A A A

Batmanlılar Kutlu Doğum etkinliğine gülle davet edildi

Eklenme : 2017-04-20 09:42

BATMAN - Batman'da halka gül dağıtan Peygamber Sevdalıları Platformu üye ve gönüllüleri, pazar günü gerçekleştirilecek Kutlu Doğum etkinliğine davette bulundular.

Batmanlılar Kutlu Doğum etkinliğine gülle davet edildi

Peygamber Sevdalıları Platformu Batman Koordinatörlüğü, 23 Nisan Pazar günü Yeni Otogar yanındaki alanda yapılacak "Hak ve Adalet Rehberi Hz. Muhammed (sav)" temalı Kutlu Doğum etkinliği münasebetiyle küçük kız çocuklarıyla beraber başta esnaf olmak üzere halka ve hastanelerde yatan hasta ve hasta yakınlarına gül dağıttı.

Gül dağıtımından önce kısa bir açıklama yapan Peygamber Sevdalıları Platformu Tanıtım ve Medya Başkanı Feyzi Aydın, pazar günü saat 13.30'da Kutlu Doğum etkinliği düzenleyeceklerini hatırlattı.

Düzenleyecekleri etkinliğe tüm halkı davet ettiklerini belirten Aydın, "Bizler Peygamber Sevdalıları Platformu olarak her sene düzenlemiş olduğumuz Kutlu Doğum etkinliklerinin bir yenisiyle yine vatandaşlarımızın karşısında olacağız. Allah Teâlâ'nın izniyle inşallah bu pazar günü halkımızla beraber olacağız. Bu Kutlu Doğum etkinliğine güllerle halkımızı davet edeceğiz. Kadın kollarımız Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesindeki hastalara, Bölge Devlet Hastanesinde sağlık personeli olan gönüllü üyelerimiz de orada hastalara gül dağıtacak. Kutlu Doğum etkinliğine tüm halkımızı davet ediyoruz. Orada halkımızla güzel bir etkinlikte beraber olacağız." dedi.

Gül dağıtımı esnasında esnaf, halk, hastalar ve hasta yakınları ile hastane idarecileri, platform üyelerine ilgi göstererek, heyecanla bekledikleri Kutlu Doğum etkinliğine katılacaklarını belirttiler. (M. Fatih Akgül-İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İLKHA Kutlu Doğum etkinliklerinin tam videolarını paylaştı

İLKHA Kutlu Doğum etkinliklerinin tam videolarını paylaştı

2017-06-25 12:56:58

İLKHA, Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından bu yıl yüzlerce merkezde düzenlenen ve her biri büyük coşkuya sahne olan Kutlu Doğum etkinliklerinin video çekimlerinin tamamını paylaştı.

Peygamber Sevdalıları Platformundan İttihadul Ulema'ya plaket

Peygamber Sevdalıları Platformundan İttihadul Ulema'ya plaket

2017-06-02 17:09:30

Peygamber Sevdalıları Platformu Diyarbakır İl Koordinatörlüğü, düzenledikleri Kutlu Doğum etkinliğine yapmış olduğu desteklerinden ötürü İttihadul Ulema'ya teşekkür plaketi verdi.

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

2017-05-21 15:52:04

Peygamber Sevdalıları Vakfı, 2017 Kutlu Doğum etkinliklerinin değerlendirme toplantısıyla ilgili basın açıklaması yaptı.

TÜM HABERLER

HÜDA PAR’dan kapsamlı bayram ziyaretleri

HÜDA PAR Eğitimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Doyar ve beraberindeki partili heyet tarafından Ramazan Bayramı dolayısıyla kapsamlı ev ziyaretleri gerçekleştirildi.

“Bir mazlumun maruz kaldığı zulümden kurtarılmasından daha acil bir iş yoktur”

HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, partisinin Batman İl Başkanlığı binasında partililer ve halkla bir araya gelerek bayramlaştı. Yapıcıoğlu, “Bir mazlumun maruz kaldığı zulümden kurtarılmasından daha acil bir iş yoktur" dedi.

HÜDA PAR'dan Midyat'ta bayramlaşma programı

HÜDA PAR Midyat ilçe teşkilatı, Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenledi.

Van'da Peygamber Sevdalılarından kitlesel bayramlaşma

Peygamber Sevdalıları Platformu Van İl Koordinatörlüğü tarafından Van Kalesi Piknik Alanı’nda kitlesel bayramlaşma töreni düzenlendi.

Şırnak’ta 3 asker hayatını kaybetti

Şırnak'ın Uludere ilçesinde üs bölgesine yemek götüren askeri araca PKK tarafından düzenlenen saldırıda 3 asker hayatını kaybetti.
TÜM HABERLER