A A A

Ağrı Kutlu Doğum etkinliğine hazırlanıyor

Eklenme : 2017-04-26 14:39

AĞRI - Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından 30 Nisan'da Ağrı'da düzenlenecek Kutlu Doğum etkinliklerin hazırlıkları sürüyor.

Ağrı Kutlu Doğum etkinliğine hazırlanıyor

Ağrı Şehir Stadyumu'nda 30 Nisan'da Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından "Hak ve Adalet Rehberi Hz Muhammed(sav)" temalı Kutlu Doğum etkinliği düzenlenecek.

Düzenlenecek Kutlu Doğum etkinliği için şehrin cadde ve sokaklarına platformu tarafından hazırlanan afişler asıldı. Ayrıca Hz Muhammed'in hayatını konu alan "Hira'dan Yükselen Nur" isimli 10 bin kitap dağıtılarak, halk programa davet edildi.

Yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren Peygamber Sevdalıları Platformu Ağrı Koordinatörü Arif Yılmaz, "30 Nisan'da düzenleyeceğimiz Kutlu Doğum etkinliği münasebetiyle halkımıza 'Hira'dan Yükselen Nur' isimli 10 bin kitap dağıtıyoruz. Amacımız insanların Peygamber Efendimizin hayatını öğrenmeleri ve O'na tabi olmalarıdır. Vatandaşlarımız bu tür etkinliklere çok ihtiyaç duyuyor ve bu tür etkinliklerin sürekli yapılması istiyorlar." dedi. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İLKHA Kutlu Doğum etkinliklerinin tam videolarını paylaştı

İLKHA Kutlu Doğum etkinliklerinin tam videolarını paylaştı

2017-06-25 12:56:58

İLKHA, Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından bu yıl yüzlerce merkezde düzenlenen ve her biri büyük coşkuya sahne olan Kutlu Doğum etkinliklerinin video çekimlerinin tamamını paylaştı.

Peygamber Sevdalıları Platformundan İttihadul Ulema'ya plaket

Peygamber Sevdalıları Platformundan İttihadul Ulema'ya plaket

2017-06-02 17:09:30

Peygamber Sevdalıları Platformu Diyarbakır İl Koordinatörlüğü, düzenledikleri Kutlu Doğum etkinliğine yapmış olduğu desteklerinden ötürü İttihadul Ulema'ya teşekkür plaketi verdi.

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

2017-05-21 15:52:04

Peygamber Sevdalıları Vakfı, 2017 Kutlu Doğum etkinliklerinin değerlendirme toplantısıyla ilgili basın açıklaması yaptı.

TÜM HABERLER

Van'da 40 göçmen yakalandı

​Van’ın Başkale ilçesinde Türkiye'ye yasadışı yollarla girdiği belirtilen 40 göçmen yakalandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan muhtarlar toplantısında konuştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 39. Muhtarlar Toplantısı’nda, Türkiye’nin 16 ilinden gelen mahalle ve köy muhtarıyla bir araya geldi.

Üzüm bağına yıldırım düştü: 6 yaralı

​Manisa'nın Şehzadeler ilçesinde yıldırımın düşmesi sonucu 6 işçinin yaralandığı belirtildi.

Van'da "2. Kafkas Matematik Konferansı" başladı

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesinin ev sahipliğinde 13 ülkeden 400 bilim insanının katıldığı "2. Kafkas Matematik Konferansı" başladı.

Mardin'de ikinci hacı kafilesi dualarla uğurlandı

Mardin'den kutsal topraklara gidecek ikinci hacı kafilesi dualarla uğurlandı.
TÜM HABERLER