A A A

İzmir Adliyesinde bombalı saldırı

Eklenme : 2017-01-05 16:25

İZMİR - İzmir Adliyesinde gerçekleşen bombalı saldırı sonucu biri polis 2 kişi hayatını kaybetti, 10 kişi yaralandı. Patlama sonrası 2 saldırganın çıkan çatışma sonucu öldürüldüğü belirtildi.

İzmir Adliyesinde bombalı saldırı

İzmir Adliyesinde gerçekleşen bombalı saldırı sonucu biri polis 2 kişi hayatını kaybetti, 10 kişi yaralandı. Bombalı saldırı sonrası 2 saldırganın çıkan çatışma sonucu öldürüldüğü belirtildi. 

Olay yerine çok sayıda polis, ambulans ve itfaiye ekibi gönderildi. Saldırının hakim ve savcıların araçlarını park ettiği alanda meydana geldiği belirtilirken patlama bölgesi ve çevresi, güvenlik çemberi altına alındı.

Patlamanın bomba yüklü aracın infilak ettirilmesi sonucunda oluştuğu tahmin ediliyor.

Patlama sonrası polisin girdiği çatışma sonucu 2 saldırganın öldürüldüğü, kaçan bir saldırganı da yakalamak için operasyon başlatıldığı belirtildi. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Vali Aksoy'dan veda yemeği

Vali Aksoy'dan veda yemeği

2017-06-28 23:43:20

​Kocaeli Valiliğine atanan Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy veda yemeği verdi.

Diyarbakır’da TOMA’ya bombalı saldırı

Diyarbakır’da TOMA’ya bombalı saldırı

2017-06-28 22:48:28

​Diyarbakır’da TOMA’ya yapılan ses bombalı saldırıda bir kişi yaralandı.

Şırnak'ta 6 PKK'li teslim oldu

Şırnak'ta 6 PKK'li teslim oldu

2017-06-28 22:43:42

​Şırnak'ın Silopi ilesinde 6 PKK'linin teslim olduğu bildirildi.

TÜM HABERLER

Bayramda hayvanat bahçesini 38 bin 500 kişi ziyaret etti

Türkiye’de ilk, Avrupa’da ikinci ve dünyada ise dördüncü sırada yer alan Gaziantep Hayvanat Bahçesi’ni Ramazan Bayramı’nda çoğunluğu çevre illerden olmak üzere 38 bin 500 kişi ziyaret etti.

Sosyal yardım alanları istihdam edenlere sigorta prim desteği

Sosyal yardım alanların istihdam teşvikine yönelik yapılan bir düzenleme ile işverenlere sigorta prim desteği sağlanacak.

Dicle Elektrikten uyarı

Dicle Elektrik Mardin İl Müdürlüğü, dikkat edilmemesi durumunda Kızıltepe’de elektrik şebekesinin devre dışı kalabileceğini belirtti.

Anız yakanlara para cezası kesilecek

Anız yangınlarıyla ilgili uyarılarda bulunan Batman Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, anız yakanlar hakkında para cezasının kesileceğini bildirdi.

Van'da Ramazan Bayramı trafik kazası bilançosu: 35 yaralı

Van İl Sağlık Müdürlüğü, 3 günlük Ramazan Bayramı'nda meydana gelen trafik kazalarında 35 kişinin yaralandığını bildirdi.
TÜM HABERLER