A A A

Adana Kutlu Doğum etkinliğine hazırlanıyor

Eklenme : 2017-04-27 14:19

ADANA - Adana'da Mimar Sinan Açık Hava Anfisi'nde gerçekleştirilecek Kutlu Doğum etkinliği için hazırlıklar sürüyor.

Adana Kutlu Doğum etkinliğine hazırlanıyor

Peygamber Sevdalıları Platformu Adana Koordinatörlüğü, bu yılki Kutlu Doğum etkinliğinin Mimar Sinan Açık Hava Anfisi'nde gerçekleştirileceğini duyurdu.

"Hak ve Adalet Rehberi Hz Muhammed (sav)" temasıyla düzenlenecek Kutlu Doğum etkinliğiyle ilgili bilgi veren Peygamber Sevdalıları Platformu Adana Sözcüsü İsa Emre, her sene İstasyon Meydanı'nda düzenledikleri söz konusu etkinlikleri bu yıl referandum nedeniyle ileri bir tarihe ertelediklerini hatırlattı.

Emre, etkinliği Mimar Sinan Açık Hava Anfisi'nde akşam saatlerinde düzenlemeyi kararlaştırdıklarını söyledi.

Etkinliğin 29 Nisan Cumartesi günü saat 19.30'da gerçekleşeceğini ifade eden Emre, gerekli izinler alındıktan sonra etkinlik için hazırlıklara hız verdiklerini belirtti.

Platform olarak program hazırlıkları için yoğun gayret içerisinde olduklarını belirten Emre, "Adana'daki etkinliğimiz için şehrimizin her tarafına binlerce duvar afişi astık. Radyo ve sosyal medya aracılığıyla duyurularımızı yapıyoruz. Ev ev, dükkân dükkân gezerek binlerce el ilanı dağıtmaya başladık. Ayrıca 'Hira'dan Yükselen Nur' isimli siyer kitabından 40 bin adet dağıtıp halkımızı programımıza davet ediyoruz." dedi.

Peygamber Sevdalıları Platformunun her yıl nisan ayı içerisinde yüzlerce Kutlu Doğum etkinliği düzenleyerek Hz. Peygamber'in mesajını insanlara aktardığına dikkat çeken Emre, bu yılki etkinliklere büyük katılım beklediklerini söyleyerek, bütün Adanalıları etkinliğe iştirak etmeye davet etti. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

2017-05-21 15:52:04

Peygamber Sevdalıları Vakfı, 2017 Kutlu Doğum etkinliklerinin değerlendirme toplantısıyla ilgili basın açıklaması yaptı.

Şiir ve makale yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi

Şiir ve makale yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi

2017-05-19 20:21:42

Peygamber Sevdalıları Platformunun Türkiye genelinde düzenlediği “Kutlu Doğum Şiir ve Makale Yarışması” kapsamında Gaziantep’ten katılıp dereceye girenlere ödülleri verildi.

Ardahan’ da Kutlu Doğum programı düzenlendi

Ardahan’ da Kutlu Doğum programı düzenlendi

2017-05-18 22:57:20

Peygamber Sevdalıları Platformu, Ardahan’ da Kutlu Doğum etkinliği düzenledi.

TÜM HABERLER

Kuyumcu soygunu ile ilgili 8 kişi gözaltına alındı

Gaziantep’te eşi ile birlikte av tüfeğiyle bir kuyumcuyu soymaya çalışırken çıkan çatışmada yaralanan kadın soyguncu ile olaya karışmış olabilecekleri değerlendirilen 5’i yabancı uyruklu 8 kişi gözaltına alındı.

"Camilere çocuklarımızla birlikte teravih namazına gidelim"

On bir ayın sultanı Ramazan ayının bugün kılınacağı ilk teravih namazına ilişkin açıklamalarda bulunan Bitlis İl Müftüsü M. Faysal Geylani, camilere çocuklarla birlikte gidilmesi gerektiğini belirtti.

Diyarbakır'da maddi hasarlı trafik kazası

Diyarbakır'da hızını alamayan otomobilin başka bir otomobile çarpmasıyla meydana gelen kazada maddi hasar oluştu.

2017 yılı yaş çay fiyatları açıklandı

2017 yılı yaş çay fiyatı, destekleme bedeli ile beraber 2 lira 13 kuruş olarak belirlendi.

PKK operasyonunda yüklü miktarda uyuşturucu ele geçirildi

Mardin’de PKK’ye düzenlenen operasyon kapsamında 16 kilo 650 gram esrar ve 2 bin 591 kök Hint keneviri ele geçirildi.
TÜM HABERLER
Kod Center