A A A

Tunceli'de çatışmalar sürüyor: 5 PKK'li öldürüldü

Eklenme : 2017-04-28 19:22

TUNCELİ - Tunceli'nin Aliboğazı Bölgesinde PKK'lilerle girilen çatışmada 5 kadın PKK'li öldürüldü. Öldürülenlerden PKK'lilerden birinin 14 yıldır bölgede faaliyet yürüten Ovacık gücü sorumlusu olduğu belirtildi.

Tunceli'de çatışmalar sürüyor: 5 PKK'li öldürüldü

Tunceli Valiliği, Aliboğazı Bölgesinde devam eden operasyonlara ilişkin açıklamalarda bulundu.

Valilikten yapılan açıklamada, Aliboğazı Bölgesinde bugün PKK'liler ait üçüncü bir sığınağın tespit edildiği ve bir grup PKK'liyle saat 18.00 sıralarında sıcak temas sağlandığı ifade edildi.

Açıklamada, çıkan çatışmada 5 kadın PKK'linin öldürüldüğü belirtilerek öldürülen PKK'lilerden birini 14 yıldır bölgede faaliyet yürüten Ovacık gücü sorumlusu olduğunun tespit edildiği kaydedildi.

Aliboğazı Bölgesinde bugün yapılan operasyonlarda böylece 5'i kadın biri erken olmak üzere 6 PKK'li öldürülürken 4 PKK'li de teslim oldu. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

TSK YPG kontrolündeki Afrin’i bombalıyor

TSK YPG kontrolündeki Afrin’i bombalıyor

2017-06-28 01:10:34

Türkiye’nin obüs toplarıyla Suriye’nin Afrin kenti kırsalındaki YPG mevzilerini bombadığı, YPG’nin de karşılık verdiği iddia edildi.

HÜDA PAR’dan şehit ailelerine ziyaret

HÜDA PAR’dan şehit ailelerine ziyaret

2017-06-28 00:39:59

HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Erdal Elibüyük beraberindeki heyet ile 15 Temmuz darbe girişiminde katledilen şehitlerin yakınları ile PKK tarafından katledilen Şehit Öğretmen İbrahim Kızmaz’ın ailesini ziyaret etti.

Batman halkı bayramlaştı

Batman halkı bayramlaştı

2017-06-28 00:13:27

Peygamber Sevdalıları Platformu Batman Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen bayramlaşma programı, salâvatlar eşliğinde yoğun katılım ile gerçekleşti.

TÜM HABERLER

Peygamber sevdalıları Diyarbakır'da bayramlaştı

Peygamber Sevdalıları Platformu Diyarbakır İl Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen bayramlaşma programı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

HÜDA PAR Mardin'de halkla bayramlaştı

HÜDA PAR Mardin il teşkilatı, Ramazan Bayramı dolayısıyla parti üyeleri ve halkla bayramlaştı.

"Müslümanlar Ramazan'dan sonra da ibadetlerine devam etmelidir"

Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde gerçekleştirilen bayramlaşma programında, Müslümanların Ramazan ayından sonra da ibadetlerine devam etmeleri gerektiği belirtildi.

"Geçmişi Ramazan olanın geleceği bayram olur"

Mardin'de düzenlenen bayramlaşma programına katılan HÜDA PAR GİK üyesi Mahmut Kılınç, geçmişi Ramazan olanın geleceğinin bayram olacağını söyledi.

Peygamber sevdalıları Cizre'de bayramlaştı

Peygamber Sevdalıları Platformu Cizre Koordinatörlüğü, üye ve gönüllüleriyle salâvatlar eşliğinde bayramlaştı.
TÜM HABERLER