A A A

Üniversiteli genç kızlar camide bir araya geldiler

Eklenme : 2017-03-20 13:26

DENİZLİ - Denizli'de eğitim gören üniversiteli genç kızlar, düzenledikleri program kapsamında camide bir araya geldiler.

Üniversiteli genç kızlar camide bir araya geldiler

Denizli'de eğitim gören üniversiteli genç kızlar, düzenledikleri program kapsamında Mehmet Akif Ersoy Camii'nde bir araya geldiler.

Anadolu Gençlik Derneği Denizli Şubesi Hanımlar Üniversite Komisyonu'nun her ay düzenlediği cami buluşması etkinliği kapsamında bir araya gelen öğrenciler, namaz kılıp Kur'an-ı Kerim okuduktan sonra sohbet ettiler.

Komisyon Başkanı Esra Çevikalpli, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Çağrımıza kulak verip camilere koşan genç kardeşlerimiz bize yeniden göstermiştir ki aynı yöne aynı muhabbetle yöneldiğimizde hiçbir şey kardeşliğimizin önüne geçemeyecektir. Bu etkinliği üniversiteli hanım kardeşlerimizle birlikte hayatımızın merkezine yeniden camilerimizin gelmesini sağlamak, camilerimizin manevi havasını hissetmek, üniversiteli hanım kardeşlerimize ulaşarak onlarla muhabbet bağlarını güçlendirmek amacı ile düzenledik." dedi.

Cami çıkışında öğrencilere ikramda bulunuldu. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Batman’da ‘Namaz’ ile tanıştırılan 3 bini aşkın çocuk için program düzenlendi

Batman’da ‘Namaz’ ile tanıştırılan 3 bini aşkın çocuk için program düzenlendi

2017-08-20 23:06:07

Kur'an Nesli Platformu tarafından ilan edilen "Ağustos Ayı Namaz Ayı" etkinlikleri kapsamında iki haftada namaz eğitimini başarıyla tamamlayan 3 bini aşkın çocuk için Batman’da program düzenlendi.

İçişleri Bakanı Soylu Siirt’te

İçişleri Bakanı Soylu Siirt’te

2017-08-20 22:38:13

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu bir dizi temaslarda bulunmak üzere Siirt’e geldi.

Yoldan çıkan araç kayalıklara çarptı: 2 yaralı

Yoldan çıkan araç kayalıklara çarptı: 2 yaralı

2017-08-20 21:27:06

Mardin’de seyir halindeki aracın yoldan çıkması sonucu meydana gelen kazada 2 kişi yaralandı.

TÜM HABERLER

Bingöl’de 123 göçmen yakalandı

Bingöl’ün Solhan yapılan yol kontrollerinde 123 göçmen yakalandı.

Bitlis Kalesi turizme açılmayı bekliyor

Pamukkale Üniversitesi tarafından 2004 yılında başlatılan kazı çalışmaları nedeniyle yerli ve yabancı turizme kapatılan tarihi Bitlis Kalesi'nde, bir an önce çalışmaların bitirilerek turizme açılması bekleniliyor.

Tatlı imalatçıları yükselen fıstık fiyatlarına tepkili

Türkiye'nin önemli tatlı üretim merkezlerinden olan Diyarbakır'da, fıstık fiyatlarındaki artışa tatlı imalatçıları tepki gösteriyor.

Kayapınar ve Yenişehir kaymakamları değişti

Diyarbakır'ın merkez Kayapınar ve Yenişehir ilçe kaymakamlarının yerleri değişti.

"Biz sağ oldukça bu acı yüreğimizden çıkmaz"

Gaziantep’te geçtiğimiz yıl bir kına gecesinde gerçekleştirilen canlı bomba saldırısında hayatını kaybedenlerin yakınları, olayın yıl dönümünde yakınlarının kabrini ziyaret etti.
TÜM HABERLER