A A A

Düzce'de Siyer Sınavı düzenlendi

Eklenme : 2017-01-29 15:23

DÜZCE - "O'nu Oku, O'nu Yaşa" sloganıyla Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından bu yıl 6'ıncısı düzenlenen Kutlu Doğum Siyer Sınavı, Düzce'de büyük ilgi gördü.

Düzce'de Siyer Sınavı düzenlendi

Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından bu yıl 6'ıncısı düzenlenen Kutlu Doğum Siyer Sınavı, Düzce halkı tarafından ilgiyle karşılandı.

Peygamber Sevdalıları Platformu "O'nu Oku, O'nu Yaşa" sloganıyla ve binbir ödülle gerçekleştirdiği Siyer Sınavı'nın Düzce'deki ayağı Namık Kemal İlkokulunda yapıldı.

Her yaştan katılımın olduğu sınav, özellikle çocukların heyecanı görülmeye değerdi. Siyer Sınavı'nın ikinci kez yapıldığı Düzce'de sınava ilk defa girdikleri belirten bazı katılımcılar, platform yetkililerine böylesi güzel ve anlamlı bir sınavı düzenledikleri için teşekkür ettiler.

Platform yetkililerinden Nusret Aksoy, kentte geçen yıla oranla daha fazla bir katılım olduğunu belirterek, soğuk havaya aldırış etmeden sınava girenlerin durumunun takdire şayan olduğunu ifade etti.

Aksoy, sınavdaki amaçlarının toplumun Hz. Muhammed'i daha iyi tanıması ve O'nun ahlakını örnek alarak kendi yaşantısına uygulamak olduğunu söyledi. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İLKHA Kutlu Doğum etkinliklerinin tam videolarını paylaştı

İLKHA Kutlu Doğum etkinliklerinin tam videolarını paylaştı

2017-06-25 12:56:58

İLKHA, Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından bu yıl yüzlerce merkezde düzenlenen ve her biri büyük coşkuya sahne olan Kutlu Doğum etkinliklerinin video çekimlerinin tamamını paylaştı.

Peygamber Sevdalıları Platformundan İttihadul Ulema'ya plaket

Peygamber Sevdalıları Platformundan İttihadul Ulema'ya plaket

2017-06-02 17:09:30

Peygamber Sevdalıları Platformu Diyarbakır İl Koordinatörlüğü, düzenledikleri Kutlu Doğum etkinliğine yapmış olduğu desteklerinden ötürü İttihadul Ulema'ya teşekkür plaketi verdi.

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

Peygamber Sevdalıları Vakfından Kutlu Doğum değerlendirmesi

2017-05-21 15:52:04

Peygamber Sevdalıları Vakfı, 2017 Kutlu Doğum etkinliklerinin değerlendirme toplantısıyla ilgili basın açıklaması yaptı.

TÜM HABERLER

950 yeni hakim ve savcı alınacak

​Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, yeni 950 hakim ve savcı alınacağını, sınavın 24 Aralık'ta yapılacağını duyurdu.

İşitme engelliler için umre ödüllü bilgi yarışması

​Diyanet İşleri Başkanlığı ve Kayseri İl Müftülüğünde İşitme Engelliler Koordinatörlüğü tarafından "İşitme Engelliler İçin Umre Ödüllü Bilgi Yarışması" düzenlendi.

Yakalanan PKK'li saklanan malzemelerin yerini gösterdi

​Mardin'in Savur ilçesi kırsalında daha önce yakalanan PKK'linin yer göstermesi sonucu çok sayıda malzeme ele geçirtildi.

Şanlıurfa’da FETÖ davaları devam ediyor

​Şanlıurfa’da 5. Ağır Ceza Mahkemesinde mahkeme heyetinin karşısına çıkarılan 104 FETÖ üyesinin yargılandığı davada 10 kişi için tahliye kararı çıkarken diğerlerinin yargılanmaları devam edecek.

Gaziantep'te hırsızlık operasyonu: 2 gözaltı

Gaziantep'te çalıntı araç ile hırsızlık yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 2 kişi adliyeye sevk edildi.
TÜM HABERLER