A A A

Hastalara karanfil ve kitap hediye edildi

Eklenme : 2017-04-14 19:51

AĞRI - Ağrı'da HÜDA PAR Doğubayazıt İlçe Teşkilatı, Doç. Dr. Yaşar Eryılmaz Devlet Hastanesinde hastaları ziyaret etti.

Hastalara karanfil ve kitap hediye edildi

Ağrı'da HÜDA PAR Doğubayazıt İlçe Teşkilatı ve Kadın Kolları, "Kutlu Doğum Haftası" ve "Dünya Sağlık Haftası" münasebetiyle Doç. Dr. Yaşar Eryılmaz Devlet Hastanesinde hasta, hasta yakınları ve personelleri ziyaret etti.

HÜDA PAR Gençlik Kolları İl Başkanı Göksel Zeren, Doğubayazıt İlçe Başkanı Cemal Arvas, yönetim kurulu üyeleri ve Kadın Kollarından oluşan heyet, hastanede tedavi gören hastaları ziyaret etti. Heyet, hasta, hasta yakınları ve personellere karanfil ve Üstad Bediüzzaman Said-i Nursi'nin eserlerinden Hastalar Risalesi'ni hediye etti.

Hastane personelinin Sağlık Haftası'nı kutlayan heyet, farklı ünitelerde yatan hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Hasta ve hasta yakınları ile sağlık çalışanları ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

"Kudüs davası bütün Müslümanların davasıdır"

2017-07-20 23:39:32

​Yedi Başak İnsani Yardım Derneği Gaziantep Şube Başkanı, Siyonist İsrail’in Mescidi Aksa’yı işgal denemelerini sert bir dille eleştirerek bütün Müslümanları yaşanılan olaylara karşı çıkmaya davet etti.

Dışişleri Bakanlığından Yunanistan'a

Dışişleri Bakanlığından Yunanistan'a "Kıbrıs Barış Harekatı" tepkisi

2017-07-20 22:50:05

​Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Büyükelçi Hüseyin Müftüoğlu, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Kocias'ın 20 Temmuz Kıbrıs Barış Harekatı ile ilgili mesajında geçen ifadelerin kabul edilemez olduğunu söyledi.

TÜM HABERLER

Bursa'daki dolu yağışından bin 350 çiftçi zarar gördü

Bursa Valisi İzzettin Küçük, kentte etkili olan dolu nedeniyle bin 350 çiftçinin 95 bin dönüm arazisinin zarar gördüğünü açıkladı.

HDP Milletvekili Irgat gözaltına alındı

Hakkında yakalama kararı çıkarılan HDP Bitlis Milletvekili Mizgin Irgat, gözaltına alındı.

"İsrail işlediği cinayetlerle kendi sonunu hızlandırmaktadır"

Mescid-i Aksa'nın ibadete kapatılıp, Müslümanların İsrail tarafından katledilmesine tepki gösteren Malatya Ortak Değerler Platformu, terör rejiminin, işlediği cinayetlerle kendi sonunu hızlandırdığını belirtti.

Elazığ’da zincirleme trafik kazası

Elazığ’da 5 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında maddi hasar oluştu.

"Ümmetin Mescid-i Aksa'ya sahip çıkma zamanı geldi ve geçiyor"

Siyonist terör rejiminin Mescid-i Aksa'da Müslümanları katledip Harem-i Şerif'i ibadete kapatmasını kınayan Mustazaflar Cemiyeti Gaziantep Şube Başkanı, Müslümanların Mescid-i Aksa'ya sahip çıkma zamanının gelip geçtiğini söyledi.
TÜM HABERLER