A A A

Siyer Sınavı'nda dereceye girenlere ödüller verildi

Eklenme : 2017-03-25 21:49

KONYA - Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından 29 Ocak'ta Türkiye geneli düzenlenen Kutlu Doğum Siyer Sınavı’nda Konya’da dereceye girenlere ödüller verildi.

Siyer Sınavı'nda dereceye girenlere ödüller verildi

Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından 29 Ocak'ta Türkiye geneli düzenlenen, “O’nu oku, O’nu Yaşa” temasıyla düzenlenen Kutlu Doğum Siyer Sınavı’nda Konya’da dereceye girenlere Konya il koordinatörlüğü tarafından çeşitli ödüller verildi.

Türkiye genelinde Konya’da ödül kazan 17 kişiye dernek binasında düzenlenen programla ödülleri takdim edildi.

Düzenlenen programda umre kazanan 3 kişi tebrik edilirken, çeyrek altın, bisiklet, kitap seti, kol saati, futbol topu ve eşarp kazan 14 kişiye ödüllerini Peygamber Sevdalıları Platformu Konya İl Koordinatörlüğü Dönem Sözcüsü Mehmet Zülfi Tan verdi.

Ödül takdiminde kısa bir konuşma yapan Tan, “Peygamber Sevdalıları Platformu Konya İl Koordinatörlüğü olarak 29 Ocakta Siyer Sınavı düzenledik, bu sınav sonucunda 17 yarışmacımız Türkiye geneli dereceye girdi. Bu yarışmacılarımızdan 3 kişi umre ödülü kazandı. Diğerleri de çeşitli ödüller kazandı. İnşallah bir sonraki seneye daha güzel bir şekilde daha çok ödül kazanan yarışmacılarımızla bu etkinliğimizi devam ettireceğiz. Bu etkinliğimiz her yıl katlanarak devam ediyor. İnsanların teveccühü daha çok rağbet görüyor. Çok güzel bir etkinliktir, Peygamber efendimizin hayatını öğreten İslam’ın yaşantısını öğreten bir yarışmadır. Bütün yarışmacı kardeşlerimizden Allah razı olsun.”dedi. (Mehmet Ali Ekinci – İLKHA) YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

2017-05-21 15:52:04

Peygamber Sevdalıları Vakfı, 2017 Kutlu Doğum etkinliklerinin değerlendirme toplantısıyla ilgili basın açıklaması yaptı.

Şiir ve makale yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi

Şiir ve makale yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi

2017-05-19 20:21:42

Peygamber Sevdalıları Platformunun Türkiye genelinde düzenlediği “Kutlu Doğum Şiir ve Makale Yarışması” kapsamında Gaziantep’ten katılıp dereceye girenlere ödülleri verildi.

Ardahan’ da Kutlu Doğum programı düzenlendi

Ardahan’ da Kutlu Doğum programı düzenlendi

2017-05-18 22:57:20

Peygamber Sevdalıları Platformu, Ardahan’ da Kutlu Doğum etkinliği düzenledi.

TÜM HABERLER

20 yıldır muhtaçlara ekmek dağıtıyorlar

Batman'da bir fırın, hayırseverlerin de yardımıyla yaklaşık 20 senedir geleneksel hale getirdiği Ramazan'da fakir ve muhtaç ailelere bedava ekmek dağıtımına deva ediyor.

Diyarbakır’da trafik kazası: Bir yaralı

Diyarbakır-Mardin Karayolunda meydana gelen trafik kazasında bir kişi ağır yaralandı.

İçişleri Bakanı Kato Dağı'nda operasyon bölgesinde

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinin 2 bin 900 rakımlı Kato Dağı'nda, 40 gündür PKK'ye yönelik operasyon gerçekleştiren asker ve güvenlik korucularını ziyaret etti.

Manisa'da tedavi gören tüm askerler taburcu oldu

Kırkağaç Jandarma Komando Eğitim Alayında rahatsızlanan askerlerin tamamı taburcu oldu.

Kasapların yaptığı zamma müdahale

Bingöl’ün Karlıova ilçesinde Ramazan ayını fırsat bilen kimi kasapların yaptığı zamma belediye müdahale etti.
TÜM HABERLER
$('#large').click(function (event) { event.preventDefault(); $('h1').animate({ 'font-size': '36px', 'line-height': '50px' }); $('h2').animate({ 'font-size': '30px', 'line-height': '6s0px' }); $('p').animate({ 'font-size': '16px', 'line-height': '25px' }); }); $('a').click(function () { $('a').removeClass('selected'); $(this).addClass('selected'); }); });
Kod Center