A A A

"Temennimiz halkın inancıyla barışık bir anayasanın oluşturulmasıdır"

Eklenme : 2017-04-16 15:05

MUŞ - HÜDA PAR Muş İl Başkanı M. Şirin Çağlayan, Cumhurbaşkanlığı sistemini getiren anayasa değişikliği için sandık başına giderek oy kullandı.

Muş merkez Dere Mahallesi'nde bulunan Selçuklu Ortaokulunda oy kullanan HÜDA PAR Muş İl Başkanı M. Şirin Çağlayan, "İnşallah 17 Nisan sabahı geleceğe umutla bakan bir Türkiye'ye uyanmış olacağız." dedi.

Oy kullandıktan sonra İLKHA'ya açıklama yapan Çağlayan, referandumun hayırlı sonuçlar doğurmasını temenni ettiğini söyledi.

Halkın inancıyla barışık bir anayasanın oluşturulmasını temenni ettiğini belirten Başkan Çağlayan, "öncelikle bu seçimin hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz. Bizlerde gelip ailece oyumuzu kullandık. Muhakkak ki sandığa halkın iradesi yansıyacaktır. Temennimiz bundan sonra halkın değerleriyle inancıyla barışık bir anayasanın oluşturulmasıdır. Temennimiz ülkemizde adaletin hakim olabileceği bir anayasanın oluşturulması ve halkımızın içerisine huzur ve barışın yeniden kök salmasıdır. Bu münasebetle seçimin özelde ilimiz, bölgemiz, ülkemiz ve bütün dünya için huzur ve barış getirmesini temenni ediyoruz." ifadelerini kullandı. (Ayetullah Tarhan-İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

"Gümrük Birliğinin güncellenmesini bahane ederek hesap ödetmeye çalışıyorlar"

2017-08-19 15:55:01

​Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Gezi Parkı olaylarının arkasında olanların bugün yine Türkiye’ye Gümrük Birliğinin güncellenmesini bahane ederek hesap ödetmeye çalıştıklarını söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bunlar bizi sürekli tehdit ediyorlar

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bunlar bizi sürekli tehdit ediyorlar

2017-08-18 18:02:35

Cumhurbaşkanı Erdoğan, FETÖ'nün Balıkesir'de yakalan suikast timine ilişkin, "Bunlar bizi sürekli tehdit ediyorlar, beni, arkadaşlarımı sürekli tehdit ediyorlar. Yargı da bunlarla ilgili kararları en adil şekilde inşallah verecek." dedi.

Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Bingöl’de

Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Bingöl’de

2017-08-16 14:46:21

​Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, DSİ tesisleri toplu temel atma ile orman köylülerine kullandırılan gelir getirici tür ve ORKÖY kredi sertifikaları dağıtımı merasimi nedeniyle Bingöl'e geldi.

TÜM HABERLER

İçme suyu boru hattı patlayınca köyün yarısı boşaltıldı

Mardin'in Nusaybin ilçesinde 'Beyaz Su'dan gelen içme suyu boru hattı Kızıltepe Ekinlik Mahallesi'nde patladı. Su altında kalan köylüler evlerini boşaltmak zorunda kaldı.

Bingöl’de 123 göçmen yakalandı

Bingöl’ün Solhan yapılan yol kontrollerinde 123 göçmen yakalandı.

Bitlis Kalesi turizme açılmayı bekliyor

Pamukkale Üniversitesi tarafından 2004 yılında başlatılan kazı çalışmaları nedeniyle yerli ve yabancı turizme kapatılan tarihi Bitlis Kalesi'nde, bir an önce çalışmaların bitirilerek turizme açılması bekleniliyor.

Tatlı imalatçıları yükselen fıstık fiyatlarına tepkili

Türkiye'nin önemli tatlı üretim merkezlerinden olan Diyarbakır'da, fıstık fiyatlarındaki artışa tatlı imalatçıları tepki gösteriyor.

Kayapınar ve Yenişehir kaymakamları değişti

Diyarbakır'ın merkez Kayapınar ve Yenişehir ilçe kaymakamlarının yerleri değişti.
TÜM HABERLER