A A A

Siyer Sınavı'na katkı sunanlar ziyaret edildi

Eklenme : 2017-04-22 12:44

KAYSERİ - Kayseri'de Peygamber Sevdalılar Platformu tarafından düzenlenen Kutlu Doğum Siyer Sınavı'na katkı sunanlar ziyaret edilerek, hediye takdiminde bulunuldu.

Siyer Sınavı'na katkı sunanlar ziyaret edildi

Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından 29 Ocak'ta "Onu Oku Onu Yaşa" sloganıyla düzenlenen Kutlu Doğum Siyer Sınavı'na Kayseri'de katkı sunanlar ziyaret edilerek, hediye takdiminde bulunuldu.

Platformun Kayseri Koordinatörü İhsan özdemir ile Umut-Der Genel Sekreteri Hüseyin Yazgan, Vali Yardımcısı Mehmet Hüseyin Nail Anlar, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı, okul idareci ve öğretmenleri ile İş Adamı Gazi öztürk'ü ziyaret etti.

Katkılarından dolayı ziyaret ettikleri kişilere Kur'an-ı Kerim ve plaket hediye ettiklerini belirten özdemir, Enderun FM radyosuna da teşekkür ettiğini söyledi. (Mehmet Bozdaş-İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İLKHA Kutlu Doğum etkinliklerinin tam videolarını paylaştı

İLKHA Kutlu Doğum etkinliklerinin tam videolarını paylaştı

2017-06-25 12:56:58

İLKHA, Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından bu yıl yüzlerce merkezde düzenlenen ve her biri büyük coşkuya sahne olan Kutlu Doğum etkinliklerinin video çekimlerinin tamamını paylaştı.

Peygamber Sevdalıları Platformundan İttihadul Ulema'ya plaket

Peygamber Sevdalıları Platformundan İttihadul Ulema'ya plaket

2017-06-02 17:09:30

Peygamber Sevdalıları Platformu Diyarbakır İl Koordinatörlüğü, düzenledikleri Kutlu Doğum etkinliğine yapmış olduğu desteklerinden ötürü İttihadul Ulema'ya teşekkür plaketi verdi.

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

2017-05-21 15:52:04

Peygamber Sevdalıları Vakfı, 2017 Kutlu Doğum etkinliklerinin değerlendirme toplantısıyla ilgili basın açıklaması yaptı.

TÜM HABERLER

Yakalanan PKK'li saklanan malzemelerin yerini gösterdi

​Mardin'in Savur ilçesi kırsalında daha önce yakalanan PKK'linin yer göstermesi sonucu çok sayıda malzeme ele geçirtildi.

Şanlıurfa’da FETÖ davaları devam ediyor

​Şanlıurfa’da 5. Ağır Ceza Mahkemesinde mahkeme heyetinin karşısına çıkarılan 104 FETÖ üyesinin yargılandığı davada 10 kişi için tahliye kararı çıkarken diğerlerinin yargılanmaları devam edecek.

Gaziantep'te hırsızlık operasyonu: 2 gözaltı

Gaziantep'te çalıntı araç ile hırsızlık yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 2 kişi adliyeye sevk edildi.

HÜDA PAR’dan Karaköprü esnafına ziyaret

​HÜDA PAR Karaköprü İlçe Başkanlığından oluşan bir heyet, esnafın sorun ve sıkıntılarını dinledi.

Umut Kervanı'ndan Van'da 80 aileye yardım

Umut Kervanı, Kurban Bayramı öncesinde Van'da ihtiyaç sahibi 80 aileye yardımda bulundu.
TÜM HABERLER