A A A

Ağrılılar Kutlu Doğum etkinliğine davet edildi

Eklenme : 2017-04-29 17:55

AĞRI - Peygamber Sevdalıları Platformu, yarın Ağrı'da gerçekleştirilecek Kutlu Doğum etkinliği için halka gül dağıttı.

Ağrılılar Kutlu Doğum etkinliğine davet edildi

Peygamber Sevdalıları Platformu, yarın Ağrı'da gerçekleştirilecek Kutlu Doğum etkinliğine davet için halka gül ve siyer kitabı dağıttı.

Platformun İl Koordinatörü Arif Yılmaz ve beraberindeki heyet, Cumhuriyet Caddesi'nde bulunan esnaf ve vatandaşlara gül ve "Hira'dan Yükselen Nur" isimli kitabı dağıttı.

Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan heyet, gördüğü ilgiden dolayı memnun olduğunu belirtti.

Etkinliği bildiren broşürleri de dağıtan platform yetkililerine teşekkür eden vatandaşlar, Kutlu Doğum etkinliğine katılacaklarını söylediler.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Yılmaz, yarın düzenlenecek Kutlu Doğum etkinliğinin hazırlıklarının son aşamasına geldiklerini belirtti.

Kutlu Doğum haftası vesilesiyle çeşitli faaliyetlerin yapıldığını ifade eden Yılmaz, "Pazar günü düzenleyeceğimiz Kutlu Doğum etkinliği için hazırlıklarımız devam ediyor. Şehrin birçok noktasına brandalar ve afiş astık. Aynı zamanda el ilanı ve 10 bin adet siyer kitabı dağıttık. Şimdi de halkımızı Kutlu Doğum etkinliğine gül dağıtarak davet ettik. Faydalı bir çalışma oldu. Bu vesileyle tüm peygamber sevdalısı halkımızı 30 Nisan Pazar günü Şehir Stadyumu'nda yapılacak olan Kutlu Doğum etkinliğine davet ediyoruz." dedi. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İLKHA Kutlu Doğum etkinliklerinin tam videolarını paylaştı

İLKHA Kutlu Doğum etkinliklerinin tam videolarını paylaştı

2017-06-25 12:56:58

İLKHA, Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından bu yıl yüzlerce merkezde düzenlenen ve her biri büyük coşkuya sahne olan Kutlu Doğum etkinliklerinin video çekimlerinin tamamını paylaştı.

Peygamber Sevdalıları Platformundan İttihadul Ulema'ya plaket

Peygamber Sevdalıları Platformundan İttihadul Ulema'ya plaket

2017-06-02 17:09:30

Peygamber Sevdalıları Platformu Diyarbakır İl Koordinatörlüğü, düzenledikleri Kutlu Doğum etkinliğine yapmış olduğu desteklerinden ötürü İttihadul Ulema'ya teşekkür plaketi verdi.

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

2017-05-21 15:52:04

Peygamber Sevdalıları Vakfı, 2017 Kutlu Doğum etkinliklerinin değerlendirme toplantısıyla ilgili basın açıklaması yaptı.

TÜM HABERLER

Bursa'daki dolu yağışından bin 350 çiftçi zarar gördü

Bursa Valisi İzzettin Küçük, kentte etkili olan dolu nedeniyle bin 350 çiftçinin 95 bin dönüm arazisinin zarar gördüğünü açıkladı.

HDP Milletvekili Irgat gözaltına alındı

Hakkında yakalama kararı çıkarılan HDP Bitlis Milletvekili Mizgin Irgat, gözaltına alındı.

"İsrail işlediği cinayetlerle kendi sonunu hızlandırmaktadır"

Mescid-i Aksa'nın ibadete kapatılıp, Müslümanların İsrail tarafından katledilmesine tepki gösteren Malatya Ortak Değerler Platformu, terör rejiminin, işlediği cinayetlerle kendi sonunu hızlandırdığını belirtti.

Elazığ’da zincirleme trafik kazası

Elazığ’da 5 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında maddi hasar oluştu.

"Ümmetin Mescid-i Aksa'ya sahip çıkma zamanı geldi ve geçiyor"

Siyonist terör rejiminin Mescid-i Aksa'da Müslümanları katledip Harem-i Şerif'i ibadete kapatmasını kınayan Mustazaflar Cemiyeti Gaziantep Şube Başkanı, Müslümanların Mescid-i Aksa'ya sahip çıkma zamanının gelip geçtiğini söyledi.
TÜM HABERLER