A A A

Ağrı Kutlu Doğum etkinliğine hazırlanıyor

Eklenme : 2017-04-26 14:39

AĞRI - Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından 30 Nisan'da Ağrı'da düzenlenecek Kutlu Doğum etkinliklerin hazırlıkları sürüyor.

Ağrı Kutlu Doğum etkinliğine hazırlanıyor

Ağrı Şehir Stadyumu'nda 30 Nisan'da Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından "Hak ve Adalet Rehberi Hz Muhammed(sav)" temalı Kutlu Doğum etkinliği düzenlenecek.

Düzenlenecek Kutlu Doğum etkinliği için şehrin cadde ve sokaklarına platformu tarafından hazırlanan afişler asıldı. Ayrıca Hz Muhammed'in hayatını konu alan "Hira'dan Yükselen Nur" isimli 10 bin kitap dağıtılarak, halk programa davet edildi.

Yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren Peygamber Sevdalıları Platformu Ağrı Koordinatörü Arif Yılmaz, "30 Nisan'da düzenleyeceğimiz Kutlu Doğum etkinliği münasebetiyle halkımıza 'Hira'dan Yükselen Nur' isimli 10 bin kitap dağıtıyoruz. Amacımız insanların Peygamber Efendimizin hayatını öğrenmeleri ve O'na tabi olmalarıdır. Vatandaşlarımız bu tür etkinliklere çok ihtiyaç duyuyor ve bu tür etkinliklerin sürekli yapılması istiyorlar." dedi. (İLKHA)  YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Peygamber Sevdalıları Platformundan İttihadul Ulema'ya plaket

Peygamber Sevdalıları Platformundan İttihadul Ulema'ya plaket

2017-06-02 17:09:30

Peygamber Sevdalıları Platformu Diyarbakır İl Koordinatörlüğü, düzenledikleri Kutlu Doğum etkinliğine yapmış olduğu desteklerinden ötürü İttihadul Ulema'ya teşekkür plaketi verdi.

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

2017-05-21 15:52:04

Peygamber Sevdalıları Vakfı, 2017 Kutlu Doğum etkinliklerinin değerlendirme toplantısıyla ilgili basın açıklaması yaptı.

Şiir ve makale yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi

Şiir ve makale yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi

2017-05-19 20:21:42

Peygamber Sevdalıları Platformunun Türkiye genelinde düzenlediği “Kutlu Doğum Şiir ve Makale Yarışması” kapsamında Gaziantep’ten katılıp dereceye girenlere ödülleri verildi.

TÜM HABERLER

"Ramazan Bayramı akan kanın durmasına vesile olsun"

Ramazan Bayramı'yla ilgili düşüncelerini paylaşan Şanlıurfalılar, bu bayramın bütün İslam âlemine hayırlar getirmesi temennisinde bulundular.

Bitlis’te Dünya Kudüs Günü etkinliği

Bitlis’te Dünya Kudüs Günü dolayısıyla bir basın açıklaması düzenlendi. Açıklamada, Siyonist şebekenin ümmetin başına bela edildiği değinildi.

Van'da engelsiz yaşam akademisi

Van'da bölgenin ilk Engelsiz Yaşam Akademisi faaliyete geçiyor.

HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu'ndan bayram mesajı

HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir açıklama yayımladı.

Mardin'de yetim ailelere yardım

Mardin'in Midyat ilçesinde 30 yetim aileye Avrupa Yetim-Der tarafından nakit ve gıda yardımında bulunuldu.
TÜM HABERLER