A A A

Yapıcıoğlu Trabzon'da vatandaşlarla bir araya geldi

Eklenme : 2017-04-12 14:50

TRABZON - Trabzon'da bulunan HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu, vatandaşların sıcak ilgisiyle karşılaştı.

Yapıcıoğlu Trabzon'da vatandaşlarla bir araya geldi

Bir dizi temasları kapsamında Trabzon'da bulunan HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu, Karadenizli vatandaşların sıcak ve yakın ilgisiyle karşılaştı.

Tarihi İskender Paşa Camii'nde akşam namazını cemaatle kılan Yapıcıoğlu, namazın ardından camii avlusunda kendisiyle tanışmak isteyen vatandaşlarla ayaküstü sohbet etti.

Yapıcıoğlu'na sıcak ilgi gösteren vatandaşlar, HÜDA PAR'ı yakından takip ettiklerini belirterek çalışmalarında da başarılar dilediler.

HÜDA PAR olarak kardeşliğe çok büyük ehemmiyet verdiklerini ve kim olursa olsun tüm Müslümanları ayırım yapmaksızın, Allah için çok sevdiklerini söyleyen Yapıcıoğlu ise, "Sizi Allah için çok seviyoruz. Biz O’nun (cc) kullarıyız. Trabzon Diyarbakır’dır, Diyarbakır da Trabzon. Memleketin her tarafı hepimizindir. Mülk bütünüyle Allah'ındır. O’nun mülkünde gezeceğiz, tanış olacağız, birbirimizi sevecek ve sonra birbirimize dua edeceğiz. Bir milyar 700 milyon kardeşim var elhamdülillah. Dünyada bundan daha büyük bir zenginlik var mı? Bu sevgi ve beraberlik dünyayı cennete çevirecek olan şeydir. Kardeşliğimizin farkında olursak bu dünyayı cennete çevirebiliriz." dedi. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Yapıcıoğlu'ndan Ramazan mesajı

Yapıcıoğlu'ndan Ramazan mesajı

2017-05-26 15:59:13

HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, Ramazan ayının tüm İslam âlemi için vahdet ve kardeşliğe, insanlık için kurtuluşa vesile olması temennisinde bulundu.

Kur'an-ı Kerim öğrenen miniklere diploma verildi

Kur'an-ı Kerim öğrenen miniklere diploma verildi

2017-05-26 15:48:15

Mardin'de Kur'an kurslarında eğitim gören 4-6 yaş arasındaki çocuklara diploma verildi.

Batman'da 5 kişi PKK'den gözaltına alındı

Batman'da 5 kişi PKK'den gözaltına alındı

2017-05-26 15:41:13

Batman'da PKK adına çeşitli faaliyetlerde bulunan 5 kişinin yakalanarak gözaltına alındığı belirtildi.

TÜM HABERLER

Öğrenciler Ramazan'ın gelişini gül dağıtarak kutladı

Batman'da imam hatip öğrencileri Ramazan'ın gelişini vatandaşlara gül dağıtıp, gül suyu ikram ederek kutladılar.

Muş “Kardeşlik turnuvası” final maçı oynandı

HÜDA PAR Muş Gençlik Kolları tarafından gençler arasında düzenlenen “Kardeşlik turnuvası” sona erdi.

"Yapılmak istenen İslam ülkelerini birbiriyle savaştırmaktır"

ABD Başkanı Trump'ın Suudi Arabistan ziyaretini değerlendiren Saadet Partisi Diyarbakır İl Başkanı Fesih Bozan, ABD'nin 'Arap NATO'su oluşturmaya çalıştığı, bununla da İslam ülkelerinin birbirleriyle savaştırılmasının hedeflendiğini belirtti.

Mardin'de "Öğrenme Şenlikleri" başladı

Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Öğrenme Şenlikleri" etkinliği düzenlenen açılışın ardından başladı.

Mardin’de "El Hijyeni" eğitimi verildi

Mardin İl Sağlık Müdürlüğü tarafından sağlık çalışanlarına "El Hijyeni" eğitimi verildi.
TÜM HABERLER
$('#large').click(function (event) { event.preventDefault(); $('h1').animate({ 'font-size': '36px', 'line-height': '50px' }); $('h2').animate({ 'font-size': '30px', 'line-height': '6s0px' }); $('p').animate({ 'font-size': '16px', 'line-height': '25px' }); }); $('a').click(function () { $('a').removeClass('selected'); $(this).addClass('selected'); }); });
Kod Center