A A A

Siyer Sınavı'nda dereceye girenlere ödüller verildi

Eklenme : 2017-03-25 21:49

KONYA - Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından 29 Ocak'ta Türkiye geneli düzenlenen Kutlu Doğum Siyer Sınavı’nda Konya’da dereceye girenlere ödüller verildi.

Siyer Sınavı'nda dereceye girenlere ödüller verildi

Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından 29 Ocak'ta Türkiye geneli düzenlenen, "O'nu oku, O'nu Yaşa" temasıyla düzenlenen Kutlu Doğum Siyer Sınavı'nda Konya'da dereceye girenlere Konya il koordinatörlüğü tarafından çeşitli ödüller verildi.

Türkiye genelinde Konya'da ödül kazan 17 kişiye dernek binasında düzenlenen programla ödülleri takdim edildi.

Düzenlenen programda umre kazanan 3 kişi tebrik edilirken, çeyrek altın, bisiklet, kitap seti, kol saati, futbol topu ve eşarp kazan 14 kişiye ödüllerini Peygamber Sevdalıları Platformu Konya İl Koordinatörlüğü Dönem Sözcüsü Mehmet Zülfi Tan verdi.

ödül takdiminde kısa bir konuşma yapan Tan, "Peygamber Sevdalıları Platformu Konya İl Koordinatörlüğü olarak 29 Ocakta Siyer Sınavı düzenledik, bu sınav sonucunda 17 yarışmacımız Türkiye geneli dereceye girdi. Bu yarışmacılarımızdan 3 kişi umre ödülü kazandı. Diğerleri de çeşitli ödüller kazandı. İnşallah bir sonraki seneye daha güzel bir şekilde daha çok ödül kazanan yarışmacılarımızla bu etkinliğimizi devam ettireceğiz. Bu etkinliğimiz her yıl katlanarak devam ediyor. İnsanların teveccühü daha çok rağbet görüyor. Çok güzel bir etkinliktir, Peygamber efendimizin hayatını öğreten İslam'ın yaşantısını öğreten bir yarışmadır. Bütün yarışmacı kardeşlerimizden Allah razı olsun."dedi. (Mehmet Ali Ekinci – İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İLKHA Kutlu Doğum etkinliklerinin tam videolarını paylaştı

İLKHA Kutlu Doğum etkinliklerinin tam videolarını paylaştı

2017-06-25 12:56:58

İLKHA, Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından bu yıl yüzlerce merkezde düzenlenen ve her biri büyük coşkuya sahne olan Kutlu Doğum etkinliklerinin video çekimlerinin tamamını paylaştı.

Peygamber Sevdalıları Platformundan İttihadul Ulema'ya plaket

Peygamber Sevdalıları Platformundan İttihadul Ulema'ya plaket

2017-06-02 17:09:30

Peygamber Sevdalıları Platformu Diyarbakır İl Koordinatörlüğü, düzenledikleri Kutlu Doğum etkinliğine yapmış olduğu desteklerinden ötürü İttihadul Ulema'ya teşekkür plaketi verdi.

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

2017-05-21 15:52:04

Peygamber Sevdalıları Vakfı, 2017 Kutlu Doğum etkinliklerinin değerlendirme toplantısıyla ilgili basın açıklaması yaptı.

TÜM HABERLER

Nusaybin’den Suriye’ye uzanan tünel bulundu

​Mardin’in Nusaybin ilçesinden Suriye’ye uzanan bir tünel daha ortaya çıkarıldı.

Müftülerin nikâh kıyma yetkisi TBMM'ye sunuldu

​Nüfus Hizmetleri Kanunu ile Bazı Kanunlarda değişiklik yapılan tasarısı TBMM'ye sunuldu.

Diyanet "Kendi Dilinden FETÖ" çalışmasını yayımlayacak

FETÖ'nün 40 yıllık söylemini inceleyen Diyanet İşleri Başkanlığı, yarın "Kendi Dilinden FETÖ-Örgütlü Bir Din İstismarı" başlıklı çalışmasını yayımlayacak.

"Söz konusu Kudüs olunca Müslümanların tek ses olması gerekiyor"

Siyonist işgalcilerin Mescid-i Aksa'da Müslümanları katledip Harem-i Şerif'i ibadete kapatmasını değerlendiren Molla Bahri Kılıç, bütün Müslümanların, söz konusu Kudüs gibi mukaddes değerler olunca tek ses olması gerektiğini söyledi.

"Kur'an'ı bilen bir gençliğin yetişmesine ihtiyacımız var"

Kanaat önderleri ve müderrislerle bir araya gelen Bitlis Valisi İsmail Ustaoğlu, Kur'an-ı Kerim'i bilen ve Allah'ı dilinden düşürmeyen bir gençliğin yetişmesine ihtiyaçları olduğunu söyledi.
TÜM HABERLER