A A A

Üniversite öğrencilerine seccade dağıtıldı

Eklenme : 2017-03-25 15:35

KOCAELİ - Kocaeli Üniversitesinde "Her Yerde Namaz" sloganıyla öğrencilere 500 seccade dağıtıldı.

Üniversite öğrencilerine seccade dağıtıldı

Kocaeli Üniversitesinde KOÜ Mescid Birliği tarafından "Her Yerde Namaz" sloganıyla öğrencilere 500 seccade dağıtıldı.

Namaza teşvik amacıyla gerçekleştirilen etkinlik, üniversite öğrencileri tarafından teveccüh gördü.

Konuyla ilgili açıklama yapan KOÜ Mescid Birliği Genel Sekreteri Enes Çetin, her nerede olunursa olunsun namaz ibadetinin ihmal edilmemesi gerektiğini vurguladı.

öğrencilerin her yerde namaz kılmalarını istediklerini dile getiren Çetin, "Maalesef içinde bulunduğumuz asır dini değerlerimize düşman bir asır olmuş. Üniversitemizde de bu durumun yansımalarını görüyoruz. öğrenci kardeşlerimize namazı hatırlatmak için böyle bir yola başvurduk. Umuyoruz ki kardeşlerimiz bundan istifade ederler." dedi. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Şifa kaynağı dut pekmezi

Şifa kaynağı dut pekmezi

2017-07-23 16:11:49

Anadolu’nun dört bir yanında farklı yöntemlerle yapılan ve içerdiği vitaminlerden dolayı birçok hastalığa şifa olan dut pekmezinin üretimine Bingöl'de başlandı.

Sülük Göletine 15 bin adet yavru sazan bırakıldı

Sülük Göletine 15 bin adet yavru sazan bırakıldı

2017-07-20 18:39:33

Hakkari Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ekipleri tarafından Sülük Göletine yaklaşık 15 bin adet yavru sazan bırakıldı.

Piknik yaparken kenelere dikkat!

Piknik yaparken kenelere dikkat!

2017-07-19 09:42:28

Türkiye’de son birkaç yılın sıcak yazı yaşanırken, uzmanlar mesire ve kırsal kesimlerde piknik yapan vatandaşları kene ısırmalarına karşı uyardı.

TÜM HABERLER

Silopi'de 4 PKK'li teslim oldu

Genelkurmay Başkanlığı, Şırnak'ın Silopi ilçesinde 4 PKK'linin teslim olduğunu bildirdi.

YÖK Başkanı Saraç'tan taziye mesajı

YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden ŞÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Nuri Nas için taziye mesajı yayımladı.

Siirt'te 320 FETÖ şüphelisi hâkim karşısına çıkacak

15 Temmuz'da Siirt Valiliğini abluka altına almaya çalışan 320 eski askerin yargılanacağı davanın ilk duruşması yarın yapılacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suud Veliaht Prensi Muhammed'i kabul etti

Suudi Arabistan, Kuveyt ve Katar’ı kapsayan Körfez ziyaretinin ilk durağı olan Cidde’de temaslarını sürdüren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suud Veliaht Prensi Muhammed bin Selman'ı kabul etti.

İngiliz büyükelçi: Gülen darbenin arkasında ama terör örgütü değil

CNN Türk'ten Hakan Çelik'in sorularını yanıtlayan İngiltere'nin Türkiye Büyükelçisi Richard Moore, 15 Temmuz darbe girişimi ve FETÖ'ye ilişkin tutumları hakkında yeni açıklamalar yaptı.
TÜM HABERLER