A A A

PKK ve FETÖ şüphelileri aynı evde yakalandı

Eklenme : 2017-02-23 07:44

MANİSA - Manisa'da PKK'ye yönelik baskın kapsamında gözaltına alınan baba ile kızın evinde 14 FETÖ şüphelisi yakalandı.

PKK ve FETÖ şüphelileri aynı evde yakalandı

Manisa'da gerçekleştirilen çalışmalarda, PKK ile bağlantısı olan bir kişi ve örgütün dağ kadrosundan olan kızı E. K.'nın 3 ay önce kiraladıkları bir çiftlik evinde FETö şüphelilerini sakladıkları belirlendi.

Manisa Cumhuriyet Başsavcılığı Anayasal Düzeni Koruma Terör ve örgütlü Suçları Soruşturma Savcısı Kazım özsoy'un talimatı doğrultusunda eve baskın düzenlendi.

Baskın kapsamında 2 PKK ile 14 FETö şüphelisi yakalandı. Söz konusu baba ile kızın FETö şüphelilerini yurtdışına kaçırmaya çalıştıkları öğrenildi.

Evde ve şüphelilerin üzerinde yapılan aramalarda sahte kimlik, pasaport, yüksek miktarda döviz ve dijital materyal ele geçirildiği bildirildi. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Av tüfeğiyle intihar etti iddiası

Av tüfeğiyle intihar etti iddiası

2017-07-25 23:51:57

​Diyarbakır’ın Ergani ilçesinde bir gencin intihar ettiği iddia edildi.

Öğrencileri taşıyan minibüs kaza yaptı: 15 yaralı

Öğrencileri taşıyan minibüs kaza yaptı: 15 yaralı

2017-07-25 23:19:26

Kocaeli’nin Kartepe ilçesinde Kur’an kursunun öğrencilerini taşıyan minibüsün kaza yapması sonucu meydana gelen kazada 15 kişi yaralandı.

TÜM HABERLER

Nusaybin’den Suriye’ye uzanan tünel bulundu

​Mardin’in Nusaybin ilçesinden Suriye’ye uzanan bir tünel daha ortaya çıkarıldı.

Müftülerin nikâh kıyma yetkisi TBMM'ye sunuldu

​Nüfus Hizmetleri Kanunu ile Bazı Kanunlarda değişiklik yapılan tasarısı TBMM'ye sunuldu.

Diyanet "Kendi Dilinden FETÖ" çalışmasını yayımlayacak

FETÖ'nün 40 yıllık söylemini inceleyen Diyanet İşleri Başkanlığı, yarın "Kendi Dilinden FETÖ-Örgütlü Bir Din İstismarı" başlıklı çalışmasını yayımlayacak.

"Söz konusu Kudüs olunca Müslümanların tek ses olması gerekiyor"

Siyonist işgalcilerin Mescid-i Aksa'da Müslümanları katledip Harem-i Şerif'i ibadete kapatmasını değerlendiren Molla Bahri Kılıç, bütün Müslümanların, söz konusu Kudüs gibi mukaddes değerler olunca tek ses olması gerektiğini söyledi.

"Kur'an'ı bilen bir gençliğin yetişmesine ihtiyacımız var"

Kanaat önderleri ve müderrislerle bir araya gelen Bitlis Valisi İsmail Ustaoğlu, Kur'an-ı Kerim'i bilen ve Allah'ı dilinden düşürmeyen bir gençliğin yetişmesine ihtiyaçları olduğunu söyledi.
TÜM HABERLER