A A A

Tunceli'de çatışmalar sürüyor: 5 PKK'li öldürüldü

Eklenme : 2017-04-28 19:22

TUNCELİ - Tunceli'nin Aliboğazı Bölgesinde PKK'lilerle girilen çatışmada 5 kadın PKK'li öldürüldü. Öldürülenlerden PKK'lilerden birinin 14 yıldır bölgede faaliyet yürüten Ovacık gücü sorumlusu olduğu belirtildi.

Tunceli'de çatışmalar sürüyor: 5 PKK'li öldürüldü

Tunceli Valiliği, Aliboğazı Bölgesinde devam eden operasyonlara ilişkin açıklamalarda bulundu.

Valilikten yapılan açıklamada, Aliboğazı Bölgesinde bugün PKK'liler ait üçüncü bir sığınağın tespit edildiği ve bir grup PKK'liyle saat 18.00 sıralarında sıcak temas sağlandığı ifade edildi.

Açıklamada, çıkan çatışmada 5 kadın PKK'linin öldürüldüğü belirtilerek öldürülen PKK'lilerden birini 14 yıldır bölgede faaliyet yürüten Ovacık gücü sorumlusu olduğunun tespit edildiği kaydedildi.

Aliboğazı Bölgesinde bugün yapılan operasyonlarda böylece 5'i kadın biri erken olmak üzere 6 PKK'li öldürülürken 4 PKK'li de teslim oldu. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Bingöl Merhamet Eli “Bingöl Umut Kervanı” olarak devam edecek

Bingöl Merhamet Eli “Bingöl Umut Kervanı” olarak devam edecek

2017-08-20 09:55:26

Bingöl’de 6 yıldır muhtaçlara yardım elini uzatan Merhamet Eli Gıda Bankası, isim değişikliğine giderek bundan sonraki süreçte, “Bingöl Umut Kervanı” olarak hizmet verecek.

22 ilin emniyet müdürü değişti

22 ilin emniyet müdürü değişti

2017-08-20 09:11:50

Resmi Gazete'de yayımlanan İçişleri Bakanlığı kararnamesi ile 22 ilin emniyet müdürü değişti.

Tarihi Kasimiye Medresesinde namaz etkinliği

Tarihi Kasimiye Medresesinde namaz etkinliği

2017-08-19 23:55:36

​Mardin'de Peygamber Sevdalıları Platformu üyesi Dost-Der tarafından, Tarihi Kasimiye Medresesinde 'Hayat namaz ile güzeldir' etkinliği düzenlendi.

TÜM HABERLER

"Yargıya güveni artırmanın üzerinde çalışıyoruz"

​Gaziantep’e gelen Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, yargının daha hızlı karar vermesini sağlayacak reformların hazırlığını sürdürdüklerini, çok yakın zamanda kamuoyu ile paylaşacaklarını söyledi.

Erdoğan'dan Almanya Dışişleri Bakanına tepki: Haddini bil

​Denizli'de İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda halka hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Dışişleri Bakanı Sigmar Gabriel'e tepki göstererek, "Sen kimsin, haddini bil" dedi.

Eski eşini tabancayla vuran kişi balkondan atladı

​Kayseri'de boşandığı eşini tabancayla yaralayan koca dördüncü katın balkonunda atlayarak ağır yaralandı.

Bakan Eroğlu Diyarbakır’da 5 tesisin temelini attı

​Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Diyarbakır’da toplam yatırım bedeli 167 milyon lirayı bulan 5 adet tesisin temelini attı.

Yayaların sık kullandığı kaldırım çöktü

​Batman’da yayaların yoğun kullandığı kaldırım çöktü, o esnada kaldırımda yürüyen bir kadın saniyelerle kurtuldu.
TÜM HABERLER