A A A

Kayapınar Belediyesinde Kutlu Doğum etkinliği

Eklenme : 2017-04-21 20:28

DİYARBAKIR - Diyarbakır’ın Kayapınar ilçe belediyesinde Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle personellere gül dağıttı.

Kayapınar Belediyesinde Kutlu Doğum etkinliği

Kayapınar Belediyesi, Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle personele gül dağıtıp lokum ikram etti. Kayapınar Belediye Başkan Yardımcısı Emine Kahraman, Kayapınar Belediye Başkanı Mustafa Kılıç'ın talimatı ile yaptıkları bu tür etkinliklerle personel ve idareciler arasındaki bağı kuvvetlendirmek istediklerini söyledi.

İçişleri Bakanlığınca yapılan görevlendirme ile birlikte farklı sosyal ve kültürel etkinliklerin gerçekleştirildiği Kayapınar Belediyesinde, ilk kez Kutlu Doğum etkinliği düzenlendi.

Kayapınar Belediye Başkanı Mustafa Kılıç'ın talimatı ile 14-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri çerçevesinde Kayapınar Belediyesi personellerine gül dağıtıldı, lokum ikram edildi.

İlk kez gerçekleştirilen etkinlikte personellerin memnun olduğu gözlendi. Kadın ve erkek personellerin tümüne gül dağıtan Belediye Başkan Yardımcısı Emine Kahraman, bu tür etkinliklerle Kayapınar Belediyesi personelleri arasındaki bağı kuvvetlendirmek istediklerini ifade ederek, bu tür etkinliklerin devam edeceğini söyledi. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İLKHA Kutlu Doğum etkinliklerinin tam videolarını paylaştı

İLKHA Kutlu Doğum etkinliklerinin tam videolarını paylaştı

2017-06-25 12:56:58

İLKHA, Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından bu yıl yüzlerce merkezde düzenlenen ve her biri büyük coşkuya sahne olan Kutlu Doğum etkinliklerinin video çekimlerinin tamamını paylaştı.

Peygamber Sevdalıları Platformundan İttihadul Ulema'ya plaket

Peygamber Sevdalıları Platformundan İttihadul Ulema'ya plaket

2017-06-02 17:09:30

Peygamber Sevdalıları Platformu Diyarbakır İl Koordinatörlüğü, düzenledikleri Kutlu Doğum etkinliğine yapmış olduğu desteklerinden ötürü İttihadul Ulema'ya teşekkür plaketi verdi.

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

2017-05-21 15:52:04

Peygamber Sevdalıları Vakfı, 2017 Kutlu Doğum etkinliklerinin değerlendirme toplantısıyla ilgili basın açıklaması yaptı.

TÜM HABERLER

Kur'an kursundan mezun olan kız çocuklarına taç giydirildi

Mardin Kızıltepe Belediyesi ile ilçe Müftülüğünün ortaklaşa düzenlemiş olduğu yaz Kur'an kursu kapanış programında mezun olan 15 kız çocuğa taç giydirildi.

Tüketici hakem heyeti bölgesel eğitim toplantısı Şanlıurfa'da gerçekleştirildi

Şanlıurfa ve Adıyaman il ve ilçe tüketici hakem heyetlerinin başkan, üye ve raportörlerine yönelik bölgesel eğitim toplantısı Şanlıurfa'da gerçekleştirildi.

"Sağlık sektöründe Türkiye ile İran arasındaki ilişkiler gelişiyor"

İran'da düzenlenen Sağlık Turizmi Hizmet Sektöründe Uzmanlar Sempozyumu'na katılan İranlı ve Türkiyeli yetkililer, sağlık sektöründe iki ülke arasındaki ilişkilerin geliştiğini belirttiler.

Gaziantep’te işitme engelliler umre ödüllü sınavda ter döktü

Gaziantep’te Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından işitme engellilere yönelik umre ödüllü bilgi yarışması düzenlendi.

"Sorunlarımız belediye tarafından biliniyor ama ilgilenen yok"

Bingöl'ün merkeze bağlı Gözer Mahallesi'nde yaşayanlar, su temini, yol yapımı ve çöplerin toplanması gibi hususlarda sorun yaşadıklarını ancak kimsenin kendileriyle ilgilenmediğini belirtiyor.
TÜM HABERLER