A A A

Üniversiteli genç kızlar camide bir araya geldiler

Eklenme : 2017-03-20 13:26

DENİZLİ - Denizli'de eğitim gören üniversiteli genç kızlar, düzenledikleri program kapsamında camide bir araya geldiler.

Üniversiteli genç kızlar camide bir araya geldiler

Denizli'de eğitim gören üniversiteli genç kızlar, düzenledikleri program kapsamında Mehmet Akif Ersoy Camii'nde bir araya geldiler.

Anadolu Gençlik Derneği Denizli Şubesi Hanımlar Üniversite Komisyonu'nun her ay düzenlediği cami buluşması etkinliği kapsamında bir araya gelen öğrenciler, namaz kılıp Kur'an-ı Kerim okuduktan sonra sohbet ettiler.

Komisyon Başkanı Esra Çevikalpli, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Çağrımıza kulak verip camilere koşan genç kardeşlerimiz bize yeniden göstermiştir ki aynı yöne aynı muhabbetle yöneldiğimizde hiçbir şey kardeşliğimizin önüne geçemeyecektir. Bu etkinliği üniversiteli hanım kardeşlerimizle birlikte hayatımızın merkezine yeniden camilerimizin gelmesini sağlamak, camilerimizin manevi havasını hissetmek, üniversiteli hanım kardeşlerimize ulaşarak onlarla muhabbet bağlarını güçlendirmek amacı ile düzenledik." dedi.

Cami çıkışında öğrencilere ikramda bulunuldu. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Ergani'den Suriye'ye 2 TIR insani yardım

Ergani'den Suriye'ye 2 TIR insani yardım

2017-05-22 21:37:54

Diyarbakır'ın Ergani ilçesinde hayırsever vatandaşlar tarafından toplanan 2 TIR yaşam malzemesi Suriye’ye gönderildi.

Batman'da ağaca asılı ceset bulundu

Batman'da ağaca asılı ceset bulundu

2017-05-22 21:19:37

Batman’da bir ağaçlık alanında ağaca asılı halde bir ceset bulundu.

Köprüden uçan otomobildeki 2 kişi yanarak can verdi

Köprüden uçan otomobildeki 2 kişi yanarak can verdi

2017-05-22 20:41:05

Kızıltepe-Viranşehir Karayolu'nda sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil, köprüden uçarak yere çakılıp alev aldı. Kazada 2 kişi yanarak hayatını kaybetti.

TÜM HABERLER

Van’da yol genişletme ve kaldırım çalışması

Van Büyükşehir Belediyesi, kentin ulaşımını rahatlatmak amacıyla merkezde bulunan Şerefiye Caddesi'nde bölünmüş yol çalışmasına başladı.

Ebu Merzuk: Amerika İsrail'in işgaline ortaktır

Hamas Siyasi Birimi üyelerinden Musa Ebu Merzuk, ABD'nin İsrail'in işgaline ortak olduğunu, işgal rejimini Filistin halkına karşı para ve silahla desteklediğini söyledi.

"İslamofobik nefret suçlarının ilkokullara kadar inmiş olması endişe vericidir"

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından düzenlenen "Yurtdışı Din Hizmetleri" konferansında konuşan Mehmet Görmez, "İslamofobik nefret suçlarının ilkokullara kadar inmiş olması endişe vericidir"

Gaziantep’te gazetecilere eğitim

Gaziantep’te gazetecilere yönelik grafik tasarım ve sayfa düzeni, haber yazım tekniği ile kamera ve fotoğraf çekim teknikleri konularında eğitim verilecek.

"Hayırseverlerden uzanacak bir yardım eli bekliyoruz"

Diyarbakır’ın Çınar ilçesinde tek gözlü odada yaşayan 5 kişilik aile kendilerine uzanacak bir yardım eli bekliyor.
TÜM HABERLER
Kod Center