A A A

Yapıcıoğlu Trabzon'da vatandaşlarla bir araya geldi

Eklenme : 2017-04-12 14:50

TRABZON - Trabzon'da bulunan HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu, vatandaşların sıcak ilgisiyle karşılaştı.

Yapıcıoğlu Trabzon'da vatandaşlarla bir araya geldi

Bir dizi temasları kapsamında Trabzon'da bulunan HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu, Karadenizli vatandaşların sıcak ve yakın ilgisiyle karşılaştı.

Tarihi İskender Paşa Camii'nde akşam namazını cemaatle kılan Yapıcıoğlu, namazın ardından camii avlusunda kendisiyle tanışmak isteyen vatandaşlarla ayaküstü sohbet etti.

Yapıcıoğlu'na sıcak ilgi gösteren vatandaşlar, HÜDA PAR'ı yakından takip ettiklerini belirterek çalışmalarında da başarılar dilediler.

HÜDA PAR olarak kardeşliğe çok büyük ehemmiyet verdiklerini ve kim olursa olsun tüm Müslümanları ayırım yapmaksızın, Allah için çok sevdiklerini söyleyen Yapıcıoğlu ise, "Sizi Allah için çok seviyoruz. Biz O'nun (cc) kullarıyız. Trabzon Diyarbakır'dır, Diyarbakır da Trabzon. Memleketin her tarafı hepimizindir. Mülk bütünüyle Allah'ındır. O'nun mülkünde gezeceğiz, tanış olacağız, birbirimizi sevecek ve sonra birbirimize dua edeceğiz. Bir milyar 700 milyon kardeşim var elhamdülillah. Dünyada bundan daha büyük bir zenginlik var mı? Bu sevgi ve beraberlik dünyayı cennete çevirecek olan şeydir. Kardeşliğimizin farkında olursak bu dünyayı cennete çevirebiliriz." dedi. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

78 metrelik künefe ilgi gördü

78 metrelik künefe ilgi gördü

2017-07-23 23:17:08

Hatay'da gerçekleştirilen kutlama etkinlikleri için hazırlanan 78 metre uzunluğundaki künefe ilgi gördü.

Mardin'de içme suyu şebekesi patladı

Mardin'de içme suyu şebekesi patladı

2017-07-23 22:45:46

Mardin'in Nusaybin ilçesinden merkez Artuklu ve Kızıltepe ilçelerine verilen içme suyu şebekesi patladı.

Akdeniz'de 3,9 büyüklüğünde deprem

Akdeniz'de 3,9 büyüklüğünde deprem

2017-07-23 22:27:37

Akdeniz'e bağlı Gökova Körfezi'nde 3,9 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

TÜM HABERLER

Silopi'de 4 PKK'li teslim oldu

Genelkurmay Başkanlığı, Şırnak'ın Silopi ilçesinde 4 PKK'linin teslim olduğunu bildirdi.

YÖK Başkanı Saraç'tan taziye mesajı

YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden ŞÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Nuri Nas için taziye mesajı yayımladı.

Siirt'te 320 FETÖ şüphelisi hâkim karşısına çıkacak

15 Temmuz'da Siirt Valiliğini abluka altına almaya çalışan 320 eski askerin yargılanacağı davanın ilk duruşması yarın yapılacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suud Veliaht Prensi Muhammed'i kabul etti

Suudi Arabistan, Kuveyt ve Katar’ı kapsayan Körfez ziyaretinin ilk durağı olan Cidde’de temaslarını sürdüren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suud Veliaht Prensi Muhammed bin Selman'ı kabul etti.

İngiliz büyükelçi: Gülen darbenin arkasında ama terör örgütü değil

CNN Türk'ten Hakan Çelik'in sorularını yanıtlayan İngiltere'nin Türkiye Büyükelçisi Richard Moore, 15 Temmuz darbe girişimi ve FETÖ'ye ilişkin tutumları hakkında yeni açıklamalar yaptı.
TÜM HABERLER