A A A

Üniversiteli genç kızlar camide bir araya geldiler

Eklenme : 2017-03-20 13:26

DENİZLİ - Denizli'de eğitim gören üniversiteli genç kızlar, düzenledikleri program kapsamında camide bir araya geldiler.

Üniversiteli genç kızlar camide bir araya geldiler

Denizli'de eğitim gören üniversiteli genç kızlar, düzenledikleri program kapsamında Mehmet Akif Ersoy Camii'nde bir araya geldiler.

Anadolu Gençlik Derneği Denizli Şubesi Hanımlar Üniversite Komisyonu'nun her ay düzenlediği cami buluşması etkinliği kapsamında bir araya gelen öğrenciler, namaz kılıp Kur'an-ı Kerim okuduktan sonra sohbet ettiler.

Komisyon Başkanı Esra Çevikalpli, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Çağrımıza kulak verip camilere koşan genç kardeşlerimiz bize yeniden göstermiştir ki aynı yöne aynı muhabbetle yöneldiğimizde hiçbir şey kardeşliğimizin önüne geçemeyecektir. Bu etkinliği üniversiteli hanım kardeşlerimizle birlikte hayatımızın merkezine yeniden camilerimizin gelmesini sağlamak, camilerimizin manevi havasını hissetmek, üniversiteli hanım kardeşlerimize ulaşarak onlarla muhabbet bağlarını güçlendirmek amacı ile düzenledik." dedi.

Cami çıkışında öğrencilere ikramda bulunuldu. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Kontrolden çıkan otomobil takla attı: Bir yaralı

Kontrolden çıkan otomobil takla attı: Bir yaralı

2017-06-28 23:54:13

​Diyarbakır-Viranşehir Karayolu'nda kontrolden çıkan otomobil takla attı, kazada bir kişi yaralandı.

Vali Aksoy'dan veda yemeği

Vali Aksoy'dan veda yemeği

2017-06-28 23:43:20

​Kocaeli Valiliğine atanan Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy veda yemeği verdi.

Diyarbakır’da TOMA’ya bombalı saldırı

Diyarbakır’da TOMA’ya bombalı saldırı

2017-06-28 22:48:28

​Diyarbakır’da TOMA’ya yapılan ses bombalı saldırıda bir kişi yaralandı.

TÜM HABERLER

Meteorolojiden 7 il için sıcak hava uyarısı

​Meteoroloji 6. Bölge Müdürlüğünden, 7 il için kuvvetli sıcak hava uyarısı yapıldı.

Bayramda hayvanat bahçesini 38 bin 500 kişi ziyaret etti

Türkiye’de ilk, Avrupa’da ikinci ve dünyada ise dördüncü sırada yer alan Gaziantep Hayvanat Bahçesi’ni Ramazan Bayramı’nda çoğunluğu çevre illerden olmak üzere 38 bin 500 kişi ziyaret etti.

Sosyal yardım alanları istihdam edenlere sigorta prim desteği

Sosyal yardım alanların istihdam teşvikine yönelik yapılan bir düzenleme ile işverenlere sigorta prim desteği sağlanacak.

Dicle Elektrikten uyarı

Dicle Elektrik Mardin İl Müdürlüğü, dikkat edilmemesi durumunda Kızıltepe’de elektrik şebekesinin devre dışı kalabileceğini belirtti.

Anız yakanlara para cezası kesilecek

Anız yangınlarıyla ilgili uyarılarda bulunan Batman Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, anız yakanlar hakkında para cezasının kesileceğini bildirdi.
TÜM HABERLER