A A A

"Temennimiz halkın inancıyla barışık bir anayasanın oluşturulmasıdır"

Eklenme : 2017-04-16 15:05

MUŞ - HÜDA PAR Muş İl Başkanı M. Şirin Çağlayan, Cumhurbaşkanlığı sistemini getiren anayasa değişikliği için sandık başına giderek oy kullandı.

Muş merkez Dere Mahallesi'nde bulunan Selçuklu Ortaokulunda oy kullanan HÜDA PAR Muş İl Başkanı M. Şirin Çağlayan, "İnşallah 17 Nisan sabahı geleceğe umutla bakan bir Türkiye'ye uyanmış olacağız." dedi.

Oy kullandıktan sonra İLKHA'ya açıklama yapan Çağlayan, referandumun hayırlı sonuçlar doğurmasını temenni ettiğini söyledi.

Halkın inancıyla barışık bir anayasanın oluşturulmasını temenni ettiğini belirten Başkan Çağlayan, “Öncelikle bu seçimin hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz. Bizlerde gelip ailece oyumuzu kullandık. Muhakkak ki sandığa halkın iradesi yansıyacaktır. Temennimiz bundan sonra halkın değerleriyle inancıyla barışık bir anayasanın oluşturulmasıdır. Temennimiz ülkemizde adaletin hakim olabileceği bir anayasanın oluşturulması ve halkımızın içerisine huzur ve barışın yeniden kök salmasıdır. Bu münasebetle seçimin özelde ilimiz, bölgemiz, ülkemiz ve bütün dünya için huzur ve barış getirmesini temenni ediyoruz.” ifadelerini kullandı. (Ayetullah Tarhan-İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

AK Parti Grup Başkanlığına Başbakan Yıldırım seçildi

AK Parti Grup Başkanlığına Başbakan Yıldırım seçildi

2017-05-24 15:09:09

TBMM'de gerçekleştirilen kapalı grup toplantısının ardından Başbakan Yıldırım, AK Parti TBMM Grup Başkanı seçildi.

HÜDA PAR'dan Silopili acılı aileye ziyaret

HÜDA PAR'dan Silopili acılı aileye ziyaret

2017-05-23 14:46:15

HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yavuz, Şırnak'ın Silopi ilçesinde zırhlı polis aracının ölümüne neden olduğu 2 çocuğun ailesini ziyaret etti.

AK Parti yeni MKYK'sı belli oldu

AK Parti yeni MKYK'sı belli oldu

2017-05-21 19:09:03

AK Parti 3. Olağanüstü Büyük Kongresinde yeni MKYK üyeleri de belli oldu.

TÜM HABERLER

"OHAL eliyle darbe karşıtları cezalandırılmak isteniyor!"

İŞKUR’un "İş Başı Eğitim Programı" kapsamında personel yetiştirip çalıştırma başvurusu reddedilen İLKHA’nın Genel Müdürü Mahmut İrtem, başvurularının reddedilmesine tepki göstererek OHAL eliyle darbe karşıtlarının cezalandırılmak istendiğini belirtti

Görmez’e yönelik saldırılara kitlesel kınama

Diyanet-Sen Mardin Şubesi, Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'e yönelik yapılan saldırıları kınadı.

Batman Umut Kervanı’ndan hayırseverlere çağrı

Batman Umut Kervanı, Ramazan ayında fakir ve muhtaçlara yardımda bulunmak isteyen hayırseverlere çağrıda bulundu.

Tüketicinin bilgisini almadan tüp satanlara para cezası verilecek

Valilik bünyesinde oluşturulan El Yapımı Patlayıcı Maddeler İle Mücadele Komisyonu'nun aldığı karar doğrultusunda, tüketicinin bilgisini almadan tüp satanlara para cezasının uygulanacağı bildirildi.

Batman Sason’da yıl sonu sergisi yapıldı

Batman’ın Sason ilçesinde bayan kursiyerlerin yıl sonu sergisi açıldı.
TÜM HABERLER
Kod Center