A A A

Kayapınar Belediyesinde Kutlu Doğum etkinliği

Eklenme : 2017-04-21 20:28

DİYARBAKIR - Diyarbakır’ın Kayapınar ilçe belediyesinde Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle personellere gül dağıttı.

Kayapınar Belediyesinde Kutlu Doğum etkinliği

Kayapınar Belediyesi, Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle personele gül dağıtıp lokum ikram etti. Kayapınar Belediye Başkan Yardımcısı Emine Kahraman, Kayapınar Belediye Başkanı Mustafa Kılıç’ın talimatı ile yaptıkları bu tür etkinliklerle personel ve idareciler arasındaki bağı kuvvetlendirmek istediklerini söyledi.

İçişleri Bakanlığınca yapılan görevlendirme ile birlikte farklı sosyal ve kültürel etkinliklerin gerçekleştirildiği Kayapınar Belediyesinde, ilk kez Kutlu Doğum etkinliği düzenlendi.

Kayapınar Belediye Başkanı Mustafa Kılıç’ın talimatı ile 14-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri çerçevesinde Kayapınar Belediyesi personellerine gül dağıtıldı, lokum ikram edildi.

İlk kez gerçekleştirilen etkinlikte personellerin memnun olduğu gözlendi. Kadın ve erkek personellerin tümüne gül dağıtan Belediye Başkan Yardımcısı Emine Kahraman, bu tür etkinliklerle Kayapınar Belediyesi personelleri arasındaki bağı kuvvetlendirmek istediklerini ifade ederek, bu tür etkinliklerin devam edeceğini söyledi. (İLKHA) YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İLKHA Kutlu Doğum etkinliklerinin tam videolarını paylaştı

İLKHA Kutlu Doğum etkinliklerinin tam videolarını paylaştı

2017-06-25 12:56:58

İLKHA, Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından bu yıl yüzlerce merkezde düzenlenen ve her biri büyük coşkuya sahne olan Kutlu Doğum etkinliklerinin video çekimlerinin tamamını paylaştı.

Peygamber Sevdalıları Platformundan İttihadul Ulema'ya plaket

Peygamber Sevdalıları Platformundan İttihadul Ulema'ya plaket

2017-06-02 17:09:30

Peygamber Sevdalıları Platformu Diyarbakır İl Koordinatörlüğü, düzenledikleri Kutlu Doğum etkinliğine yapmış olduğu desteklerinden ötürü İttihadul Ulema'ya teşekkür plaketi verdi.

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

2017-05-21 15:52:04

Peygamber Sevdalıları Vakfı, 2017 Kutlu Doğum etkinliklerinin değerlendirme toplantısıyla ilgili basın açıklaması yaptı.

TÜM HABERLER

Batman halkı bayramlaştı

Peygamber Sevdalıları Platformu Batman Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen bayramlaşma programı, salâvatlar eşliğinde yoğun katılım ile gerçekleşti.

HÜDA PAR’dan kapsamlı bayram ziyaretleri

HÜDA PAR Eğitimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Doyar ve beraberindeki partili heyet tarafından Ramazan Bayramı dolayısıyla kapsamlı ev ziyaretleri gerçekleştirildi.

“Bir mazlumun maruz kaldığı zulümden kurtarılmasından daha acil bir iş yoktur”

HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, partisinin Batman İl Başkanlığı binasında partililer ve halkla bir araya gelerek bayramlaştı. Yapıcıoğlu, “Bir mazlumun maruz kaldığı zulümden kurtarılmasından daha acil bir iş yoktur" dedi.

HÜDA PAR'dan Midyat'ta bayramlaşma programı

HÜDA PAR Midyat ilçe teşkilatı, Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenledi.

Van'da Peygamber Sevdalılarından kitlesel bayramlaşma

Peygamber Sevdalıları Platformu Van İl Koordinatörlüğü tarafından Van Kalesi Piknik Alanı’nda kitlesel bayramlaşma töreni düzenlendi.
TÜM HABERLER