A A A

OSİYAD 100 aileye çeşitli yardımlarda bulundu

Eklenme : 2016-12-06 16:33

OSMANİYE - Osmaniye İlim ve Yardımlaşma Derneği (OSİYAD) ihtiyaç sahibi ailelere çeşitli yardımlarda bulundu.

OSİYAD 100 aileye çeşitli yardımlarda bulundu

Osmaniye'de faaliyetlerde bulunan OSİYAD, yardım çalışmaları kapsamında ihtiyaç sahibi yaklaşık 100 aileye çeşitli yardımlarda bulundu.

Umut Kervanı Yardım Platformu üyesi Osmaniye İlim ve Yardımlaşma Derneği (OSİYAD) 97 muhtaç aileye çeşitli yardımlarda bulundu.

Kasım ayı yardımları hakkında bilgi veren OSİYAD Yardım Komisyonu Başkanı Abdulkadir Alakuş, 50 aileye 75 TL'lik gıda, 10 aileye kırmızı et, bir aileye çamaşır makinesi, 25 aileye nakdi yardım ve 10 aileye de giysi olmak üzere toplamda 9 bin 550 TL'lik yardımda bulunduklarını söyledi.

Yapılan yardımların zengin ile fakir arasında bir köprü vazifesi gördüğünü belirten Alakuş, "Bundan sonra da yardımlarımız devam edecek. Tüm hayırseverlerin bu anlamda katkıda bulunmalarını bekliyoruz. Kış mevsimindeyiz ve muhtaç durumda olan insanlar zor şartlarda yaşıyor. Hep birlikte çevremizdeki ihtiyaç sahibi ailelere yardım elini uzatmalıyız." dedi. (İLKHA)YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

Sülük Göletine 15 bin adet yavru sazan bırakıldı

Sülük Göletine 15 bin adet yavru sazan bırakıldı

2017-07-20 18:39:33

Hakkari Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ekipleri tarafından Sülük Göletine yaklaşık 15 bin adet yavru sazan bırakıldı.

Piknik yaparken kenelere dikkat!

Piknik yaparken kenelere dikkat!

2017-07-19 09:42:28

Türkiye’de son birkaç yılın sıcak yazı yaşanırken, uzmanlar mesire ve kırsal kesimlerde piknik yapan vatandaşları kene ısırmalarına karşı uyardı.

"Depresyon belirtisi yaşayan biri tedavi edilmeli"

2017-07-18 19:46:41

Uzmanlar, depresyon belirtisi yaşayan kişilerin mutlaka uzman bir psikolog tarafından tedavi edilmeleri gerektiğini belirtiyor.

TÜM HABERLER

Bursa'daki dolu yağışından bin 350 çiftçi zarar gördü

Bursa Valisi İzzettin Küçük, kentte etkili olan dolu nedeniyle bin 350 çiftçinin 95 bin dönüm arazisinin zarar gördüğünü açıkladı.

HDP Milletvekili Irgat gözaltına alındı

Hakkında yakalama kararı çıkarılan HDP Bitlis Milletvekili Mizgin Irgat, gözaltına alındı.

"İsrail işlediği cinayetlerle kendi sonunu hızlandırmaktadır"

Mescid-i Aksa'nın ibadete kapatılıp, Müslümanların İsrail tarafından katledilmesine tepki gösteren Malatya Ortak Değerler Platformu, terör rejiminin, işlediği cinayetlerle kendi sonunu hızlandırdığını belirtti.

Elazığ’da zincirleme trafik kazası

Elazığ’da 5 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında maddi hasar oluştu.

"Ümmetin Mescid-i Aksa'ya sahip çıkma zamanı geldi ve geçiyor"

Siyonist terör rejiminin Mescid-i Aksa'da Müslümanları katledip Harem-i Şerif'i ibadete kapatmasını kınayan Mustazaflar Cemiyeti Gaziantep Şube Başkanı, Müslümanların Mescid-i Aksa'ya sahip çıkma zamanının gelip geçtiğini söyledi.
TÜM HABERLER