A A A

TSK’den 20 personel FETÖ’den gözaltına alındı

Eklenme : 2017-02-18 22:21

MUĞLA - Cumhuriyet Başsavcılığınca Muğla merkezli 10 ilde düzenlenen eş zamanlı operasyonda, FETÖ’nün haberleşme ağı Bylock kullanıcısı olduğu tespit edilen 20 TSK personeli gözaltına alındı.

TSK’den 20 personel FETÖ’den  gözaltına alındı

Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen FETö/PDY soruşturması kapsamında Muğla'nın Bodrum, Milas, Marmaris ve Fethiye ilçeleri ile İstanbul, Ankara, Konya, Hatay, Kahramanmaraş, Adıyaman, Giresun, Aydın ve Manisa illerini kapsayan toplam 10 ilde FETö/PDY'ye yönelik operasyon düzenlendi. Eş zamanlı yapılan operasyonda Bylock kullanıcısı 20 TSK personeli gözaltına alındı.

Muğla'daki FETö/PDY'nin TSK yapılanmasına yönelik yapılan çalışmalar sonucunda, Bylock kullanıcısı olduğu belirlenerek gözaltına alınan çeşitli rütbelerdeki TSK personeli zanlıların, emniyetteki sorguları devam ediyor. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Av tüfeğiyle intihar etti iddiası

Av tüfeğiyle intihar etti iddiası

2017-07-25 23:51:57

​Diyarbakır’ın Ergani ilçesinde bir gencin intihar ettiği iddia edildi.

Öğrencileri taşıyan minibüs kaza yaptı: 15 yaralı

Öğrencileri taşıyan minibüs kaza yaptı: 15 yaralı

2017-07-25 23:19:26

Kocaeli’nin Kartepe ilçesinde Kur’an kursunun öğrencilerini taşıyan minibüsün kaza yapması sonucu meydana gelen kazada 15 kişi yaralandı.

TÜM HABERLER

Nusaybin’den Suriye’ye uzanan tünel bulundu

​Mardin’in Nusaybin ilçesinden Suriye’ye uzanan bir tünel daha ortaya çıkarıldı.

Müftülerin nikâh kıyma yetkisi TBMM'ye sunuldu

​Nüfus Hizmetleri Kanunu ile Bazı Kanunlarda değişiklik yapılan tasarısı TBMM'ye sunuldu.

Diyanet "Kendi Dilinden FETÖ" çalışmasını yayımlayacak

FETÖ'nün 40 yıllık söylemini inceleyen Diyanet İşleri Başkanlığı, yarın "Kendi Dilinden FETÖ-Örgütlü Bir Din İstismarı" başlıklı çalışmasını yayımlayacak.

"Söz konusu Kudüs olunca Müslümanların tek ses olması gerekiyor"

Siyonist işgalcilerin Mescid-i Aksa'da Müslümanları katledip Harem-i Şerif'i ibadete kapatmasını değerlendiren Molla Bahri Kılıç, bütün Müslümanların, söz konusu Kudüs gibi mukaddes değerler olunca tek ses olması gerektiğini söyledi.

"Kur'an'ı bilen bir gençliğin yetişmesine ihtiyacımız var"

Kanaat önderleri ve müderrislerle bir araya gelen Bitlis Valisi İsmail Ustaoğlu, Kur'an-ı Kerim'i bilen ve Allah'ı dilinden düşürmeyen bir gençliğin yetişmesine ihtiyaçları olduğunu söyledi.
TÜM HABERLER