A A A

Adana Kutlu Doğum etkinliğine hazırlanıyor

Eklenme : 2017-04-27 14:19

ADANA - Adana'da Mimar Sinan Açık Hava Anfisi'nde gerçekleştirilecek Kutlu Doğum etkinliği için hazırlıklar sürüyor.

Adana Kutlu Doğum etkinliğine hazırlanıyor

Peygamber Sevdalıları Platformu Adana Koordinatörlüğü, bu yılki Kutlu Doğum etkinliğinin Mimar Sinan Açık Hava Anfisi'nde gerçekleştirileceğini duyurdu.

"Hak ve Adalet Rehberi Hz Muhammed (sav)" temasıyla düzenlenecek Kutlu Doğum etkinliğiyle ilgili bilgi veren Peygamber Sevdalıları Platformu Adana Sözcüsü İsa Emre, her sene İstasyon Meydanı'nda düzenledikleri söz konusu etkinlikleri bu yıl referandum nedeniyle ileri bir tarihe ertelediklerini hatırlattı.

Emre, etkinliği Mimar Sinan Açık Hava Anfisi'nde akşam saatlerinde düzenlemeyi kararlaştırdıklarını söyledi.

Etkinliğin 29 Nisan Cumartesi günü saat 19.30'da gerçekleşeceğini ifade eden Emre, gerekli izinler alındıktan sonra etkinlik için hazırlıklara hız verdiklerini belirtti.

Platform olarak program hazırlıkları için yoğun gayret içerisinde olduklarını belirten Emre, "Adana'daki etkinliğimiz için şehrimizin her tarafına binlerce duvar afişi astık. Radyo ve sosyal medya aracılığıyla duyurularımızı yapıyoruz. Ev ev, dükkân dükkân gezerek binlerce el ilanı dağıtmaya başladık. Ayrıca 'Hira'dan Yükselen Nur' isimli siyer kitabından 40 bin adet dağıtıp halkımızı programımıza davet ediyoruz." dedi.

Peygamber Sevdalıları Platformunun her yıl nisan ayı içerisinde yüzlerce Kutlu Doğum etkinliği düzenleyerek Hz. Peygamber'in mesajını insanlara aktardığına dikkat çeken Emre, bu yılki etkinliklere büyük katılım beklediklerini söyleyerek, bütün Adanalıları etkinliğe iştirak etmeye davet etti. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İLKHA Kutlu Doğum etkinliklerinin tam videolarını paylaştı

İLKHA Kutlu Doğum etkinliklerinin tam videolarını paylaştı

2017-06-25 12:56:58

İLKHA, Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından bu yıl yüzlerce merkezde düzenlenen ve her biri büyük coşkuya sahne olan Kutlu Doğum etkinliklerinin video çekimlerinin tamamını paylaştı.

Peygamber Sevdalıları Platformundan İttihadul Ulema'ya plaket

Peygamber Sevdalıları Platformundan İttihadul Ulema'ya plaket

2017-06-02 17:09:30

Peygamber Sevdalıları Platformu Diyarbakır İl Koordinatörlüğü, düzenledikleri Kutlu Doğum etkinliğine yapmış olduğu desteklerinden ötürü İttihadul Ulema'ya teşekkür plaketi verdi.

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

2017-05-21 15:52:04

Peygamber Sevdalıları Vakfı, 2017 Kutlu Doğum etkinliklerinin değerlendirme toplantısıyla ilgili basın açıklaması yaptı.

TÜM HABERLER

Bursa'daki dolu yağışından bin 350 çiftçi zarar gördü

Bursa Valisi İzzettin Küçük, kentte etkili olan dolu nedeniyle bin 350 çiftçinin 95 bin dönüm arazisinin zarar gördüğünü açıkladı.

HDP Milletvekili Irgat gözaltına alındı

Hakkında yakalama kararı çıkarılan HDP Bitlis Milletvekili Mizgin Irgat, gözaltına alındı.

"İsrail işlediği cinayetlerle kendi sonunu hızlandırmaktadır"

Mescid-i Aksa'nın ibadete kapatılıp, Müslümanların İsrail tarafından katledilmesine tepki gösteren Malatya Ortak Değerler Platformu, terör rejiminin, işlediği cinayetlerle kendi sonunu hızlandırdığını belirtti.

Elazığ’da zincirleme trafik kazası

Elazığ’da 5 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında maddi hasar oluştu.

"Ümmetin Mescid-i Aksa'ya sahip çıkma zamanı geldi ve geçiyor"

Siyonist terör rejiminin Mescid-i Aksa'da Müslümanları katledip Harem-i Şerif'i ibadete kapatmasını kınayan Mustazaflar Cemiyeti Gaziantep Şube Başkanı, Müslümanların Mescid-i Aksa'ya sahip çıkma zamanının gelip geçtiğini söyledi.
TÜM HABERLER