A A A

IHO EBRAR'dan muhtaç ailelere yardım

Eklenme : 2017-04-08 15:38

ADANA - Uluslararası Yardım Kuruluşu IHO EBRAR, Adana’daki muhtaç ailelere gıda yardımında bulundu.

IHO EBRAR'dan muhtaç ailelere yardım

Merkezi Hollanda'da bulunan Uluslararası Yardım Kuruluşu IHO EBRAR, Umut Kervanı Platformu üyesi Adana Umut Kervanı İnsani Yardım ve Eğitim Kültür Derneği aracılığıyla ihtiyaç sahibi onlarca aile gıda kolisi ulaştırdı.

Yapılan yardım dağıtımıyla ilgili kısa bir açıklama yapan Adana Umut Kervanı İnsani Yardım ve Eğitim Kültür Derneği Başkanı Abidin Serin, IHO EBRAR'ın Belçika'da yaşayan hayırseverlerin desteği ile gönderdiği yardımları, 30 koli gıda olarak fakir ailelere dağıttıklarını belirtti.

IHO EBRAR'ın uluslararası yardımlarının yanısıra Türkiye'deki yetimler ve fakir ailelere yönelik yaptığı nakdi ve ayni yardımlarla dikkat çektiğini ifade eden Serin, "IHO EBRAR'ın katkıları ile geçtiğimiz yıllarda ilimizde fakir öğrencilere burs desteği, muhtaç ailelere gıda, giyim ve nakdi yardımlarda bulunmuştuk. Son olarak IHO EBRAR'ın Belçika'da yaşayan hayırseverler adına gönderdiği yardımı 30 aileye gıda paketi olarak ulaştırdık. Yardımları alan muhtaç aileler adına IHO EBRAR'a teşekkür ediyoruz." diye belirtti. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Viranşehir'de trafik kazası: Bir ölü 4 yaralı

Viranşehir'de trafik kazası: Bir ölü 4 yaralı

2017-08-22 23:43:13

​Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde meydana gelen trafik kazasında bir kişi hayatını kaybetti, 4 kişide yaralandı.

Kızılay 33 ülkede kurban kesimi yapacak

Kızılay 33 ülkede kurban kesimi yapacak

2017-08-22 23:20:55

​Kızılay Genel Merkez Denetim Kurulu Üyesi ve Muş Şube Başkanı Cengiz Koç, bu yıl 33 farklı ülkede Kızılay olarak kurban kesimleri yapacaklarını ifade etti.

TÜM HABERLER

Van'da 40 göçmen yakalandı

​Van’ın Başkale ilçesinde Türkiye'ye yasadışı yollarla girdiği belirtilen 40 göçmen yakalandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan muhtarlar toplantısında konuştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 39. Muhtarlar Toplantısı’nda, Türkiye’nin 16 ilinden gelen mahalle ve köy muhtarıyla bir araya geldi.

Üzüm bağına yıldırım düştü: 6 yaralı

​Manisa'nın Şehzadeler ilçesinde yıldırımın düşmesi sonucu 6 işçinin yaralandığı belirtildi.

Van'da "2. Kafkas Matematik Konferansı" başladı

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesinin ev sahipliğinde 13 ülkeden 400 bilim insanının katıldığı "2. Kafkas Matematik Konferansı" başladı.

Mardin'de ikinci hacı kafilesi dualarla uğurlandı

Mardin'den kutsal topraklara gidecek ikinci hacı kafilesi dualarla uğurlandı.
TÜM HABERLER