıklaması yaptı.

TÜM HABERLER

Bingöl’de 123 göçmen yakalandı

Bingöl’ün Solhan yapılan yol kontrollerinde 123 göçmen yakalandı.

Bitlis Kalesi turizme açılmayı bekliyor

Pamukkale Üniversitesi tarafından 2004 yılında başlatılan kazı çalışmaları nedeniyle yerli ve yabancı turizme kapatılan tarihi Bitlis Kalesi'nde, bir an önce çalışmaların bitirilerek turizme açılması bekleniliyor.

Tatlı imalatçıları yükselen fıstık fiyatlarına tepkili

Türkiye'nin önemli tatlı üretim merkezlerinden olan Diyarbakır'da, fıstık fiyatlarındaki artışa tatlı imalatçıları tepki gösteriyor.

Kayapınar ve Yenişehir kaymakamları değişti

Diyarbakır'ın merkez Kayapınar ve Yenişehir ilçe kaymakamlarının yerleri değişti.

"Biz sağ oldukça bu acı yüreğimizden çıkmaz"

Gaziantep’te geçtiğimiz yıl bir kına gecesinde gerçekleştirilen canlı bomba saldırısında hayatını kaybedenlerin yakınları, olayın yıl dönümünde yakınlarının kabrini ziyaret etti.
TÜM HABERLER