A A A

Adana'da zabıta zulmü

Eklenme : 2017-01-02 10:55

ADANA - Adana'da, seyyar satıcının tezgahına el koymaya çalışan zabıta ekipleri, olaya müdahale eden vatandaşı ve tezgah sahibini darp etti. Darp anlarına ilişkin görüntüler amatör kameralara yansıdı.

Adana'da zabıta zulmü

Adana'da seyyar satıcının tezgahına el koymaya çalışan zabıta ekiplerinin, olaya müdahale eden vatandaşı ve tezgah sahibini darp ettiği anlar amatör kameralara yansıdı.

Edinilen bilgilere göre, Adana Pazarlar Caddesi'nde uzun yıllardır seyyar satıcılık yapan bir tezgahtarın tezgahına zabıta ekipleri el koymak istedi. Ekmek teknesini vermek istemeyen tezgahtar ile zabıta arasında tartışma yaşandı.

Bir vatandaşın amatör kamerayla çektiği görüntülerde seyyar satıcının babasının olay yerine geldiği ve tezgahın altına yatarak zabıta ekiplerine direndiği görülüyor. Görüntülerde zabıta ekipleri yaşlı adamı darp ederek tezgahı almaya çalışıyor.

Olaya şahit olan çevre esnaf ve vatandaşlar da duruma büyük tepki gösterirken amatör kamaraya yansıyan bir görüntüde olaya tepki gösteren bir vatandaşın zabıta ekiplerinin saldırısına uğradığı görülüyor. Zabıta ekiplerinin tekme ve yumruklarına maruz kalan vatandaş bir anda neye uğradığını şaşırırken çevredekiler de olaya müdahale ederek vatandaşı zabıtanın elinden kurtarmaya çalışıyor.

Olayların büyümesi üzerine kısa süreliğine vatandaşlar ile zabıta ekipleri arasında arbede yaşanıyor. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

"Kudüs davası bütün Müslümanların davasıdır"

2017-07-20 23:39:32

​Yedi Başak İnsani Yardım Derneği Gaziantep Şube Başkanı, Siyonist İsrail’in Mescidi Aksa’yı işgal denemelerini sert bir dille eleştirerek bütün Müslümanları yaşanılan olaylara karşı çıkmaya davet etti.

Dışişleri Bakanlığından Yunanistan'a

Dışişleri Bakanlığından Yunanistan'a "Kıbrıs Barış Harekatı" tepkisi

2017-07-20 22:50:05

​Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Büyükelçi Hüseyin Müftüoğlu, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Kocias'ın 20 Temmuz Kıbrıs Barış Harekatı ile ilgili mesajında geçen ifadelerin kabul edilemez olduğunu söyledi.

TÜM HABERLER

Bursa'daki dolu yağışından bin 350 çiftçi zarar gördü

Bursa Valisi İzzettin Küçük, kentte etkili olan dolu nedeniyle bin 350 çiftçinin 95 bin dönüm arazisinin zarar gördüğünü açıkladı.

HDP Milletvekili Irgat gözaltına alındı

Hakkında yakalama kararı çıkarılan HDP Bitlis Milletvekili Mizgin Irgat, gözaltına alındı.

"İsrail işlediği cinayetlerle kendi sonunu hızlandırmaktadır"

Mescid-i Aksa'nın ibadete kapatılıp, Müslümanların İsrail tarafından katledilmesine tepki gösteren Malatya Ortak Değerler Platformu, terör rejiminin, işlediği cinayetlerle kendi sonunu hızlandırdığını belirtti.

Elazığ’da zincirleme trafik kazası

Elazığ’da 5 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında maddi hasar oluştu.

"Ümmetin Mescid-i Aksa'ya sahip çıkma zamanı geldi ve geçiyor"

Siyonist terör rejiminin Mescid-i Aksa'da Müslümanları katledip Harem-i Şerif'i ibadete kapatmasını kınayan Mustazaflar Cemiyeti Gaziantep Şube Başkanı, Müslümanların Mescid-i Aksa'ya sahip çıkma zamanının gelip geçtiğini söyledi.
TÜM HABERLER