A A A

Adana Kutlu Doğum etkinliğine hazır

Eklenme : 2017-04-29 17:31

ADANA - Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından Adana'da düzenlenecek Kutlu Doğum organizasyonu için hazırlıklar tamamlandı.

Adana Kutlu Doğum etkinliğine hazır

Peygamber Sevdalıları Platformu Adana Koordinatörlüğünce bu akşam 19.30'da Mimar Sinan Açık Hava Anfisi'nde gerçekleştirilecek Kutlu Doğum organizasyonu için hazırlıklar tamamlandı.

Etkinlik öncesi kısa bir açıklama yapan platformun Adana Sözcüsü İsa Emre, Kutlu Doğum haftası etkinliklerinin günlere, haftalara sığmayarak tüm nisan ayını kapsamasının, halkın Hz. Muhammed'e muhabbetini gösterdiğini ifade etti. Emre, platform olarak böyle bir hayra vesile olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Organizasyon için ellerinden gelen tüm gayreti sarf ettiklerini söyleyen Emre, "Adana'daki etkinliğimiz için şehrimizin her tarafına binlerce bez ve duvar afişi astık. Radyo ve sosyal medya aracılığıyla duyurularımızı yaptık. Ev ev, dükkân dükkân gezerek binlerce el ilanı dağıttık. Ayrıca 'Hiradan Yükselen Nur' isimli siyer kitabından 40 bin adet dağıtıp halkımızı etkinliğimize davet ettik." dedi.

Etkinliğe saatler kala programın gerçekleşeceği alandaki tüm hazırlıkları tamamladıklarını dile getiren Emre, "Kutlu Doğum programı için platform kuruldu, sandalyeler dizildi. Önümüzdeki saatlerde Adanalı peygamber sevdalısı halkımızın etkinliğimize yoğun bir şekilde katılacağını ümit ediyoruz. Geçtiğimiz yıllarda düzenlenen etkinliklere genç yaşlı, kadın erkek on binlerce Adanalı katıldı. İnşallah bu sene de Kutlu Doğum programımıza yoğun bir katılım bekliyoruz. Tüm Adanalıları 19.30'da Mimar Sinan Açık Hava Anfisi'ndeki etkinliğimize bekliyoruz." şeklinde konuştu. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İLKHA Kutlu Doğum etkinliklerinin tam videolarını paylaştı

İLKHA Kutlu Doğum etkinliklerinin tam videolarını paylaştı

2017-06-25 12:56:58

İLKHA, Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından bu yıl yüzlerce merkezde düzenlenen ve her biri büyük coşkuya sahne olan Kutlu Doğum etkinliklerinin video çekimlerinin tamamını paylaştı.

Peygamber Sevdalıları Platformundan İttihadul Ulema'ya plaket

Peygamber Sevdalıları Platformundan İttihadul Ulema'ya plaket

2017-06-02 17:09:30

Peygamber Sevdalıları Platformu Diyarbakır İl Koordinatörlüğü, düzenledikleri Kutlu Doğum etkinliğine yapmış olduğu desteklerinden ötürü İttihadul Ulema'ya teşekkür plaketi verdi.

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

2017-05-21 15:52:04

Peygamber Sevdalıları Vakfı, 2017 Kutlu Doğum etkinliklerinin değerlendirme toplantısıyla ilgili basın açıklaması yaptı.

TÜM HABERLER

Bayramda hayvanat bahçesini 38 bin 500 kişi ziyaret etti

Türkiye’de ilk, Avrupa’da ikinci ve dünyada ise dördüncü sırada yer alan Gaziantep Hayvanat Bahçesi’ni Ramazan Bayramı’nda çoğunluğu çevre illerden olmak üzere 38 bin 500 kişi ziyaret etti.

Sosyal yardım alanları istihdam edenlere sigorta prim desteği

Sosyal yardım alanların istihdam teşvikine yönelik yapılan bir düzenleme ile işverenlere sigorta prim desteği sağlanacak.

Dicle Elektrikten uyarı

Dicle Elektrik Mardin İl Müdürlüğü, dikkat edilmemesi durumunda Kızıltepe’de elektrik şebekesinin devre dışı kalabileceğini belirtti.

Anız yakanlara para cezası kesilecek

Anız yangınlarıyla ilgili uyarılarda bulunan Batman Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, anız yakanlar hakkında para cezasının kesileceğini bildirdi.

Van'da Ramazan Bayramı trafik kazası bilançosu: 35 yaralı

Van İl Sağlık Müdürlüğü, 3 günlük Ramazan Bayramı'nda meydana gelen trafik kazalarında 35 kişinin yaralandığını bildirdi.
TÜM HABERLER