A A A

IHO EBRAR'dan muhtaç ailelere yardım

Eklenme : 2017-04-08 15:38

ADANA - Uluslararası Yardım Kuruluşu IHO EBRAR, Adana’daki muhtaç ailelere gıda yardımında bulundu.

IHO EBRAR'dan muhtaç ailelere yardım

Merkezi Hollanda'da bulunan Uluslararası Yardım Kuruluşu IHO EBRAR, Umut Kervanı Platformu üyesi Adana Umut Kervanı İnsani Yardım ve Eğitim Kültür Derneği aracılığıyla ihtiyaç sahibi onlarca aile gıda kolisi ulaştırdı.

Yapılan yardım dağıtımıyla ilgili kısa bir açıklama yapan Adana Umut Kervanı İnsani Yardım ve Eğitim Kültür Derneği Başkanı Abidin Serin, IHO EBRAR’ın Belçika’da yaşayan hayırseverlerin desteği ile gönderdiği yardımları, 30 koli gıda olarak fakir ailelere dağıttıklarını belirtti.

IHO EBRAR’ın uluslararası yardımlarının yanısıra Türkiye’deki yetimler ve fakir ailelere yönelik yaptığı nakdi ve ayni yardımlarla dikkat çektiğini ifade eden Serin, “IHO EBRAR’ın katkıları ile geçtiğimiz yıllarda ilimizde fakir öğrencilere burs desteği, muhtaç ailelere gıda, giyim ve nakdi yardımlarda bulunmuştuk. Son olarak IHO EBRAR’ın Belçika’da yaşayan hayırseverler adına gönderdiği yardımı 30 aileye gıda paketi olarak ulaştırdık. Yardımları alan muhtaç aileler adına IHO EBRAR’a teşekkür ediyoruz.” diye belirtti. (İLKHA) YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Ergani'den Suriye'ye 2 TIR insani yardım

Ergani'den Suriye'ye 2 TIR insani yardım

2017-05-22 21:37:54

Diyarbakır'ın Ergani ilçesinde hayırsever vatandaşlar tarafından toplanan 2 TIR yaşam malzemesi Suriye’ye gönderildi.

Batman'da ağaca asılı ceset bulundu

Batman'da ağaca asılı ceset bulundu

2017-05-22 21:19:37

Batman’da bir ağaçlık alanında ağaca asılı halde bir ceset bulundu.

Köprüden uçan otomobildeki 2 kişi yanarak can verdi

Köprüden uçan otomobildeki 2 kişi yanarak can verdi

2017-05-22 20:41:05

Kızıltepe-Viranşehir Karayolu'nda sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil, köprüden uçarak yere çakılıp alev aldı. Kazada 2 kişi yanarak hayatını kaybetti.

TÜM HABERLER

Van’da yol genişletme ve kaldırım çalışması

Van Büyükşehir Belediyesi, kentin ulaşımını rahatlatmak amacıyla merkezde bulunan Şerefiye Caddesi'nde bölünmüş yol çalışmasına başladı.

Ebu Merzuk: Amerika İsrail'in işgaline ortaktır

Hamas Siyasi Birimi üyelerinden Musa Ebu Merzuk, ABD'nin İsrail'in işgaline ortak olduğunu, işgal rejimini Filistin halkına karşı para ve silahla desteklediğini söyledi.

"İslamofobik nefret suçlarının ilkokullara kadar inmiş olması endişe vericidir"

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından düzenlenen "Yurtdışı Din Hizmetleri" konferansında konuşan Mehmet Görmez, "İslamofobik nefret suçlarının ilkokullara kadar inmiş olması endişe vericidir"

Gaziantep’te gazetecilere eğitim

Gaziantep’te gazetecilere yönelik grafik tasarım ve sayfa düzeni, haber yazım tekniği ile kamera ve fotoğraf çekim teknikleri konularında eğitim verilecek.

"Hayırseverlerden uzanacak bir yardım eli bekliyoruz"

Diyarbakır’ın Çınar ilçesinde tek gözlü odada yaşayan 5 kişilik aile kendilerine uzanacak bir yardım eli bekliyor.
TÜM HABERLER
Kod Center