A A A

Denizli'de 24 Polis FETÖ'den tutuklandı

Eklenme : 2017-03-29 14:28

DENİZLİ - Denizli’de, FETÖ'ye yönelik soruşturma kapsamında göz altına alınan ve aralarında eski emniyet müdür yardımcılarının da yer aldığı 32 kişiden 24'ü tutuklandı.

Denizli'de 24 Polis FETÖ'den tutuklandı

Denizli'de, FETö'ye yönelik soruşturma kapsamında ‘Bylock'u kullandıkları iddiasıyla göz altına alınan ve aralarında eski emniyet müdür yardımcılarının da yer aldığı 32 kişiden 24'ü tutuklandı.

Polis, FETö'ye yönelik soruşturma kapsamında örgütün şifreli haberleşme programı ByLock'u kullandığı tespit edilen polis görevlilerine yönelik operasyon düzenledi.

Operasyon kapsamında, aralarında eski emniyet müdür yardımcıları İ.U ve M.K'nin da yer aldığı 34 polis gözaltına alınmıştı. Şüphelilerin evlerinde yapılan aramalarda çeşitli dokümanlara el konuldu.

Emniyetteki sorguları tamamlanan 34 kişiden 2'si savcının talimatı üzerine serbest bırakılırken, diğer 32 kişi nöbetçi mahkemeye sevk edildi. Nöbetçi sulh ceza hakimliğinde ifadeleri alınan 32 polisten 8'i adli kontrol şartıyla serbest bırakılırken, aralarında eski emniyet müdür yardımcısı İ.U ve M.K'nin de yer aldığı 24 polis, tutuklanarak cezaevine gönderildi. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Bitlis’te tespit edilen patlayıcı imha edildi

Bitlis’te tespit edilen patlayıcı imha edildi

2017-08-17 22:08:41

​Bitlis’in Tavan ilçesine bağlı Tokaçlı köyü mevkiinde tespit edilen el yapımı patlayıcı kontrollü bir şekilde imha edildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 17 Ağustos mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 17 Ağustos mesajı

2017-08-17 21:52:50

​Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin deprem bölgesinde bulunduğunu bunun bilinciyle hareket edilmesi ve her daim tedbirli olunmasını gerektiğini söyledi.

Kars'ta 5 PKK'li öldürüldü

Kars'ta 5 PKK'li öldürüldü

2017-08-17 21:24:48

​Kars'ın Kağızman ilçesi kırsalında PKK'ye yönelik yapılan operasyonlarda 5 PKK'linin öldürüldüğü bildirildi.

TÜM HABERLER

Kur'an kursundan mezun olan kız çocuklarına taç giydirildi

Mardin Kızıltepe Belediyesi ile ilçe Müftülüğünün ortaklaşa düzenlemiş olduğu yaz Kur'an kursu kapanış programında mezun olan 15 kız çocuğa taç giydirildi.

Tüketici hakem heyeti bölgesel eğitim toplantısı Şanlıurfa'da gerçekleştirildi

Şanlıurfa ve Adıyaman il ve ilçe tüketici hakem heyetlerinin başkan, üye ve raportörlerine yönelik bölgesel eğitim toplantısı Şanlıurfa'da gerçekleştirildi.

"Sağlık sektöründe Türkiye ile İran arasındaki ilişkiler gelişiyor"

İran'da düzenlenen Sağlık Turizmi Hizmet Sektöründe Uzmanlar Sempozyumu'na katılan İranlı ve Türkiyeli yetkililer, sağlık sektöründe iki ülke arasındaki ilişkilerin geliştiğini belirttiler.

Gaziantep’te işitme engelliler umre ödüllü sınavda ter döktü

Gaziantep’te Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından işitme engellilere yönelik umre ödüllü bilgi yarışması düzenlendi.

"Sorunlarımız belediye tarafından biliniyor ama ilgilenen yok"

Bingöl'ün merkeze bağlı Gözer Mahallesi'nde yaşayanlar, su temini, yol yapımı ve çöplerin toplanması gibi hususlarda sorun yaşadıklarını ancak kimsenin kendileriyle ilgilenmediğini belirtiyor.
TÜM HABERLER